Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Film o Deynie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ludzie zróbmy w końcu przynajmniej tablicę od nas kibiców.Nie czekajmy na działaczy.Proponuje" Wielką Zbiórkę Na Wielkiego Kazia"
    Róbta co chceta .Ale nie tutaj!

Komentarz

Film moim zdaniem bardzo dobry, chociaż potraktowany trochę po macoszemu, ale rozumiem, że wynikało to z ograniczonego czasu, w którym był emitowany. Dobrze, że ukazano wypowiedzi wielu ludzi. Mierziła mnie trochę postać Szczepłka, ale to efekt jego artykułów w rzepie.

Mam nadzieję, że nowy stadion będzie imienia KAZIMIERZA DEYNY, jako Legionisty i najlepszego polskiego piłkarza w historii!

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
        Film moim zdaniem bardzo dobry, chociaż potraktowany trochę po macoszemu, ale rozumiem, że wynikało to z ograniczonego czasu, w którym był emitowany. Dobrze, że ukazano wypowiedzi wielu ludzi. Mierziła mnie trochę postać Szczepłka, ale to efekt jego artykułów w rzepie.

Mam nadzieję, że nowy stadion będzie imienia KAZIMIERZA DEYNY, jako Legionisty i najlepszego polskiego piłkarza w historii!
        No mnie też Szczepłek wkurwiał niezależnie od tego, czy mówił prawdę, czy nie.
        Trochę mało było zagrań i bramek Deyny, choć tych najważniejszych oczywiście nie zabrakło.
        Ale w sumie była to esencja życia Kaki. Dużo o sporcie, dużo o życiu, dużo komentarzy, krótkie, stare wywiady z Deyną.
        Naprawdę ładny film. Kto nie widział, niech żałuje.
        Legia
        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Ale to co powiedział Aigel - zabrakło ujęcia z portretem z kartonów. TO najlepiej podsumowałoby cały film

Komentarz

Dobrze ,że chociasz pokazali naszą flage z podobizną Kazika.

Widziałem ten moment już pare razy ale w przekroju tego filmu jak oglądałem te gwizdy po jego strzale z rogu , to normalnie ciśnienie mi sie podniosło na maksa :/

A ci z pociągu gdyby nie byli w TV to chyba by ostrzejszych słów użyli niż frajerzy

film b.dobry choć szkoda ,że nie pokazali jego gry dla (L)
            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Film super kiedy my doczekamy następnego takiego kazia.Smutno mi sięzrobiło jak koleśstrzelił bramkęna Słąskim i zaczęli na niego gwizdać co za debilizm :/
              -Widzew Łódź-

Komentarz

To nie byli "ci" z pociągu tylko np. ten po lewej to Wiktor B. z NL.
                Pod koniec łezka mi sie w oku zakręciła. To był wspaniały piłkarz. te urywki z MŚ i siatki które zakładał. Balet... :+:

Hash jesteś gwiazdą
                Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                  Nie ma innej możliwości. Tak musi być.
                  For those about to rock,
                  I salut you!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
                    To nie byli "ci" z pociągu tylko np. ten po lewej to Wiktor B. z NL.
                    Pod koniec łezka mi sie w oku zakręciła. To był wspaniały piłkarz. te urywki z MŚ i siatki które zakładał. Balet... :+:

Hash jesteś gwiazdą
                    uciekał przed kamerą ale i tak go dorwali z profilu na pomoście :>

Komentarz

Ja nigdy nie mialem mozliwosci obejrzenia na Żywo w akcji Kazika i bardzo tego żałuje, ale mimo to jak oglądałem ten film, to ciarki przechodziły po plecach. Coś niesamowitego.
                      Jak schodził z boiska na Śląskim i był wygwizdywany, to pomimo tego że nie urodziłem się w stolicy, byłem dumny że tutaj mieszkam i kibicuję Legii.
                      Kaziu, zawsze pozostaniesz w naszej pamięci !!!
                      Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

Ma ktos może ten film nagrany i ma mozliwość przegrać go dla mnie?
                        Kurde nie miałam możliwości zobaczyć go wczoraj i jak czytam Wasze wrażenia to szlag mnie trafia :fu:
                        Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                          Ma ktos może ten film nagrany i ma mozliwość przegrać go dla mnie?
                          Kurde nie miałam możliwości zobaczyć go wczoraj i jak czytam Wasze wrażenia to szlag mnie trafia :fu:
                          Niejaki Ce chwalił się postów kilka wcześniej, że ma go na kompie, skoro ma to może zrzucić na CDR i wysłać kurierem... '8

Komentarz

Zamieszczone przez Beny

Niejaki Ce
                            hehe ten sam co zawsze aaajt.

Zamieszczone przez Beny
                            chwalił się postów kilka wcześniej
                            ,

noo. nienazwał bym tego chwaleniem sie... ale...

Zamieszczone przez Beny
                            że ma go na kompie, skoro ma to może zrzucić na CDR i wysłać kurierem... '8
                            co racja to fakt. dla mnie nie problem (chyba) nagrać to na cd i na szybko sie ustawić.

Komentarz

ja obejrzałem dopiero wczoraj i kurna mimo ze nigdy nie widziałem Kazika na Żywo to na koniec filmu sie popłakałem.
                              Jego duch jest w NAS
                              Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                              że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                              choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Ale lipa!!!

Dwa razy go jush w telewizorni puszczali,a ja za piewrszym razem i za drugim nie mogłem obejrzeć,bo mi cos wypadło wtedy!!!Ale żałuję..... :/
                                Od kołyski aż po grób - Legia Warszawa - ukochany klub !!!
                                -----------------------------------------

Komentarz

Pracuję...
                                X