Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykarze Legii w 1. lidze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Beny
    Za darmo każdy się przyda , już Gembal wybierze to co dobre.
    Tego Ansleya by wzieli coprawda miał grać w Astori ale sie niedogadali on był by wzmocnieniem! Może jeszcze Suskiego tylko w jakiej on jest formie.Więcej dobrych to chyba tam niema.

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
      Zamieszczone przez Beny
      Tego Ansleya by wzieli coprawda miał grać w Astori ale sie niedogadali on był by wzmocnieniem! Może jeszcze Suskiego tylko w jakiej on jest formie.Więcej dobrych to chyba tam niema.
      No, a ten co u nas grał Majchrzak, czy Żurawski, no któryś z tych dwóch?

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
        Zamieszczone przez Beny
        No, a ten co u nas grał Majchrzak, czy Żurawski, no któryś z tych dwóch?
        Żurawski tak bo jest dobry i niestraciłem dla niego szacunku dla Majchrzaka straciłem ale też jest nienajgorszy.Tylko niewiem czy sie przydadzą Żurawski (pomimo nieciekawego nazwiska) jest silnym skrzydłowym a czasami grywał jako center jeżeli już faktycznie niema Błaszczyka to by sie nawet przydał, tylko trzeba by było coś zrobić z Leśniakiem a on jest jeszcze młody i może coś z niego być to oddanie go do jakiejś drużyny było by nieporozumieniem,jak by znaleźli kogoś kto by go chciał pożyczyć to wypożyczyć im go i brać Wojtka,co do Majchrzaka to też by sie przydał,ale on pewnie do Legii nie przyjdzie bo uzna że mu nie płacą (pewnie Żurawski też). I tak najbardziej nie lubie Kwiatkowskiego! Strajki sobie użądzał (Raz mu nawet po takim strajku powiedziałem czy w następnym meczu nie zagra przez miesiączke...)

Komentarz

Żurawski tak bo jest dobry i niestraciłem dla niego szacunku dla Majchrzaka straciłem ale też jest nienajgorszy.Tylko niewiem czy sie przydadzą Żurawski (pomimo nieciekawego nazwiska) jest silnym skrzydłowym a czasami grywał jako center jeżeli już faktycznie niema Błaszczyka to by sie nawet przydał, tylko trzeba by było coś zrobić z Leśniakiem a on jest jeszcze młody i może coś z niego być to oddanie go do jakiejś drużyny było by nieporozumieniem,jak by znaleźli kogoś kto by go chciał porzyczyć to wyporzyczyć im go i brać Wojtka,co do Majchrzaka to też by sie przydał,ale on pewnie do Legii nieprzyjdzie bo uzna że mu niepłacą (pewnie Żurawski też). I tak najbardziej nie lubie Kwiatkowskiego! Strajki sobie użądzał (Raz mu nawet po takim strajku powiedziałem czy w następnym meczu niezagra przez miesiączke...)
          No to brać! Na pniu!
          A Kwiatkowski te strajki, to chyba użądzał jak nie płacili w klubie?
          Jeśli tak to można go zroumieć, dom i rodzina na utrzymaniu, a tu... kibice zbierają na odżywki. 8-

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
            No to brać! Na pniu!
            A Kwiatkowski te strajki, to chyba urządzał jak nie płacili w klubie?
            Jeśli tak to można go zroumieć, dom i rodzina na utrzymaniu, a tu... kibice zbierają na odżywki. 8-
            On urządził ze 3 strajki w dość ważnych meczach.
            Raz bo nie płacili , drugi raz uznał że ma katar bo też nie płacili i trzeci raz bo dostał mniej pieniędzy od innych...a te pieniądze były od Gembala.

Ale boję sie że Gembal przyjąłby i jego i Maje... to są jego ulubieńcy.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
              No to brać! Na pniu!
              A Kwiatkowski te strajki, to chyba użądzał jak nie płacili w klubie?
              On użądził ze 3 strajki w dość ważnych meczach.
              Raz bo niepłacili , drugi raz uznał że ma katar bo też niepłacili i trzeci raz bo dostał mniej pieniędzy od innych...a te pieniądze były od Gembala.

Ale boje sie że Gembal przyją by i jego i Maje... to są jego ulubieńcy.
              Może to i lepiej, jeśli ulubieńcy, bo może będzie im umiał tym razem przemówić do rozsądku, aby nie kombinowali coś ze strajkami, a w przypadku, miejmy nadzieję, pojawienia się pieniędzy w klubie gwarantował sprawiedliwy ich podział dla zawodników i sztabu.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                Może to i lepiej, jeśli ulubieńcy, bo może będzie im umiał tym razem przemówić do rozsądku, aby nie kombinowali coś ze strajkami, a w przypadku, miejmy nadzieję, pojawienia się pieniędzy w klubie gwarantował sprawiedliwy ich podział dla zawodników i sztabu.
                Ale Gembal nic im nie może zagwarantować,od tego jest prezes i zarząd.
                Zdaje mi sie że nie będzie im w stanie wybić z głowy strajków,wtedy sie nieudało to co dopiero teraz.

