Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Działania Klubu

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie do końca ogarniam temat ale Przesmycki jakiś proces przegrał i jest prawie na wylocie, może to taki "rewanż" w ostatnich chwilach "życia"? Plus widać rękę rudego prezesa ... Przesmycki ma przyzwolenie na mieszanie.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ostatnio będąc na zakupach w Wola Parku zauważyłem, że w Auchan zrobili mały dział z artykułami Legii. Wszystkie artykuły miały promocje. Były t-shirty, bluzy, szaliki, kubki itp.

Ciekawe czy to tylko decyzja jednego sklepu czy też może klub postanowił wejść w sprzedaż pamiątek do dużych sieci handlowych?

Komentarz

• Zamieszczone przez mes Zobacz posta
        Ostatnio będąc na zakupach w Wola Parku zauważyłem, że w Auchan zrobili mały dział z artykułami Legii. Wszystkie artykuły miały promocje. Były t-shirty, bluzy, szaliki, kubki itp.

Ciekawe czy to tylko decyzja jednego sklepu czy też może klub postanowił wejść w sprzedaż pamiątek do dużych sieci handlowych?
        W Auchan na Ursynowie jest od ... lat? nawet nie pamiętam kiedy się pojawiły. Chyba jak klub podjął decyzję o likwidacji tzw. wysp,
        Niestety asortyment mocno przeciętny. Czy jest w Leclercu ciężko mi powiedzieć ale jakoś nie kojarzę. PS: Nowa kolekcja ładna nie wiem czy nie najlepsza odkąd pojawił się oficjalny sklep.

Komentarz

• "Chcemy ten zespół udoskonalić, ubarwić" - cytat z Kucharskiego. Czytam to jako chęć sprowadzenia kolejnych wynalazków z "niepiłkarskich" nacji.
          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Pan Dariusz wszedł do zarządu ECA. Zasiada w nim z prezesami Bayernu, PSG, Ajaxu i HJK Helsinki.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
              Pan Dariusz wszedł do zarządu ECA. Zasiada w nim z prezesami Bayernu, PSG, Ajaxu i HJK Helsinki.
              Kijkowi się to nie spodoba, no i HJK Helsinki to trochę słabo - pewnie lecą już dla nich zaproszenia z Superligi
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• A jakie ma to znaczenie ? On już chyba tam był w zarządzie albo jakiś organach wykonawczych. Nic to Legii nie daje. No ale Daruś robi to co mu wychodzi czyli ogrzewanie się w blasku fleszy, prezentacje w powerpoicie i poczucie, że od niego to coś tam zależy.
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Socios.com @socios

Introducing the latest football teams to be officially Tokenized this April/May. Calendar: @Goztepe - 27/04 @udechile - 28/04 @LegiaWarsawEN - 04/05 @FortunaSittard - 05/05

Ruszaja tokeny, bedzie kasa na transfery
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    A jakie ma to znaczenie ? On już chyba tam był w zarządzie albo jakiś organach wykonawczych. Nic to Legii nie daje. No ale Daruś robi to co mu wychodzi czyli ogrzewanie się w blasku fleszy, prezentacje w powerpoicie i poczucie, że od niego to coś tam zależy.
                    Zapewne w twoim fachu skręcania długopisów nic, niczego nie daje i nie ma znaczenia. Natomiast w każdym innym biznesie, możliwość wymiany doświadczeń bądź uzyskania rekomendacji jest dość istotne.
                    Z punktu widzenia właściciela przedsiębiorstwa, chciałbym przebywać przy tym samym stole, co właściciel TOP firmy konkurencyjnej, choćbym miał tylko grzać krzesło.
                    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Jak pisałem ostatnio, 4 maja debiutują tokeny Legii oparte na kryptowalucie Chiliz. Poniżej dane:

Legia Warsaw
                      • Fan Token: $LEG
                      • FTO start date: 04/05/2021 at 13:00 CET (final start time TBC)
                      • Trading begins: TBC
                      • Socios.com FTO supply: 200,000
                      • Price of 1 $LEG Fan Token: €2
                      • Total supply: 5,000,000
                      A tu jest cała platforma giełdowa dla zainteresowanych:

https://www.chiliz.net/exchange/CHZ/USDT

Komentarz

• A po co to? Czy to na zasadzie kupić za 2 euro sprzedać po awansie do LM za 2,2 euro?

Komentarz

• Coś w ten deseń, tylko zmienność jest tam duuuużo większa. Niestety nie jest to takie proste. Potencjalnie przy sukcesach sportowych cena tokena powinna iść w górę, ale ważna jest też cena samej kryptowaluty. Można sobie wyobrazić, że w tym samym czasie co awans do LM nastapi załamanie rynku i ceny krypto polecą na łeb na szyję. To jest po prostu zabawa w kryptowaluty z dodatkowym komponentem sukcesów/ porażek sportowych. No i wspierasz klub darmową dla nich kasą. Coś na kształt zbiórki, która zrobiła swego czasu Wisła. 5 mln tokenów x 2 euro to potencjalnie 45,5 mln zł nowych środkow dla klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                            [..]
                            No i wspierasz klub darmową dla nich kasą. Coś na kształt zbiórki, która zrobiła swego czasu Wisła. 5 mln tokenów x 2 euro to potencjalnie 45,5 mln zł nowych środkow dla klubu.
                            .. i to jest argument, nieistotne czy cena wzrośnie czy nie. Żeby tylko na Patronite nie zaczęli żebrać

Komentarz

• Legia dziś oficjalnie ogłosiła start tokenów w socios.com

Znalazłem jeszcze filmik na temat współpracy z Socios i Chiliz na yt:
                              https://www.youtube.com/watch?v=u4wHxr9lH0M

Komentarz

• Będziemy mieć nowy stadion
                                https://www.facebook.com/udzoliborz/...64926641875291

Komentarz

Pracuję...
                                X