Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykarze Legii w 1. lidze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

dla mnie ta decyzja jest dziwna... jak niegrają to ich wyrzucą z ligi to wszystki mecze będą zwerifikowane jako walkower,to gdzie tu jest sens poprostu mecze z Wisłą wymazać z terminarza.

Bo zdaje sie że już niezagrają

Ale co tam teraz mamy większe szanse na awans!

a wynik lepszy niź piłkarzy 20:0 !!!

P.s W tym sezonie awansują 2 drużyny!

P,s2: ***** jesteśmy na przed ostatnim miejscu

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
      P,s2: *cenzura* jesteśmy na przed ostatnim miejscu
      Bo jeszcze nie graliśmy!
      BTW: Wrzuciłbyś aktualną tabelę i dotychczasowe wyniki, może być w formie linka. Dzięki! :+:

Komentarz

Tabela

1. Alba-Alstom 4 7 +50
        2. Viking Gdynia 4 7 +13
        3. Stal Stalowa Wola 4 7 +10
        4. SKS Starogard Gd. 3 6 +65
        5. TYTAN Częstochowa 4 6 +24
        6. Basket Kwidzyn 3 5 +18
        7. Zastal Zielona G. 3 4 +4
        8. Polpak Świecie 3 4 0
        9. Siarka Tarnobrzeg 3 4 -15
        10. SMS PZKosz 4 4 -95
        11. Turów Zgorzelec 2 3 +18
        12. SKK Kotwica 2 3 -7
        13. Pogoń Ruda Śląska 3 3 -85
        14. Legia Warszawa 1 2 +20
        15. Wisła Kraków 1 1 -20

Wyniki:

4 kolejka:

SKS - Kotwica 83 : 71
        Legia - Wisła przeł.
        Stal - Pogoń R. 109 : 81
        SMS - Polpak 70 : 93
        Alba-Alstom - Siarka 89 : 59
        Basket - Tytan 93 : 82
        Zastal - Viking 86 : 66

3 kolejka:

Viking Gdynia - Basket Kwidzyn 84 : 81
        Tytan Częstochowa - Alba-Alstom 79 : 94
        Siarka Tarnobrzeg - SMS PZKosz 89 : 73
        Polpak Świecie - Stal Stalowa Wola 80 : 84
        Pogoń Ruda Śląska - Legia Warszawa przeł.
        Wisła Kraków - SKS Starogard Gd. przeł.
        Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec 90 : 85

2 kolejka:

Turów Zgorzelec - Wisła Kraków przeł.
        SKS Starogard Gd. - Pogoń Ruda Śląska 108 : 74
        Legia Warszawa - Polpak Świecie przeł.
        Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 72 : 73
        Tytan Częstochowa - SMS PZKosz 117 : 90
        Alba-Alstom - Viking Gdynia 78 : 79
        Basket Kwidzyn - Zastal Zielona G.

1 kolejka:

Zastal Zielona G. - Alba-Alstom 73 : 79
        Tytan Częstochowa - Stal Stalowa Wola 102 : 79
        Viking Gdynia - SMS PZKosz 94 : 65
        Siarka Tarnobrzeg - Legia Warszawa przeł.
        Polpak Świecie - SKS Starogard Gd. 70 : 89
        Pogoń Ruda Śląska - Turów Zgorzelec 67 : 90
        Wisła Kraków - Kotwica Kołobrzeg przeł.

P.s:Jeszcze niezamieściłem wyników a Ty już dziękujesz :>

P.s2: Jak chcesz coś sprawdzić polecam link http://www.e-basket.pl/?poddzial=2
        Troche wolno działa ale można sie przyzwyczajić.

Komentarz

P.s:Jeszcze niezamieściłem wyników a Ty już dziękujesz :>
          To tak, aby Cię nie zniechęcić... '8
          Te przełożone mecze, to niby kiedy mają być grane, bo terminarz do końca roku jest dość napięty?

