Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Działania Klubu

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta
    Czekaj czekaj .... znaczy że na Śląsku będą nam wybierali wzór na koszulki ?

Trzeba koniecznie odkupić te tokeny !!!!
    Na to wygląda! Największe zaskoczenie to Japonia i Brazylia, no i oczywiście ten Śląsk!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Śląsk statystycznie jest obok Warszawy najbogatszym rejonem Polski, więc to nie dziwi.

Komentarz

• Te tokeny to Legia powinna teraz plasować masowo, dopóki trwa gorączka krypto. Informacyjnie - jedna z największych giełd krypto Binance ma dzienny obrót w okolicach 50 mld USD. To jest rynek bez dna teraz.
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Spokojnie pewnie poczekają, aż cena trochę wzrośnie, żeby następna emisja tokenów była po wyższej cenie.

Komentarz

• Woytek chodzą słuchy o powrocie do Legii tego trenera bramkarzy od sa Pinto. Nie dziwi Cię to , biorąc pod uwagę, że jego relację z Dowhaniem były marne i nie za dobrze im sie współpracowało.?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Woytek chodzą słuchy o powrocie do Legii tego trenera bramkarzy od sa Pinto. Nie dziwi Cię to , biorąc pod uwagę, że jego relację z Dowhaniem były marne i nie za dobrze im sie współpracowało.?
              Ma wrócić. Dziwi mnie to, ale jednocześnie... nie dziwi, bo z tego co wiem, to takie pomysły wychodzą z samej góry.

Komentarz

• A nie latało info, że on do Rakowa poszedł?

Komentarz

• A nie było tak że jak Sa Pinto odchodził, to już wtedy klub proponował pozostanie trenerowi bramkarzy ze sztabu trenerskiego Sa Pinto ? Jakoś tak mi się kojarzy, więc obecna sytuacja nie jest dla mnie zaskoczeniem.

Komentarz

Pracuję...
                  X