Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Działania Klubu

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mioduch a dokładnie to Stasiak przechodzi już sam siebie. Teraz rozsyla maile aby dzieci z LSS zadawały ustawione pytania.

Wśród pytań np do Mioduskiego są nastepujace:

Czy wie Pan co to jest tiktok?
    Czy zawsze miał Pan długie włosy?
    Co znaczy być mądrym?

(Stasiak naprawdę Ty o swoje stanowisko się martwić nie musisz).

Szanowni Państwo,

Bardzo potzebujemy pomocy małych piłkarzy. Potrzebujemy filmiki z nagranymi pytaniami do piłkarzy

Poniżej wklejam wiadomośc od naszych mediów:

Wytyczne:

Nagrywamy w poziomie

Nagrywamy na białym tle, biała ściana

Kadr według przykładu w załączniku – dziecko na środku, w miarę blisko, kadrowane nad pasem, zostawiamy trochę „powietrza” nad głową

Staramy się mówić nie za szybko, wyraźnie i możliwie głośno, aby telefon zbierał dobrze głos, unikamy hałasu z ulicy czy szczekającego psa

Dbamy, aby w pomieszczeniu nie było za ciemno

Prośba, aby telefon w miarę możliwości stał na czymś a nie był trzymany w ręku, aby nie było drgań

Wyobrażamy sobie, że po drugiej stronie jest nasz rozmówca i dodajemy ton pytający

Po każdym pytaniu robimy chwilę pauzy

Nagrywamy całość na jednej ścieżce, nie tniemy, rodzic może czytać pytania a dziecko powtarzać, ważne aby ich głos na siebie nie nachodził

Na początek każde dziecko się przedstawia i mówi krótkie zdanie:

Dzień dobry, nazywam się Kasia

Chciałam zadać kilka bardzo ważnych pytań

Bardzo dziękuję

Dodatkowo jedno ujęcie jak dziecko jest poważne, nagle się uśmiecha, poprawia włosy, rozgląda na boki, pokazuje eLkę, bije brawo.

Jeżeli coś byłoby nie jasne to śmiało możesz podać rodzicom mój numer telefonu i ja będę tłumaczył wszystko. Jakbyś ty miał jakieś pytania to wal. (Łukasz Stasiak: 501 XXX XXX)

w załączniku pytania oraz przykładowe ZDJĘCIE.
    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Chyba gościa co znał angielski już wywalili: https://twitter.com/LegiaWarsawEN/st...88214219235329

Komentarz

• https://legionisci.com/news/80632_Sl...la_Ciecia.html

+1

1916% poparcia.

Komentarz

• JPRDL wielki wizjoner, biznesmen, geniusz strategii i planowania prowadzi firmę na zasadzie "jakoś to będzie"?
          A jak się zesr@ i nie będzie, to się powie, że wina piłkarzy, bo pazerni.
          Super!
          Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
          Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta
            JPRDL wielki wizjoner, biznesmen, geniusz strategii i planowania prowadzi firmę na zasadzie "jakoś to będzie"?
            A jak się zesr@ i nie będzie, to się powie, że wina piłkarzy, bo pazerni.
            Super!
            mowisz o tym gościu, co właśnie zgłosił do odbiorow technicznych największy i najnowocześniejszy ośrodek treningowy w kraju?
            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• To może zamiast kupować Legie powinien kupić sobie SEMPa albo Varsovie. Bo na razie to wygląda jakby sobie kupił Porsche Cayenne ale nie miał na paliwo i ubezpieczenie.

Komentarz

• Ale o co właściwie Ty sie kijek teraz przypierdalasz? Przecież bez różnicy czy Prezesem byłby Miodek czy Boguś, beż różnicy czy pensje wynosiłyby 80 mln rocznie czy tylko 50 mln, to Legia straciła możliwość generowania przychodów i żaden Prezes nie mógł się na to przygotować. Spółka straciła możliwość bieżącego generowania gotówki z własnej działalności i zapewne jej miesięczne przychody to tylko kilka % przychodu z analogicznego okresu roku poprzedniego. Oczywiście mozna powiedzieć, że Mioduski mógł nie wydawać na Pasquata, Philipsa itd a hajs za Szymanskiego czy innych piłkarzy utrzymać na kryzysowe sytuacje jak te. Ale duże przedsiębiorstwa tak nie robią. Tak dużej gotówki się nie trzyma na rachunku bieżącym tylko inwestuje - m.in w oddawany teraz Ośrodek Szkoleniowy. Mioduski i tak mocno zszedł z wynagrodzeniami przed sezonem. Ciekawe czy takie emerytowane gwiazdy jak Radović czy Hamailainen byłyby chętne do odpuszczania swoich ostatnich pieniędzy w życiu.
                Janusz z Południowej

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                  To może zamiast kupować Legie powinien kupić sobie SEMPa albo Varsovie. Bo na razie to wygląda jakby sobie kupił Porsche Cayenne ale nie miał na paliwo i ubezpieczenie.
                  Na razie to na tym etapie, to ten co nie ma na ubezpieczenie, to ma największą przewagę w lidze...od 1970 roku

Zaś ten tekst jest tak kurewsko żenujący, że aż mi się go nawet nie chce komentować.
                  "Piłkarzom zarzuca się, że nie odkładają, że nie mają gotówki na kontach (a przecież często po prostu dużo inwestują, zabezpieczając się na przyszłość), a klub co? Czemu nie odłożył?"
                  "I jasne, możemy mówić, że 20 tys. zł., gdy piłkarze nie świadczą pracy, to nie jest mało. Nie siedzimy jednak w ich portfelach, nie wiemy jak wysokie mają zobowiązania stałe, a z czego mogą zrezygnować."
                  olaboga
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Wielkie mi słowo przypierdalasz. Nie przypierdalam się do niczego ale jak przeczytasz tekst z linku do Qbasa, który wczoraj wstawiłem to myślę, że zrozumiesz.

