Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Działania Klubu

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Monolog Mioduskiego w PS:

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...cc=ucs&utm_v=2
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
      Oglądacie te vlogi z Turcji? Czy tylko mnie irytuje forma z jaką przygotowują te materiały? Wygląda to trochę jak prywatny vlog tego Kuby. Widać że wzorują się na kanałach youtube tylko, problem w tym że w tych materiałach więcej jest głupich ujęć i gadania tego Kuby (swoją drogą jakoś mnie on drażni, jest strasznie sztuczny) niż czegoś co mogłoby zainteresować kibica. Podejrzewam, że Vuko nie życzy sobie, żeby im tam z kamerami za dużo nie biegali i stąd taka formuła tych vlogów, ale mi to jakoś kompletnie nie odpowiada. Trochę to wygląda jak Kuba Jeleniewski vlog TV, a nie legia.com.
      Obejrzałem jak dotąd wszystkie i mam wrażenie, że cała koncepcja opiera się na nagraniu strzałów i interwencji zza bramki i bieganie po krzakach, żeby nagrac po jednym słowie i później to zmontowac.
      Zgadzam się z tym powyżej. Mnie też się nie podoba.

Komentarz

• Inna sprawa: do meczu z ŁKSem zostały już mniej niż dwa tygodnie. Biletów do kupienia brak, kampanii marketingowej zachęcającej na przyjście na mecz brak. Rozumiem, że nikomu w klubie nie zależy na dobrej frekwencji?

Komentarz

• Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
          Inna sprawa: do meczu z ŁKSem zostały już mniej niż dwa tygodnie. Biletów do kupienia brak, kampanii marketingowej zachęcającej na przyjście na mecz brak. Rozumiem, że nikomu w klubie nie zależy na dobrej frekwencji?
          Bilety są już w sprzedaży, przez pierwsze 48 godzin bilety będą o 20% tańsze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
            Monolog Mioduskiego w PS:
            Prezes Mioduski przeciwnikiem powiększenia ligi, bardzo ciekawe.

Trzeba zapytać Prezesa Mioduskiego co konkretnie wnióśł do Polskiego futbolu żeby przedstawiać swoje pomysły.

Na horyzoncie mecz z beniaminkiem, jednym z klubów które według Prezesa nie powinny mieć miejsca w tym jakże elitarnym gronie jakim jest Ekstraklasa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
              Prezes Mioduski przeciwnikiem powiększenia ligi, bardzo ciekawe.

Trzeba zapytać Prezesa Mioduskiego co konkretnie wnióśł do Polskiego futbolu żeby przedstawiać swoje pomysły.

Na horyzoncie mecz z beniaminkiem, jednym z klubów które według Prezesa nie powinny mieć miejsca w tym jakże elitarnym gronie jakim jest Ekstraklasa.

Nie chciałbym zbytnio rozwadniać tematu, który mówi o "działaniach klubu", ale tak z grubsza to chyba nie ma co się czepiać Mioduskiego akurat w tym obszarze. Nie ma absolutnie żadnych podstaw do tego, by twierdzić, że poziom ligi wzrośnie po jej rozszerzeniu. Nadal głównym problemem polskiego futbolu jest to w jaki sposób włodarze (nie lubię tego słowa) klubów wydają zarobione/przyniesione przez C+ pieniądze. A z tym jest ogromny problem. W Legii również.

Komentarz

• Zamieszczone przez Zyga Zobacz posta
                Nie chciałbym zbytnio rozwadniać tematu, który mówi o "działaniach klubu", ale tak z grubsza to chyba nie ma co się czepiać Mioduskiego akurat w tym obszarze. Nie ma absolutnie żadnych podstaw do tego, by twierdzić, że poziom ligi wzrośnie po jej rozszerzeniu. Nadal głównym problemem polskiego futbolu jest to w jaki sposób włodarze (nie lubię tego słowa) klubów wydają zarobione/przyniesione przez C+ pieniądze. A z tym jest ogromny problem. W Legii również.
                Nikt nie twierdzi że poziom wzrośnie "ot tak" po rozszerzeniu. Przede wszystkim wracamy do normalnego systemu punktowania. Dla mnie jest to kompletną abstrakcją, ale dobre i to na początek

A problem wyciskania pieniędzy z piłki niczym z cytryny jest jednym z głównych problemów, przyznaję.

