Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Film o Deynie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• wymych
    odpowiedział(a)
    Film super kiedy my doczekamy następnego takiego kazia.Smutno mi sięzrobiło jak koleśstrzelił bramkęna Słąskim i zaczęli na niego gwizdać co za debilizm :/

Zostaw komentarz:

• Kempes
    odpowiedział(a)
    Dobrze ,że chociasz pokazali naszą flage z podobizną Kazika.

Widziałem ten moment już pare razy ale w przekroju tego filmu jak oglądałem te gwizdy po jego strzale z rogu , to normalnie ciśnienie mi sie podniosło na maksa :/

A ci z pociągu gdyby nie byli w TV to chyba by ostrzejszych słów użyli niż frajerzy

film b.dobry choć szkoda ,że nie pokazali jego gry dla (L)

Zostaw komentarz:

• Mrozik
    odpowiedział(a)
    Ale to co powiedział Aigel - zabrakło ujęcia z portretem z kartonów. TO najlepiej podsumowałoby cały film

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Beny
    Film moim zdaniem bardzo dobry, chociaż potraktowany trochę po macoszemu, ale rozumiem, że wynikało to z ograniczonego czasu, w którym był emitowany. Dobrze, że ukazano wypowiedzi wielu ludzi. Mierziła mnie trochę postać Szczepłka, ale to efekt jego artykułów w rzepie.

Mam nadzieję, że nowy stadion będzie imienia KAZIMIERZA DEYNY, jako Legionisty i najlepszego polskiego piłkarza w historii!
    No mnie też Szczepłek wkurwiał niezależnie od tego, czy mówił prawdę, czy nie.
    Trochę mało było zagrań i bramek Deyny, choć tych najważniejszych oczywiście nie zabrakło.
    Ale w sumie była to esencja życia Kaki. Dużo o sporcie, dużo o życiu, dużo komentarzy, krótkie, stare wywiady z Deyną.
    Naprawdę ładny film. Kto nie widział, niech żałuje.

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Film moim zdaniem bardzo dobry, chociaż potraktowany trochę po macoszemu, ale rozumiem, że wynikało to z ograniczonego czasu, w którym był emitowany. Dobrze, że ukazano wypowiedzi wielu ludzi. Mierziła mnie trochę postać Szczepłka, ale to efekt jego artykułów w rzepie.

Mam nadzieję, że nowy stadion będzie imienia KAZIMIERZA DEYNY, jako Legionisty i najlepszego polskiego piłkarza w historii!

Zostaw komentarz:

• NORBI
    odpowiedział(a)
    Ludzie zróbmy w końcu przynajmniej tablicę od nas kibiców.Nie czekajmy na działaczy.Proponuje" Wielką Zbiórkę Na Wielkiego Kazia"

Zostaw komentarz:

• Skanda(L)
    odpowiedział(a)
    to przerob jak mozesz.bo inaczej 2 tygodnie bym sciagal tak to chetnie sciagne!

Zostaw komentarz:

• Ce
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bemowiak
    Film ciekawy, strasznie mnie wciągnoł. Oby więcej takich filmów a nie pokazywania piłki w złym świetle.

P.s: Ce ile ten film waży?
    nagrane mam chyba 34 minuty. bez kompresji coś koło 560 mb 8- hehe. dużo ale jakość dobra. jak przerobie do .avi to sporo mniej zajmie a jakość obrazu tylko troche sie pogorszy.

Zostaw komentarz:

• Wasil
    odpowiedział(a)
    Musiał być naprawdę Wielkim piłkarzem jeśli jego legenda pozostałą do dzisiejszych czasów.
    :+: Kaziu Spoczywaj W Pokoju :+:

I jak tu szanować hanysów.

Zostaw komentarz:

• Aigel
    odpowiedział(a)
    Fajny film, nie wiedzialem ze Kaka byl takim podrywaczem
    Szkoda tylko ze kolki nie pokazaly portertu Kazika z kartonow

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    Film ciekawy, strasznie mnie wciągnoł. Oby więcej takich filmów a nie pokazywania piłki w złym świetle.

P.s: Ce ile ten film waży?

Zostaw komentarz:

• Ce
    odpowiedział(a)
    dużo gości. ciekawie przedstawiona historia Kazimierza Deyny.

jak ktos chce to mam nagrane na komputo hehe.

Zostaw komentarz:

• Joker
    odpowiedział(a)
    Bardzo fajny film!! Kaziu byłes, jestes, i bedziesz wielki!!! Na zawsze w naszych sercach!!! :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+:

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    przypominam '8 :+:

Zostaw komentarz:

• Franz
    odpowiedział(a)
    Z przyjemnością obejrzę ten film. A jeżeli nie macie nic przeciwko, to skopiuje ten temat na Forum Zagłębia aby więcej osób wiedziało o edycji tego filmu.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X