Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Działania Klubu

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Zyga Zobacz posta
    Budżet za Leśnodorskiego się spinał? Dzięki za oświecenie, myślałem, że byliśmy zadłużeni po uszy, bo część kasy z LM poszła na spłatę ITI.
    Na iti, a nie na własną niekompetencję

Komentarz

• Nie zapominajmy, że Leśniodorski finansował politykę transferową długiem zewnętrznych o dlugiej karencji spłaty. Niektóre pożyczki zaciągnięte bodajże na okno transferowe za Czerczesowa zaczęliśmy spłacać dopiero w zeszłym roku. Obecna sytuacja jest po części efektem jego działań.
      Janusz z Południowej

Komentarz

• Jak już jesteście tacy pamiętliwi to Leśnodorskiego w kasie zostawił całkiem sporo gotówki na kontach. ZBAWCA Dariusz może pomazyc aby miał tyle teraz "na ruchy". No ale wolał wszystko spalić w piecu.

Oczywiście takie fakty są łatwo zapominane przez niektórych.
        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          Jak już jesteście tacy pamiętliwi to Leśnodorskiego w kasie zostawił całkiem sporo gotówki na kontach. ZBAWCA Dariusz może pomazyc aby miał tyle teraz "na ruchy". No ale wolał wszystko spalić w piecu.

Oczywiście takie fakty są łatwo zapominane przez niektórych.
          Te miliony z nadwyżki poszły m.in. na spłatę pożyczek Leśnego.

1. We wrześniu i grudniu 2018 roku Legia spłaciła ponad 11 mln zł funduszowi "Skarbiec - Football", które to środki były pożyczone w 2015 roku na finansowanie polityki transferowej.

https://legionisci.com/news/79814_Sp...owe_Legii.html
          Janusz z Południowej

Komentarz

• Mówimy o czymś innym.
            Tzn cześć tego owszem ale nadal sporo było.

Komentarz

• Żeby to było na zasadzie : pompuje pieniądze w Legie, Legia osiąga sukcesy i stałe się rozwija - możnaby zrozumieć zwrot kosztów na konto Mioduskiego

Ale te pożyczki jakich udzielił Legii i które to Legia ma spłacać a nie Pan Mioduski, są efektem jego zarządzania
              A więc Legia czyli Najwyższe Dobro musi płacić za błędy i ignorancję właściciela

Komentarz

• Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
                Te miliony z nadwyżki poszły m.in. na spłatę pożyczek Leśnego.

1. We wrześniu i grudniu 2018 roku Legia spłaciła ponad 11 mln zł funduszowi "Skarbiec - Football", które to środki były pożyczone w 2015 roku na finansowanie polityki transferowej.

https://legionisci.com/news/79814_Sp...owe_Legii.html
                Czyli za Leśniodorskiego były długi i były wyniki.Za Mioduskiego długi jeszcze większe,za to wyników brak.
                #MioduskiOut

Komentarz

• Przecież ja nie twierdzę, że Mioduski nie popełnia błędów, jego miotanie się w kwestii trenerów jest skandaliczne, równie skandaliczne ciągłe zmiany w biurach. Zwracam tylko uwagę, że przypisywanie wyłącznie jemu winy za stan finansów Legii to jakiś absurd. Długi nie pojawiły się wczoraj. Niby wszyscy o tym wiedzą, ale nie przeszkadza to w waleniu wyłącznie w DM. "Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów".
                  Ostatnio edytowany przez Zyga; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Oczywiście, że akurat finanse w klubie to tylko i wyłącznie jego wina.

Akurat w tym aspekcie dostał klub dobrze funkcjonujący i on sam doskonale o tym wiedział robiąc 1828472 audytów więc niech on nie zgrywa pokrzywdzonego.
                    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                      Oczywiście, że akurat finanse w klubie to tylko i wyłącznie jego wina.

Akurat w tym aspekcie dostał klub dobrze funkcjonujący i on sam doskonale o tym wiedział robiąc 1828472 audytów więc niech on nie zgrywa pokrzywdzonego.
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                        Zyga to jest multikonto Hazardzisty?
                        Osobiście nie mam nic do człowieka, za to mu płacą i trzeba przyznać, ze robi to w sposób nienachalny, natomiast przejrzyj jego posty to wyjdzie ze to 100% ktoś od Miodka. Może to jest ten akapit z jednego z ostatnich wywiadów z prezesem o poprawie komunikacji. Znamienne było jak wisiał jego post pozostawiony bez odpowiedzi przez jakiś czas o odbiorze zainwestowanych środków, nawet rozpocząłem odpowiedz ale poczytałem jego posty i zrezygnowałem. Cóż, jakoś trzeba dotrzeć do tego zakonserwowanego kibolstwa, chwała natomiast za to, ze bez wjazdów politycznych.
                        „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
                          Osobiście nie mam nic do człowieka, za to mu płacą i trzeba przyznać, ze robi to w sposób nienachalny, natomiast przejrzyj jego posty to wyjdzie ze to 100% ktoś od Miodka. Może to jest ten akapit z jednego z ostatnich wywiadów z prezesem o poprawie komunikacji. Znamienne było jak wisiał jego post pozostawiony bez odpowiedzi przez jakiś czas o odbiorze zainwestowanych środków, nawet rozpocząłem odpowiedz ale poczytałem jego posty i zrezygnowałem. Cóż, jakoś trzeba dotrzeć do tego zakonserwowanego kibolstwa, chwała natomiast za to, ze bez wjazdów politycznych.
                          Mieczysław jak zwykle z klasą. Nie będę się upierał, żeby dojebać frajerzynie.
                          Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                            Mieczysław jak zwykle z klasą. Nie będę się upierał, żeby dojebać frajerzynie.
                            Tylko to potrafisz, najwyraźniej, w dodatku chamsko określając kogoś, kogo w ogóle nie znasz i nigdy nie poznasz. Gorzej jeśli chodzi o dyskusję na argumenty.

Nie będę więc upierał, żeby z Tobą dyskutować.

Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
                            Nie jestem niczyim multikontem, nie jestem pracownikiem Legii, nie mam nic wspólnego z Mioduskim. A to co sobie uważasz to już Twoja sprawa, masz do tego prawo.
                            Ostatnio edytowany przez Zyga; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                              Zyga to jest multikonto Hazardzisty?
                              "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Zyga Zobacz posta
                                kogo w ogóle nie znasz i nigdy nie poznasz.
                                Jakoś nie było okazji do tego. Trochę dziwne.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X