Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykarze Legii w 1. lidze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez bemowiak
    Beny rozklej na szkole swojej :>

P.s:Beny idziesz ze mną rozklejać ulotki o meczu? (nieteraz jak je będe miał,może w czwartek albo jutro wieczorem.)
    No to nie głupi pomysł jest! Z tym, że jeszcze nie wiem, o której skończę pracę (a niezły sajgon jest). Info mogę podawać na bieżąco, ale niczego nie gwarantuję. Będziemy w kontakcie.

A co do rozklejania, to niezłą jazdę miałem jak NL drukowała plakaty zapraszające na mecz - w firmie je rozwieszałem, a jakieś buraki odwracały na drugą stronę - no i dym , napisałem na kartce raz, drugi i trzeci co o nich myślę, podpisałem się imieniem i nazwiskiem i czekałem aż się zgłosi jakiś odważny do wymieny poglądów! 8- Zero odzewu! :> Ale sprawa rozbiła się o prezesa - zwrócił mi uwagę, że "wprowadzam ferment w firmie, obrażąjąc anonimowo innych pracowników naszej organizacji"! To był cytat. :buhaha:

Komentarz

ZGŁASZAJCIE SIE DOMNIE TO DAM WAM PROJKT TEGO
      CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

Komentarz

Zamieszczone przez gacek49
        ZGŁASZAJCIE SIE DOMNIE TO DAM WAM PROJKT TEGO
        ja już biore projekt od Lakersa.

ale wyślij na bemowiak@op.pl

Komentarz

kurcze no z ta godziną to jest kiepska akcja , zablokowali mi tel i nie mam nr do ludzi ktory wiedzieli by o ktorej grają ehh do jutra rana mam nadzeje ze beda juz gotowe .

Komentarz

Proces decyzyjny przy procedurze weryfikowania zespołu do rozgrywek dostarczył komisji odwoławczej podstaw do uchylenia decyzji PLK odsuwającej zespół Unii Tarnów SSA od udziału w rozgrywkach Era Basket Ligi. Jutro Unia Tarnów SSA wystąpi o wyznaczenie nowych terminów rozegrania spotkań 1. i 2. kolejki EBL. Zespół wystąpi w EBL pod nazwą Unia-Wisła, a mecze będą rozgrywane zarówno w Tarnowie jak i w Krakowie.
            Czyli jednak Wisła zagra w PLK jako Unia-Wisła :buhaha: ciekawe z jakiego teraz miasta są.
            z..... Jaworzna. ponoć Elektrownia Jaworzno 3 ma być sponsorem i mecze będa na zmianę w Krakowie Tarnowie i jaworznie.
            wisła/unia jaworzno :buhaha: :buhaha: :buhaha: . trzeba to zapodac księgi Guinessa albo gdzies wyżej

Komentarz

Koszykarze Legii w najbliższy weekend mają zagrać pierwsze spotkanie w I lidze przed własną publicznością. Według terminarza, mecz powinien odbyć się w sobotę. Tego samego dnia piłkarska Legia rozgrywa mecz w Płocku. Działacze sekcji koszykówki czynią starania, aby mecz Legia-Turów Zgorzelec odbył się w niedzielę. Miejmy nadzieję, że naszym działaczom uda się przełożyć spotkanie i na Bemowie zasiądzie liczniejsza publika.
              No niewierze 8- oni jednak czasem myślą!

Komentarz

Koszykarze Legii w najbliższy weekend mają zagrać pierwsze spotkanie w I lidze przed własną publicznością. Według terminarza, mecz powinien odbyć się w sobotę. Tego samego dnia piłkarska Legia rozgrywa mecz w Płocku. Działacze sekcji koszykówki czynią starania, aby mecz Legia-Turów Zgorzelec odbył się w niedzielę. Miejmy nadzieję, że naszym działaczom uda się przełożyć spotkanie i na Bemowie zasiądzie liczniejsza publika.
                No niewierze 8- oni jednak czasem myślą!
                Czytałem to w NL przy obiedzie i prawie się zadławiłem... 8- A cały zeszły sezon to nie mogli na to wpaść! A przecież dotyczyło to również meczów piłkarzy u nas!

Komentarz

Widzisz bemowiak, to wszystko przez Ciebie '8
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                    No pewnie ja mam takie wpływy że odrazu myślą nad zmianą terminu

Komentarz

• Zamieszczone przez bemowiak
                      Zamieszczone przez Raffi
                      No pewnie ja mam takie wpływy że odrazu myślą nad zmianą terminu
                      Będę o tym pamiętał, jak będą chcieli grać o tej godzinie, co w niedoszłym meczu z Wisłą... '8

Komentarz

• 100 KOMENT

NO TO JAK TNIEMY KONFETTI NA INAUGURACJE WE WŁASNIEJ HALI??? JA BYM POCIOŁ...ALE SAMEMU NIEDUŻO POTNE WIEC JAK TNIEMY CZY NIE?

Komentarz

• Re: 100 KOMENT

Zamieszczone przez gacek49
                          NO TO JAK TNIEMY KONFETTI NA INAUGURACJE WE WŁASNIEJ HALI??? JA BYM POCIOŁ...ALE SAMEMU NIEDUŻO POTNE WIEC JAK TNIEMY CZY NIE?
                          Tnij, tnij, a te dwie biedne sprzątaczki Cię po meczu !

Nie no żart oczywiście.
                          Kto ma czas i ochotę, to niech tnie.

Komentarz

• hehe i znów będzie " zostaw kibica hej..."

samemu to mi sie niechce ciąć tego gówna więc pewnie z carrefoura zajebie troche "reklamowek"

Komentarz

Pracuję...
                            X