Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykarze Legii w 1. lidze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koszykarze Legii w 1. lidze

OTO NEWS Z GAZETY WYBORCZEJ!!!!!!

Koszykarze Legii rozpoczną sezon w sobotę

Jutro koszykarze Legii mieli zainaugurować rozgrywki I ligi. W meczu czwartej kolejki (trzy poprzednie warszawianie przełożyli) nie zagrają jednak z Wisłą Kraków, która nie uzyskała licencji dla zawodników. W związku z tym krakowianie nie będą grali w I lidze, a Legia pierwszy mecz rozegra w sobotę w Kołobrzegu z Kotwicą, która do tej pory wygrała jedno z trzech spotkań.

JAK KTOŚ NIE WIERZY NIECH LOOKNIE!! OTO ADRES
    http://www1.gazeta.pl/warszawa/1,34878,1710779.html
    CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

***** a już sie tak nastawiłem :fu:

Komentarz

ja też!!

Komentarz

Zamieszczone przez gacek49
        ja też!!
        to jedziemy do Kołobrzegu?

Komentarz

no problem organizujemy autokar i jedziemy!!

Komentarz

no problem organizujemy autokar i jedziemy!!
            tylko trzeba zorganizować ekipe,bo o autokar moge sie postarać.
            Pozatym autokarem będzie drogo można jechać pks-em :P

ale to już obgadamy na gg

Komentarz

KTO CHĘTNY NA WYJAZD NIECH SIE WPISUJE!!!!!!

Komentarz

Ja już mam dość takich akcji! ***** w końcu jest sezon, czy go nie ma! Jest jakiś terminarz, czy do cholery nie ma! Albo to są poważne rozgrywki, albo c.ujowi działacze siedzą we władzach ligi!

PS. A swoją drogą nieźle załatwili mojego brata w woju! Cały tydzień kible mył, aby się jutro urwać na przepustkę 8- :buhaha:

Komentarz

Bemowiak to teraz mozesz jechac do Płocka bez problemu

Komentarz

Zamieszczone przez Cypis
                    Bemowiak to teraz mozesz jechac do Płocka bez problemu
                    Nie,mecz w Płocku jest w innym terminie i wtedy grają też w kosza,no ale może Turów też przełożą

Pozdro

Komentarz

Re: PILNE!!! NIE MA MECZU Legia-WISŁA!!!!!!!!

(...) nie zagrają jednak z Wisłą Kraków, która nie uzyskała licencji dla zawodników. W związku z tym krakowianie nie będą grali w I lidze (...)
                      Znaczy, że w Krakowie miała być PLK, a nie ma nawet I ligi? Były mocarstwowe plany, a teraz ! Ależ ten kraj jest popaprany! 8-

Komentarz

Zamieszczone przez Beny

(...) nie zagrają jednak z Wisłą Kraków, która nie uzyskała licencji dla zawodników. W związku z tym krakowianie nie będą grali w I lidze (...)
                        Znaczy, że w Krakowie miała być PLK, a nie ma nawet I ligi? Były mocarstwowe plany, a teraz ! Ależ ten kraj jest popaprany! 8-
                        Ja sie najbardziej boje że to samo może sie stać z Legią... :/
                        Najpierw padł AZS , teraz Wisła , niedługo może to samo sie stać z Pogonią Ruda Śląska... a nietak dawno Pogoń i AZS grali w Ekstraklasie a Pogoń nawet w pucharach... (jeszcze o Pruszkowie zapomniałem)
                        Jak narazie jedynie Astorii się udało.

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
                          Zamieszczone przez Beny

Ja sie najbardziej boje że to samo może sie stać z Legią... :/
                          Najpierw padł AZS , teraz Wisła , niedługo może to samo sie stać z Pogonią Ruda Śląska... a nietak dawno Pogoń i AZS grali w Ekstraklasie a Pogoń nawet w pucharach... (jeszcze o Pruszkowie zapomniałem)
                          Jak narazie jedynie Astorii się udało.
                          Tak, ale popatrzmy z drugiej strony - klub nie ma kasy na działalności, no to wypad, albo będzie porzadek, albo bałagan w koszu. Szkoda tylko, że nie zrobiono tego przed wznowieniem rozgrywek, tylko w ich trakcie.
                          BTW: podobne "obyczaje" powinny być w piłce nożnej...

Komentarz

Ale np w PLK też jest masa klubów które niepłacą,nawet łatwiej i szybciej jest policzyć które płacą! (Polonia,Prokom,Anwil i może Śląsk) i te które co roku mają upaść (Czarni,Stal) nie upadają,pewnie prezesą na tym zależy czego u nas niema niestety i widać że w Wiśle itd również.

Ale za to teraz można zawodników z Wisły pościągać do nas,tak 4 czy 5 jak oni od nas w zeszłym sezonie '8 (tylko niewiem czy to by było wzmocnienie? )

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
                              Ale np w PLK też jest masa klubów które niepłacą,nawet łatwiej i szybciej jest policzyć które płacą! (Polonia,Prokom,Anwil i może Śląsk) i te które co roku mają upaść (Czarni,Stal) nie upadają,pewnie prezesą na tym zależy czego u nas niema niestety i widać że w Wiśle itd również.

Ale za to teraz można zawodników z Wisły pościągać do nas,tak 4 czy 5 jak oni od nas w zeszłym sezonie '8 (tylko niewiem czy to by było wzmocnienie? )
                              Za darmo każdy się przyda , już Gembal wybierze to co dobre.

Komentarz

Pracuję...
                              X