Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykarze Legii w 1. lidze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gacek
    odpowiedział(a)
    hehe i znów będzie " zostaw kibica hej..."

samemu to mi sie niechce ciąć tego gówna więc pewnie z carrefoura zajebie troche "reklamowek"

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Re: 100 KOMENT

Zamieszczone przez gacek49
    NO TO JAK TNIEMY KONFETTI NA INAUGURACJE WE WŁASNIEJ HALI??? JA BYM POCIOŁ...ALE SAMEMU NIEDUŻO POTNE WIEC JAK TNIEMY CZY NIE?
    Tnij, tnij, a te dwie biedne sprzątaczki Cię po meczu !

Nie no żart oczywiście.
    Kto ma czas i ochotę, to niech tnie.

Zostaw komentarz:

• Gacek
    odpowiedział(a)
    100 KOMENT

NO TO JAK TNIEMY KONFETTI NA INAUGURACJE WE WŁASNIEJ HALI??? JA BYM POCIOŁ...ALE SAMEMU NIEDUŻO POTNE WIEC JAK TNIEMY CZY NIE?

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bemowiak
    Zamieszczone przez Raffi
    Widzisz bemowiak, to wszystko przez Ciebie '8
    No pewnie ja mam takie wpływy że odrazu myślą nad zmianą terminu
    Będę o tym pamiętał, jak będą chcieli grać o tej godzinie, co w niedoszłym meczu z Wisłą... '8

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    No pewnie ja mam takie wpływy że odrazu myślą nad zmianą terminu

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Koszykarze Legii w najbliższy weekend mają zagrać pierwsze spotkanie w I lidze przed własną publicznością. Według terminarza, mecz powinien odbyć się w sobotę. Tego samego dnia piłkarska Legia rozgrywa mecz w Płocku. Działacze sekcji koszykówki czynią starania, aby mecz Legia-Turów Zgorzelec odbył się w niedzielę. Miejmy nadzieję, że naszym działaczom uda się przełożyć spotkanie i na Bemowie zasiądzie liczniejsza publika.
    No niewierze 8- oni jednak czasem myślą!
    Czytałem to w NL przy obiedzie i prawie się zadławiłem... 8- A cały zeszły sezon to nie mogli na to wpaść! A przecież dotyczyło to również meczów piłkarzy u nas!

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    Koszykarze Legii w najbliższy weekend mają zagrać pierwsze spotkanie w I lidze przed własną publicznością. Według terminarza, mecz powinien odbyć się w sobotę. Tego samego dnia piłkarska Legia rozgrywa mecz w Płocku. Działacze sekcji koszykówki czynią starania, aby mecz Legia-Turów Zgorzelec odbył się w niedzielę. Miejmy nadzieję, że naszym działaczom uda się przełożyć spotkanie i na Bemowie zasiądzie liczniejsza publika.
    No niewierze 8- oni jednak czasem myślą!

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    Proces decyzyjny przy procedurze weryfikowania zespołu do rozgrywek dostarczył komisji odwoławczej podstaw do uchylenia decyzji PLK odsuwającej zespół Unii Tarnów SSA od udziału w rozgrywkach Era Basket Ligi. Jutro Unia Tarnów SSA wystąpi o wyznaczenie nowych terminów rozegrania spotkań 1. i 2. kolejki EBL. Zespół wystąpi w EBL pod nazwą Unia-Wisła, a mecze będą rozgrywane zarówno w Tarnowie jak i w Krakowie.
    Czyli jednak Wisła zagra w PLK jako Unia-Wisła :buhaha: ciekawe z jakiego teraz miasta są.
    z..... Jaworzna. ponoć Elektrownia Jaworzno 3 ma być sponsorem i mecze będa na zmianę w Krakowie Tarnowie i jaworznie.
    wisła/unia jaworzno :buhaha: :buhaha: :buhaha: . trzeba to zapodac księgi Guinessa albo gdzies wyżej

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    kurcze no z ta godziną to jest kiepska akcja , zablokowali mi tel i nie mam nr do ludzi ktory wiedzieli by o ktorej grają ehh do jutra rana mam nadzeje ze beda juz gotowe .

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez gacek49
    ZGŁASZAJCIE SIE DOMNIE TO DAM WAM PROJKT TEGO
    ja już biore projekt od Lakersa.

ale wyślij na bemowiak@op.pl

Zostaw komentarz:

• Gacek
    odpowiedział(a)
    ZGŁASZAJCIE SIE DOMNIE TO DAM WAM PROJKT TEGO

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Beny rozklej na szkole swojej :>

P.s:Beny idziesz ze mną rozklejać ulotki o meczu? (nieteraz jak je będe miał,może w czwartek albo jutro wieczorem.)
    No to nie głupi pomysł jest! Z tym, że jeszcze nie wiem, o której skończę pracę (a niezły sajgon jest). Info mogę podawać na bieżąco, ale niczego nie gwarantuję. Będziemy w kontakcie.

A co do rozklejania, to niezłą jazdę miałem jak NL drukowała plakaty zapraszające na mecz - w firmie je rozwieszałem, a jakieś buraki odwracały na drugą stronę - no i dym , napisałem na kartce raz, drugi i trzeci co o nich myślę, podpisałem się imieniem i nazwiskiem i czekałem aż się zgłosi jakiś odważny do wymieny poglądów! 8- Zero odzewu! :> Ale sprawa rozbiła się o prezesa - zwrócił mi uwagę, że "wprowadzam ferment w firmie, obrażąjąc anonimowo innych pracowników naszej organizacji"! To był cytat. :buhaha:

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    Beny rozklej na szkole swojej :>

P.s:Beny idziesz ze mną rozklejać ulotki o meczu? (nieteraz jak je będe miał,może w czwartek albo jutro wieczorem.)

Zostaw komentarz:

• Gacek
    odpowiedział(a)
    ja bede na 100 % w sobote bedzie zemną prawdopodobnie 7-9 osób tak że cośtam pośpieać będzie można .. wy też nakłaniajcie do meczów w kosza zwłaszcza że jesteście z bemowa. ja jetem z tarchomina inni kumple z targówka i jakoś jeżdżą. aha i wydrukujcie informacje o meczu i powieście na drzwiach szkoły waszej może ktoś zauważy i się skusi...ja tak robie..

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X