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
            Te przełożone mecze, to niby kiedy mają być grane, bo terminarz do końca roku jest dość napięty?
            Niewiadomo,pewnie wcisną gdzieś w środku tygodnia,ale za to może będą przez jakiś czas 2 mecze w tygodniu

P.s:A to tylko jeden mecz :/ bo przecierz Wisły niema już w 1 lidze

EEE myślałem że będzie więcej tygodni gdzie będą rozgrywane 2 mecze

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
              Niewiadomo,pewnie wcisną gdzieś w środku tygodnia,ale za to może będą przez jakiś czas 2 mecze w tygodniu
              Jasne, jasne, i prawie do końca listopada będą kolidować z meczami na Łazienkowskiej! Oby nie, bo takich wyborów to ja nie lubię! 8-

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                Jasne, jasne, i prawie do końca listopada będą kolidować z meczami na Łazienkowskiej! Oby nie, bo takich wyborów to ja nie lubię! 8-
                A tam,mecz koszykarzy zrobią o 17 piłkarzy o 20 i już

Jak był mecz Play-Off z Prokomem to tego samego dnia na Łazienkowskiej był mecz z Pogonią,byłem na oby tyle że na stadion dotarłem w 15 minucie i niewidziałem bramki (jedynej niestety) ale takich osób było więcej...ze 4

I kibice Prokomu śpiewali "gramy u siebie" (bo hala była prawie pusta nawet mojego Ojca niebyło 8- )

Komentarz

A tam,mecz koszykarzy zrobią o 17 piłkarzy o 20 i już

Jak był mecz Play-Off z Prokomem to tego samego dnia na Łazienkowskiej był mecz z Pogonią,byłem na oby tyle że na stadion dotarłem w 15 minucie i niewidziałem bramki (jedynej niestety) ale takich osób było więcej...ze 4

I kibice Prokomu śpiewali "gramy u siebie" (bo hala była prawie pusta nawet mojego Ojca niebyło 8- )
                  No ja niestety w takich przypadkach zawsze wybieram piłkarzy. Może gdybym miał samochód to bym kombinował, a tak to z dojazdami czasami jest problem, cześć meczy jestw środku tygodnia o 17, a nie zawsze da radę się urwać z pracy.

Komentarz

Chcesz samochód :> niedaleko nas stoji maluch do sprzedarzy za 500 zł ... troche w nim pogrzebać i by jeździł.
                    A i ja bym miał transport na takie mecze ho:

Komentarz

Chcesz samochód :> niedaleko nas stoji maluch do sprzedarzy za 500 zł ... troche w nim pogrzebać i by jeździł.
                      A i ja bym miał transport na takie mecze ho:
                      Widziałem go, :> problem w tym, że ja nawet nie mam prawa jazdy, bo... eee... to długa historia... 8- Pozostaje nieskopodłogowe 171! Albo dojazd kombinowany! ho:

Komentarz

A po co Ci prawojazdy?

Mój kumpel ma dużego fiata a prawka niema 8- ho:

Chodzi Ci o tego białego z tyłu ma przyciemniane szyby i stoji przy pętli a na tylniej szybie (albo masce niepamiętam) ma naklejke z buldogiem?

Komentarz

jakby w soboty był mecz kosza o 16-17 i piłkarzy o 20 to no problem.
                          z tabeli wynika ze najtrudniej będzie ze starogardem i albą.
                          a poza tym czym my się martwimy? i tak jesteśmy najlepsi.

Komentarz

A po co Ci prawojazdy?

Mój kumpel ma dużego fiata a prawka niema 8- ho:

Chodzi Ci o tego białego z tyłu ma przyciemniane szyby i stoji przy pętli a na tylniej szybie (albo masce niepamiętam) ma naklejke z buldogiem?
                            Ja jestem takim zasadniczym gościem, więc wszystko musi być na legalu. '8

Nie wiem, czy to ten sam, chociaż faktycznie tamten też był biały, ale widzaiłem go przy MC'Donaldzie.

Komentarz

Alba i Starogart niemają jakiś fenomenalnych składów (w SKS-ie gra Exner i Rybczyński) zdaje mi sie że skład z poprzedniego sezonu i jakieś drobne wzmonienia starczyły by na awans.

