Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykarze Legii w 1. lidze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez bemowiak
    I wyszła mentalność Kwiatkowskiego który na szczęście już u nas niezagra,jak wszyscy podpisywali kontrakty to ten niepodpisał i wyjechał szukać innego klubu, niewiem czy zaproponowali mu za mało czy co no ale mógł se wyjechać wcześniej.
    No i wyszło na Twoje. Może i lepiej, że tak się stało nie będzie bruździł w drużynie, a bez niego tez sobie poradzimy.

BTW: wiadmo już na którą jest mecz ze Zgorzelcem?

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
      Pewni jak zwykle na 17...

Komentarz

w sobote jest ze Zgorzelcem?

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
          w sobote jest ze Zgorzelcem?
          Tak,akurat tego samego dnia jest mecz w Płocku :fu:

P.s:Może mecz też być o 18 bo zdaje mi sie że do tej pory mecze w soboty był o 18 ale pewności niemam

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
            Pewni jak zwykle na 17...
            Właściwie to pasuje mi każda godzina: do Płocka nie jadę; poza tym zwalił mi się dekoder do C+ :fu: , więc żadnego meczu w weekend nie obejrzę. :/ Dlatego też z czystą przyjemnością pójdę na kosza. Czego i nie jadącym do Płocka życzę.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
              Czego i nie jadącym do Płocka życzę.
              Czy to była aluzja do mnie? ja oczywiście ide na kosza.Nawet jak by ten mecz był na Łazienkowskiej to bym poszedł na kosza.

P.s: www.ebl.pl

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                Czego i nie jadącym do Płocka życzę.
                Czy to była aluzja do mnie? ja oczywiście ide na kosza.Nawet jak by ten mecz był na Łazienkowskiej to bym poszedł na kosza.

P.s: www.ebl.pl
                Żadna aluzja, tylko znowu wyjdzie tak, że na hali będzie parę osób, bo część pojedzie na wyjazd, a reszcie nie będzie się chciało ruszyć na kosza. :/ A przecież do Płocka napewno nie wszyscy jadą. Więc skoro nie jadą to mogą przyjść na mecz z Turowem. Zawsze to parę osób więcej

Komentarz

ja już sie przyzwyczajłem że na kosza chodzi garsta osób no chyba że graj z Polonią albo kimś dobrym wtedy każdy jest kibicem koszykarzy.

Kiedyś usłyszałem fajne stwierdzenie "Ale kibice z piłki z tymi z kosza sie nie lubią przecierz." :buhaha:

Komentarz

Kiedyś usłyszałem fajne stwierdzenie "Ale kibice z piłki z tymi z kosza sie nie lubią przecierz." :buhaha:
                    8- I właśnie to jest największy problem, bo ja kibicuję KLUBOWI, a nie dyscyplinie! Oczywiście na pierwszym miejscu jest i zawsze będzie piłka nożna, ale dalej jest kosz, siatka (kiedyś), zapasy, boks, pięciobój, kolarstwo itd. (Żałuję, że nie pamiętam hokeja.) Oczywiście nie zawsze i wszędzie tak samo intensywnie, ale jednak.

Komentarz

no z zeszłego roku z basket squadu na koniec sezonu większość chyba jednak się wybiera do Płocka.

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                        no z zeszłego roku z basket squadu na koniec sezonu większość chyba jednak się wybiera do Płocka.
                        Spox, będzie silna reprezentacja Bemowiak, ja i może mój brat, jak dostanie przepustkę z woja... ho:

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                          Zamieszczone przez Mini
                          Spox, będzie silna reprezentacja Bemowiak, ja i może mój brat, jak dostanie przepustkę z woja... ho:
                          I pewnie mój Ojcec z mojm bratem ciotecznym ho:

Komentarz

Proces decyzyjny przy procedurze weryfikowania zespołu do rozgrywek dostarczył komisji odwoławczej podstaw do uchylenia decyzji PLK odsuwającej zespół Unii Tarnów SSA od udziału w rozgrywkach Era Basket Ligi. Jutro Unia Tarnów SSA wystąpi o wyznaczenie nowych terminów rozegrania spotkań 1. i 2. kolejki EBL. Zespół wystąpi w EBL pod nazwą Unia-Wisła, a mecze będą rozgrywane zarówno w Tarnowie jak i w Krakowie.
                            Czyli jednak Wisła zagra w PLK jako Unia-Wisła :buhaha: ciekawe z jakiego teraz miasta są.

Komentarz

ja bede na 100 % w sobote bedzie zemną prawdopodobnie 7-9 osób tak że cośtam pośpieać będzie można .. wy też nakłaniajcie do meczów w kosza zwłaszcza że jesteście z bemowa. ja jetem z tarchomina inni kumple z targówka i jakoś jeżdżą. aha i wydrukujcie informacje o meczu i powieście na drzwiach szkoły waszej może ktoś zauważy i się skusi...ja tak robie..
                              CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

Komentarz

Beny rozklej na szkole swojej :>

P.s:Beny idziesz ze mną rozklejać ulotki o meczu? (nieteraz jak je będe miał,może w czwartek albo jutro wieczorem.)

Komentarz

Pracuję...
                                X