Komentarz

Nikt nie twierdzi że poziom wzrośnie "ot tak" po rozszerzeniu.
                  No Boniek tak twierdzi. A przynajmniej w tym upatruje jeden z powodów tego, że polskie kluby sobie nie radzą w Europie.
                  Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                  Przede wszystkim wracamy do normalnego systemu punktowania.
                  Wydawało mi się, że do "normalnego systemu punktowania" już powrócono, nie ma dzielenia punktów.

Komentarz

No Boniek tak twierdzi. A przynajmniej w tym upatruje jeden z powodów tego, że polskie kluby sobie nie radzą w Europie.Wydawało mi się, że do "normalnego systemu punktowania" już powrócono, nie ma dzielenia punktów.
                    System rozgrywek jest jednym z powodów bez wątpienia. A do normalnego systemu jeszcze nie powrócono bo wciąż dzielimy tabelę, na mistrzowską i spadkową...

Boniek nie jest aż takim ignorantem aby nie dostrzegać dużo większych powodów, dlaczego Polski futbol szoruje po dnie.
                    Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

No Boniek tak twierdzi. A przynajmniej w tym upatruje jeden z powodów tego, że polskie kluby sobie nie radzą w Europie.Wydawało mi się, że do "normalnego systemu punktowania" już powrócono, nie ma dzielenia punktów.
                      Nie, Boniek tak NIE twierdzi i nie wprowadzaj w błąd. Boniek twierdzi, tak jak spora część ludzi znających się na piłce, że optymalnym systemem w naszych warunkach pod względem sportowym byłaby liga 12 zespołowa, czyli dwie pełne kolejki mecz/rewanż i potem podział na grupy 6-zespołowe! Ta wersja ma bardzo dużo zwolenników ale jest nie wdrażalna ze względów polityczno-obyczajowych plus pewne problemy wynikające z umów na prawa telewizyjne. Akurat nie jestem fanem Rudego ale w tej sprawie mam bardzo podobny pogląd od wielu lat. W tej chwili poszerzenie do 18 wynikło ze spraw sprzed dwóch lat i wtedy "przerobiono" nieco pierwszą ligę oraz obiecano szansę awansu dla 3 drużyn od szóstej licząc, Boniek chce dotrzymać słowa. Oczywiście można spytać co się stało dwa lata temu, że podjęto takie a nie inne decyzje, ale to nie jest temat na teraz, było, stało się, i co? - trudno. Osobiście zawsze byłem i będę za zmniejszeniem na kilka lat eklapy, ale umów należy dotrzymywać.

p.s. Proszę Rudego hejtować za rzeczywiste przewiny a nie za wyimaginowane, to nie jest tak, że ten facet robi wszystko źle i na pewno jest dużo lepszym prezesem PZPNu niż Lato, Dziurowicz i ten były sędzia od kryształów razem wzięci.
                      Kluby być może
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Są większe problemy piłki niż to czy gra 10 czy 18 drużyn.
                        Była już liga i 18 zespołowa i 16 i 14 znowu 16 i z dzieleniem punktów i bez.
                        Nie wiem ale chyba jesteśmy pod tym względem rekordzistami.
                        Jeżeli już miałbym czepiać się systemu rozrywek to jak dla mnie powinniśmy wcześniej zaczynać sezon, co mogłoby pomóc przy europejskich grach.

A normalne ,że "więksi" będą chcieli ligę okroić, "mniejsi poszerzyć".

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                          Nie, Boniek tak NIE twierdzi i nie wprowadzaj w błąd. Boniek twierdzi, tak jak spora część ludzi znających się na piłce, że optymalnym systemem w naszych warunkach pod względem sportowym byłaby liga 12 zespołowa, czyli dwie pełne kolejki mecz/rewanż i potem podział na grupy 6-zespołowe!
                          I dlatego zarząd PZPN, z błogosławieństwem naszego rudego słoneczka, przegłosuje lada chwila ligę 18-zespołową? Widzisz, problem z ZB jest taki, że tak naprawdę nikt nie wie co on myśli i jaka jest jego opinia na dany temat. To znaczy wiadomo to w tym momencie, w którym go o to pytasz, przyjdziesz do niego jutro to będzie miał już inne zdanie. Tak było z systemem rozgrywek, tak było z wpływem polskich klubów na futbol europejski (podpowiem-wpływ jest żaden albo znikomy, głównie ze względu na kadrę), tak samo było z jego opinią na temat tego co wolno kibicom na trybunach, a czego nie wolno, czy race i oprawy są ok, czy jednak nie mieszczą się w granicach bońkowego poczucia estetyki. Zmieniał zdanie wielokrotnie w różnych tematach, dlaczego tym razem miałby postąpić inaczej? Dziś mówi, że 18 zespołów to lek na całe zło, jutro powie coś innego. Jako dowód wklejam tweeta Marka.
                          https://twitter.com/M_Wawrzynowski/s...70815469940736

Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                          p.s. Proszę Rudego hejtować za rzeczywiste przewiny a nie za wyimaginowane, to nie jest tak, że ten facet robi wszystko źle i na pewno jest dużo lepszym prezesem PZPNu niż Lato, Dziurowicz i ten były sędzia od kryształów razem wzięci.
                          Kluby być może
                          Nie hejtuję, tylko krytykuję. Najwyraźniej masz problem z odróżnieniem hejtu od krytyki. To, że jest prezesem lepszym od Laty to akurat żaden wyczyn. Trochę tak jakbyś twierdził, że Kante jest napastnikiem wybitnym, bo strzelił najwięcej w Legii, a że w przekroju całej ligi to nic nie znaczy to już bez znaczenia.
                          Ostatnio edytowany przez Zyga; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wracając do tematu, ten fragment monologu nie pozostawia żadnych złudzeń dokąd zmierza przede wszystkim Legia, jak i cały Polski futbol.

Nasza liga potrzebuje liderów

Europejska piłka klubowa przeszła w ostatnich latach kolosalne zmiany. Co więcej, od 2024 roku, gdy skończą się porozumienia między ECA, UEFA i FIFA, świat klubowej piłki w Europie i na świecie może wyglądać zupełnie inaczej. Dla nas najważniejszym pytaniem powinno być, czy polskie drużyny będą się w nim liczyć, a zadaniem – stworzenie warunków, aby tak się stało. Od lat twierdzę, że będzie to możliwe tylko wtedy, gdy uda nam się sprawić, że w ekstraklasie wykształci się grupa 3–4 klubów, które będą zdecydowanymi liderami i staną się na tyle mocne, żeby regularnie grać w fazie grupowej europejskich pucharów. Od sezonu 2021/22 powinno się to stać trochę łatwiejsze ze względu na wprowadzenie trzeciego pucharu, do czego miałem okazję przyłożyć rękę. Osoby nierozumiejące zmian zachodzących w europejskiej piłce czasem z góry dyskredytują ten format, nazywając go pucharem pocieszenia. W rzeczywistości dla takich klubów jak polskie będą to rozgrywki szansy. Szansy na pozostanie w Europie, na dostęp do większych pieniędzy i w końcu szansy na grę w Lidze Europy i Lidze Mistrzów.
                            Po takim tekście, to Ja do jednym z problemów Polskiej piłki zaliczam Pezesa Mioduskiego.

Komentarz

Wracając do tematu, ten fragment monologu nie pozostawia żadnych złudzeń dokąd zmierza przede wszystkim Legia, jak i cały Polski futbol.

Po takim tekście, to Ja do jednym z problemów Polskiej piłki zaliczam Pezesa Mioduskiego.
                              Tylko, że Rudy słowo w słowo powiedział to samo kilka dni temu, dobre
                              Nie zgadzasz się z całym tekstem czy coś może tylko cie wkurzyło? To niestety taka jest teraz rzeczywistość w polskiej piłce i nie ma znaczenia kto to mówi w gruncie rzeczy
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                                Tylko, że Rudy słowo w słowo powiedział to samo kilka dni temu, dobre
                                Nie zgadzasz się z całym tekstem czy coś może tylko cie wkurzyło? To niestety taka jest teraz rzeczywistość w polskiej piłce i nie ma znaczenia kto to mówi w gruncie rzeczy
                                Ja to odbieram jako minimalizm Miodka i zgadzam się Tommy Johnson że Mioduski jest naszym problemem

Komentarz

Pracuję...
                                X