P.s: Beny to chyba inny maluch bo tamten raczej niejeździ a tego co widziałeś to chyba go kojarze chcieliśmy z tamtąd radio wyjądź bo myśleliśmy że to niczyj ale przyszedł właściciel :P (maluch był otwarty nieżebym sie włamywał)

Albo widziałeś malucha mojego kumpla jak jechało tam 3 debili to ten.

Komentarz

Zamieszczone przez Życie Warszawy
                                Powrót do korzeni

Nie zawracam sobie głowy rywalami. Jeśli nie zawiedziemy, pokonamy wszystkich i wrócimy do PLK - mówi trener Legii Jacek Gembal.

Nowy sezon I ligi rozpoczął się w połowie września. Koszykarze Legii, wobec przedłużających się i ostatecznie niesfinalizowanych rozmów z hiszpańską firmą Acciona, nie rozegrali jeszcze żadnego meczu. Sezon mieli zainaugurować wczoraj, podejmującWisłę. Rywale, którzy podobnie jak Legia chcieli się dostać tylnymi drzwiami do PLK, ostatecznie jednak nie przyjechali. Najprawdopodobniej wycofają się z I ligi.

- Nam to już nie grozi. Ostatecznie pierwszy mecz rozegramy w najbliższą sobotę z Kotwicą w Kołobrzegu. To pewne jak amen w pacierzu - mówi kierownik drużyny Legii Robert Chabelski.

- Na najbliższe dwa lata mamy zagwarantowane budżety w wysokości ok. miliona złotych - mówi prezes sekcji koszykarskiej Witold Romanowski. - W czwartek będziemy podpisywali umowy z zawodnikami. Najprawdopodobniej pozostaną wszyscy, którzy od pewnego czasu trenują pod okiem Jacka Gembala.

Jeśli tak się stanie, koszulkę Legii przywdziałby również Piotr Szybilski - wielokrotny reprezentant Polski (ostatni sezon spędził w greckim Peristeri Ateny). - Piotrek może podpisać z nami specjalny kontrakt. Jeśli otrzymałby korzystniejszą ofertę z zagranicy, mógłby odejść w każdej chwili - mówi Gembal.

- Wiem, że rozmowy z szefami Legii są zaawansowane, a Piotrek bardzo ceni sobie współpracę z trenerem Gembalem - potwierdza narzeczona koszykarza Anna.

Czyżby stołeczni kibice mieli zobaczyć w jednej drużynie znów duet Piotr Szybilski - Krzysztof Dryja, który niedyś decydował o sile podkoszowej Mazowszanki Pruszków? W przerwie letniej do warszawskiego zespołu dołączyli również dwaj Robertowie: Pacocha (wychowanek Polonii) i Michalski (21-latek z francuskim paszportem, występujący ostatnio w tamtejszej drugiej lidze). Po epizodzie w Wiśle Kraków do Warszawy wrócił również Łukasz Kwiatkowski. Drużynę opuścił jedynie Tomasz Lipiński - wybrał grę w lidze szwedzkiej.

- Gdybym, dysponując takim składem, nie mówił otwarcie, że naszym celem jest awans do PLK, byłoby to kłamstwo. Najgroźniejszymi rywalami będą Turów Zgorzelec, SKS Starogard Gdański i Kotwica Kołobrzeg, jednak nie przejmuję się ich siłą. Jeśli będziemy grali tak, jak sobie wyobrażam, pokonamy każdego - mówi Gembal. - Nasz zespół, z wyjątkiem Kwiatkowskiego, tworzą wychowankowie warszawskich klubów. Aby podkreślić przywiązanie do barw klubowych, zamówiliśmy również nowe stroje - białe, z czarnymi paskami i literą "L" w kółku na piersi. Wracamy do korzeni - zapowiada prezes Romanowski. Pierwszy mecz w Warszawie Legia rozegra 18 października, gdy o godz. 17 podejmie Turów.
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X