Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Działania Klubu

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Jakoś nie było okazji do tego. Trochę dziwne.
    No dobra, po ostatnim wpisie Zygi muszę się uderzyć w pierś, ze jednak nadużyłem savoir-vivre’u
    Tak Panie Jacku, jednak doświadczenie to doświadczenie 😉
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Czy ktoś z Was zapisywał się już na organizowany przez Legię 1.Bieg im. Andrzeja Gmitruka? Bieg się odbędzie czy będzie tak jak z Turniejem Deyny?

Komentarz

• "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Zyga Zobacz posta
          Czy ktoś z Was zapisywał się już na organizowany przez Legię 1.Bieg im. Andrzeja Gmitruka? Bieg się odbędzie czy będzie tak jak z Turniejem Deyny?
          Tak, ja się zapisałem, dostałem nawet potwierdzenie zakupu pakietu. Wiec pewnie się odbędzie

Komentarz

• Zamieszczone przez jkp Zobacz posta
            Tak, ja się zapisałem, dostałem nawet potwierdzenie zakupu pakietu. Wiec pewnie się odbędzie
            W Poznaniu odwołali jakiś półmaraton. Ciekawe czy i do nas dojdzie to szaleństwo.

Komentarz

• Nawet nie jakiś, tylko jeden z największych i najbardziej prestiżowych

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                Nawet nie jakiś, tylko jeden z największych i najbardziej prestiżowych
                No widzisz. A u nas nic? Cisza? Czekają na decyzję wojewody?

Komentarz

• Imprezy masowe odwołane. Więc biegu nie będzie.

Komentarz

• Mioduski będzie w Cafe Futbol jutro.
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Prezes w Cafe Futbol:

https://legionisci.com/news/80541_Mi...ec_sezonu.html

Komentarz

• Teraz najłatwiej rozmawiać o kwestiach sportowych. Mniej kontrowersyjne są kwestie mistrza, bo mamy 8 punktów przewagi. Bardziej kontrowersyjne są kwestie spadków i awansów. Nie byłem zwolennikiem rozszerzania ligi, ale w tej sytuacji można ją rozważyć. Oczywiście pojawiają się kwestie co z trzecią drużyną, ale myślę, że nie ma idealnego rozwiązania, raczej będzie to kompromis.
                        Dariusz w Cafe Futbol via legionisci.com

Czyli w kuluarach Mistrzem Polski jest Legia?

Komentarz

• Już jest na www: https://www.polsatsport.pl/magazyn/c...32020_6918055/
                          Romek strasznie irytujący, on by tylko o pyrach
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Nie od dziś wiadomo że Kołtoń to Lechita a Smokowski to kibic Wisły.
                            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                              Nie od dziś wiadomo że Kołtoń to Lechita a Smokowski to kibic Wisły.
                              Smokowski urodzony i mieszkający w Warszawie jest kibicem Wisły? Mi się zawsze wydawało że bliżej mu do nas.

Komentarz

• W ostatnich dniach w Klubie zwolniono ok 30 osób, głównie z Fanstore, POK, Akademia. To nie koniec zwolnień...

Komentarz

Pracuję...
                                X