Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Działania Klubu

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

za Twitterem:

Legia Warszawa ‏@LegiaWarszawa 2 min
    Legia jest klubem bez długów. Zadłużenie zostało przejęte przez nowych właścicieli.
    Mioduski: mamy konkretne cele, dajemy sobie 3 do 5 lat na zbudowanie klubu, który regularnie gra w LM. Może uda się wcześniej.
    Zegary odmierzają chwile już zużyte
    Od razu stare, choć dopiero przeżyte
    Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
    Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      3-5 lat na grę w LM. Hmm, gdzieś już to słyszałem.
      To samo chcialem napisać
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pewnie za jakiś czas nadejdzie taki moment, że będą potrzebne większe pieniądze, że zbliżymy się do ściany. Wtedy będę wiedział, skąd te pieniądze wziąć, z kim rozmawiać. Wiele razy już to robiłem i to mi się udawało.

Komentarz

Tekstami sypią świetnymi...oby słowa w czyny się przekuły.
          Mioduski: chcemy być niepokonanym miastem, niepokonanym klubem
          http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

Mioduski: Legia jest klubem bez długów. Zadłużenie zostało przejęte przez nowych właścicieli.
            https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...99689120493570
            "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
            Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
            Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
            Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

Konferencję można podsumować jednym słowem: Akademia.
              Ciekawa sprawa z tym czynszem, jakoś nie widzi mi się, by miasto na to poszło.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Miejmy nadzieję, że wyprowadzą naszą Legie minimalnie z tych długów, choć czuje, że za kilka lat sprzedadzą Legię jakiemuś wielkiemu sponsorowi..według mnie najlepiej byłoby gdyby Legie kupili jacyś szejkowie(arabowie) coś w ten deseń jak Manchester lub Chelsea(dużo biznesmen, jakim jest Abramowicz) wtedy byłaby kasa na transfery ! Pozdrawiam !
                "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
                PamiętaMY !

Komentarz

Zamieszczone przez OskarLegionista Zobacz posta
                  Miejmy nadzieję, że wyprowadzą naszą Legie minimalnie z tych długów, choć czuje, że za kilka lat sprzedadzą Legię jakiemuś wielkiemu sponsorowi..według mnie najlepiej byłoby gdyby Legie kupili jacyś szejkowie(arabowie) coś w ten deseń jak Manchester lub Chelsea(dużo biznesmen, jakim jest Abramowicz) wtedy byłaby kasa na transfery ! Pozdrawiam !
                  Jak to dla ciebie jest najważniejsze to pozdrawiam!

Komentarz

Na razie lanie wody, 2-3 okienka i będzie wszytko jasne, o co w tym interesie chodzi.
                    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

Jesteś trollem mogę iść w zakład. Legia to nie ta półka co Manchester City czy Chelsea.

Komentarz

Nie jest to dla mnie najważniejsze, choć fajnie byłoby mieć jakiegoś godnego sponsora który nie żałowałby kasy na transfery i akademie
                        "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
                        PamiętaMY !

Komentarz

Nie jest to dla mnie najważniejsze, choć fajnie byłoby mieć jakiegoś godnego sponsora który nie żałowałby kasy na transfery i akademie
                          Idź lepiej lekcje odrób.

Komentarz

Ciekaw jestem czy zmieni się coś w kontekście cen biletów.

Komentarz

początek z forum słaby, tu jest specyficzny klimat, także radzę się dostosować, lub iść na legia.com
                              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                                początek z forum słaby, tu jest specyficzny klimat, także radzę się dostosować, lub iść na legia.com
                                Albo do komentarzy na onecie.

Komentarz

Pracuję...
                                X