Ja jakoś wole ten skład,oni mają ambicje chcą w każdym meczu walczyć pomimo że nie mają szans wychodzą z nastawieniem żeby grać jak najlepiej,im zależy na grze a nie tylko na pieniądzach,najbardziej to podoba mi sie postawa Sinielnikowa i Czubka np po meczu z Czarnymi Sinielnikow podszedł do jednego z kibiców i powiedział mu "Teraz wpierdolcie sędziemu" niby prostackie zachowanie ale widać że zależy mu na zwycięstwie a nie jak ten skład który sie rozsypał... oni jak im niepłacili to można było zobaczyć jak grali z Polonią i Notecią(wyjątkiem jest mecz ze Śląskiem tam sie starali)

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                  Ale Gembal nic im niemoże zagwarantować,od tego jest prezes i zarząd.
                  Zdaje mi sie że nie będzie im w stanie wybić z głowy strajków,wtedy sie nieudało to co dopiero teraz.

Ja jakoś wole ten skład,oni mają ambicje chcą w każdym meczu walczyć pomimo że niemają szans wychodzą z nastawieniem żeby grać jak najlepiej,im zależy na grze a nie tylko na pieniądzach,najbardziej to podoba mi sie postawa Sinielnikowa i Czubka np po meczu z Czarnymi Sinielnikow podszedł do jednego z kibiców i powiedział mu "Teraz wpierdolcie sędziemu" niby prostackie zachowanie ale widać że zależy mu na zwycięstwie a nie jak ten skład który sie rozsypał... oni jak im niepłacili to można było zobaczyć jak grali z Polonią i Notecią(wyjątkiem jest mecz ze Śląskiem tam sie starali)
                  Tak, tylko czy kolejny sezon z rzędu będą chcieli grać, tylko dlatego aby grać, a nie dla pieniędzy. Postaw się na ich miejscu - to ich zawód, dzięki któremu żyją i utrzymują rodziny, z myślą o latach po zakończeniu kariery. Co byś zrobił na ich miejscu, ja bym naprawdę myślał o tym, jak zarobić, aby żona miała co dziecku dać do jedzenia, aby nie zalegać z opłatami i aby w życiu był ten komfort, jaki dają zarobiane uczciwie uczciwe pieniądze. Gra za darmo tego nie da. Ja sam, gdyby mi nie płacili, a znałbym swoja wartość, szukał bym innego miejsca zarobkownia, oczywiście gdybym miał taką możliwości.

Komentarz

Re: PILNE!!! NIE MA MECZU Legia-WISŁA!!!!!!!!

Zamieszczone przez Beny
                    Tak, ale popatrzmy z drugiej strony - klub nie ma kasy na działalności, no to wypad, albo będzie porzadek, albo bałagan w koszu. Szkoda tylko, że nie zrobiono tego przed wznowieniem rozgrywek, tylko w ich trakcie.
                    BTW: podobne "obyczaje" powinny być w piłce nożnej...
                    a CZARNI SŁUPSK? przeciez oni w ***** sobie leca od ładnych paru lat!!!

Zamieszczone przez Bemowiak
                    po meczu z Czarnymi Sinielnikow podszedł do jednego z kibiców i powiedział mu "Teraz wpierdolcie sędziemu"
                    przecież nie zrobił tego dla zabawy tylko dlatego ze te kurwy sędziowie nas wydrukowały i to ostro.

i po co nam Kwiatkowski jak mają być Szybilski i Dryja.
                    Żurawski i Ansley by się przydali bo Błaszczyk i Lipiński sa beznadziejni i wyżej niż w I lidze nie mają czego szukać. a Suski? mamy Czubka, Lipińskiego, Sulimę, Pacochę, juniorów i chyba wystarczy. to nie PLK gdzie trzeba mieć taaaaaaaką kadre tylko I liga gdzie większość ledwo wiąże koiec z końcem jeszzce bardziej niż w PLK.
                    a co do Wisły to nie rozumiem. licencja?? przeciez to miałobyc tylkoprzy kupowaniu dzikiej karty i przenoszeniu sie do wyższej ligi a nie pozostając w tej samej. dlaczego oni nie grają? przeciez w ten sposób powinni skasować z PLK połowę klubów.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                      Tak, tylko czy kolejny sezon z rzędu będą chcieli grać, tylko dlatego aby grać, a nie dla pieniędzy. Postaw się na ich miejscu - to ich zawód, dzięki któremu żyją i utrzymują rodziny, z myślą o latach po zakończeniu kariery. Co byś zrobił na ich miejscu, ja bym naprawdę myślał o tym, jak zarobić, aby żona miała co dziecku dać do jedzenia, aby nie zalegać z opłatami i aby w życiu był ten komfort, jaki dają zarobiane uczciwie uczciwe pieniądze. Gra za darmo tego nie da. Ja sam, gdyby mi nie płacili, a znałbym swoja wartość, szukał bym innego miejsca zarobkownia, oczywiście gdybym miał taką możliwości.
                      Grać by pewnie niechcieli tacy jak Sinielnikow,Lipiński i może Sulima,reszta to junioży którzy mieszkają na Bemowie z rodzicami i nigdy za gre niedostawali pieniędzy.A Czubek mieszka w Pruszkowie a i tak ma jeszcze normalną robote,więc co mu szkodzi grać.