A co do wynagrodzeń to jak mocno zszedł to się okaże w następnym raporcie EY/Delloite.

A gdybym był złośliwy (a jak wiadomo nie jestem) to bym powiedział, że schodząc z wynagrodzeń zszedł też z jakości i sukcesów. (tak wiem i jestem przygotowany, że teraz się zleca zakochani w pudlu próbować wmówić, że Kante to Nikolic i Prijovic razy 8 albo, że Luquinhas to Vadis).

Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Na razie to na tym etapie, to ten co nie ma na ubezpieczenie, to ma największą przewagę w lidze...od 1970 roku
                    Mioduskiego wpływ na przewagę w lidze jest dokładny taki sam jak wpływ Bonka na sukcesy reprezentacji Polski. Wystarczyło nie przeszkadzać, co jak wiemy w poprzednich sezonach nie przychodziło mi z łatwością.

​​​​

Komentarz

Mioduskiego wpływ na przewagę w lidze jest dokładny taki sam jak wpływ Bonka na sukcesy reprezentacji Polski. Wystarczyło nie przeszkadzać, co jak wiemy w poprzednich sezonach nie przychodziło mi z łatwością.

​​​​
                      W przeciwieństwie do Błogosławionego Bogusława bez którego wstawiennictwa to gnilibyśmy w 3 lidze. Amen
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

W przeciwieństwie do Błogosławionego Bogusława bez którego wstawiennictwa to gnilibyśmy w 3 lidze. Amen
                        Nie wiem, nie potwierdzone. Potwierdzone, że za Bogusia graliśmy w LE i LM a za Mioduskiego chyba się to nie wydarzyło, czy się mylę? Ile to już sezonów?

Komentarz

Nie wiem, nie potwierdzone. Potwierdzone, że za Bogusia graliśmy w LE i LM a za Mioduskiego chyba się to nie wydarzyło, czy się mylę? Ile to już sezonów?
                          O tej naszej europejskiej epopei przepełnionej glorią i chwałą to już dziś ludzie swoim wnukom opowiadają, a nazwisko Jego Eminencji jest wymieniane tuż obok generała Zygmunta Skuzy. Co ja piszę Legia Leśnodorskiego zostawiała tą z połowy lat 90 daleko w tyle
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

O tej naszej europejskiej epopei przepełnionej glorią i chwałą to już dziś ludzie swoim wnukom opowiadają, a nazwisko Jego Eminencji jest wymieniane tuż obok generała Zygmunta Skuzy. Co ja piszę Legia Leśnodorskiego zostawiała tą z połowy lat 90 daleko w tyle
                            Yyyyyy.... [Travolta.gif]

Komentarz

Mioduch a dokładnie to Stasiak przechodzi już sam siebie. Teraz rozsyla maile aby dzieci z LSS zadawały ustawione pytania.

Wśród pytań np do Mioduskiego są nastepujace:

Czy wie Pan co to jest tiktok?
                              Czy zawsze miał Pan długie włosy?
                              Co znaczy być mądrym?

(Stasiak naprawdę Ty o swoje stanowisko się martwić nie musisz).

Chyba brak chętnych do nagrywania ustawionych pytań bo Stasiak wysłał dziś ponownie.

​​​​​

Łukasz mam dla Ciebie propozycje, weź z osiedla jakas dwójkę dzieciaków. Chciałbym się dowiedzieć od Mioduskiego jak to jest być mądrym i czy wie co to jest tiktok.

Chociaż jak pytania są ustawione to i pewnie odpowiedzi także Ty pisałeś.

Komentarz

• Jest porozumienie w sprawie obniżki pensji na czas pandemii koronawirusa. Rozmowy władz Legii Warszawa z piłkarzami trwały dość długo, ale można je uznać za zakończone.

Piłkarze byli świadomi, że muszą się liczyć z ograniczeniem zarobków. Już przy poprzednim spotkaniu było blisko wypracowania kompromisu, ale propozycja nie została jednogłośnie zaakceptowana. W tym tygodniu doszło już do porozumienia. Generalnie zawodnicy zgodzili się na "obcięcie" 30 procent pensji za okres od marca do czerwca 2020 włącznie. Pozostała kwota, czyli 70 procent, zostanie rozbita na kilkanaście rat. Zawodnicy są w trakcie składania podpisów pod porozumieniem, ale najistotniejsze, że ciągnąca się od kilku tygodni sprawa, została załatwiona.
                                Wcześniej na obniżki zgodzili się pracownicy klubu, zarząd, drużyna i trenerzy rezerw, a także sztab szkoleniowy pierwszego zespołu.
                                https://legia.net/news/jest-porozumi...pilkarzy/77085
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X