Komentarz

Re: PILNE!!! NIE MA MECZU Legia-WISŁA!!!!!!!!

Zamieszczone przez Mini
                        Zamieszczone przez Beny
                        Tak, ale popatrzmy z drugiej strony - klub nie ma kasy na działalności, no to wypad, albo będzie porzadek, albo bałagan w koszu. Szkoda tylko, że nie zrobiono tego przed wznowieniem rozgrywek, tylko w ich trakcie.
                        BTW: podobne "obyczaje" powinny być w piłce nożnej...
                        a CZARNI SŁUPSK? przeciez oni w ch** sobie leca od ładnych paru lat!!!
                        No i może właśnie oni będą następnymi, przecież ile lat tak można ciągnąć. Tylko, że moim zdaniem ktoś przymyka na to oko, albo komuś wyżej zależy na tym klubie i w ostatnim momencie daje kasę, czy gwarancje, i cyrk na kółkach kręci się kolejny sezon. 8-

Komentarz

Grać by pewnie niechcieli tacy jak Sinielnikow,Lipiński i może Sulima,reszta to junioży którzy mieszkają na Bemowie z rodzicami i nigdy za gre niedostawali pieniędzy.A Czubek mieszka w Pruszkowie a i tak ma jeszcze normalną robote,więc co mu szkodzi grać.
                          No właśnie, tych trzech pewnie nie i co z juniorami mamy grać, nawet zdolnymi i częściowo ogranymi w lidze? Nie ma sianka, nie ma granka. No chyba, że gramy charytatywnie, ogrywamy i promujemy młodych, po to aby ich później przehandlować. A Czubek to spoko gość, ale moim zdaniem nic poza mazowieckie kluby nie wyskoczy.

Komentarz

Dryji ma nie być ale to jeszcze niepewne,Szybilski tylko trenował z Legią żeby nie stracić formy,szuka sobie klubu za granicą,Błaszczyka już chyba niema (jakiś Błaszczyk gra w Legionowie ale nie wiem czy to ten) a że Lipiński jest słaby to sie nie zgodze (chyba że chodzi o Leśniaka tego rudego?)

Co do meczu z Czarnymi i sędziami to wiem jak było,sam stałem z kumplem godzine pod halą czekając na sędziego żeby sie go spytać czy jest z siebie szczęśliwy...

Ale chociarz wtedy pogadałem z zawodnikami,nawet z Lee Shelem Wilsonem '8

A Czarni już od paru lat zatrudniają zawodników i im niepłacą,to samo było z Pruszkowem.

Komentarz

Dryji ma niebyć ale to jeszcze niepewne,Szybilski tylko trenował z Legią żeby niestracić formy,szuka sobie klubu za granicą,Błaszczyka już chyba niema (jakiś Błaszczyk gra w Legionowie ale niewiem czy to ten) a że Lipiński jest słaby to sie niezgodze (chyba że chodzi o Leśniaka tego rudego?)

Co do meczu z Czarnymi i sędziami to wiem jak było,sam stałem z kumplem godzine pod halą czekając na sędziego żeby sie go spytać czy jest z siebie szczęśliwy...

Ale chociarz wtedy pogadałem z zawodnikami,nawet z Lee Shelem Wilsonem '8

A Czarni już od paru lat zatrudniają zawodników i im niepłacą,to samo było z Pruszkowem.
                              wiedziałem ze coś pojebałem. chujowy jest ten rudy co grał na zmianę z Błaszczykiem. a pomyliłem dlatego ze było o wysokich koszykarzach i wczesniej ktoś napisał Lipinski.
                              oczywiście Lipiński jest niezły (26 punktów w którymś meczu!) i mam jego koszulkę.
                              tak więc Lesniak-jest chujowy!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                                wiedziałem ze coś pojebałem. ch** jest ten rudy co grał na zmianę z Błaszczykiem. a pomyliłem dlatego ze było o wysokich koszykarzach i wczesniej ktoś napisał Lipinski.
                                oczywiście Lipiński jest niezły (26 punktów w którymś meczu!) i mam jego koszulkę.
                                tak więc Lesniak-jest ch**!!!
                                Leśniak jest młody to ja bym go gdzieś wyporzyczył żeby sie ograł bo z niego jeszcze może być dobry koszykarz.

Chodź nieprowadzi bardzo sportowego trybu życia,kiedyś jechałem z nim tramwajem ok 22

Komentarz

Pracuję...
                                X