Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Działania Klubu

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Zdigitalizowany klub. To najwazniejsze. chvj z tym, że Kante w ataku i Nodż na skrzydle. Najwazniejsza jest digitalizacja!
    On Legię zaraz wycofa z rozgrywek,bo stwierdzi,że sekcja w FIFA wystarczy.Będzie digitalizacja na maksa.A jaka oszczędność...
    ECA? Tam ludzie z lig takich jak nasza nie mają nic do gadania.Wszelkie zrzeszenia piłkarskie od UEFA począwszy już dawno olewają zdanie i interesy wszystkich lig oprócz 4-5 najsilniejszych.
    Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
    #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Szczególnie te "relacje z biznesem" ma mocne. Tak mocne, że kolejne miesiące nie potrafi znaleźć sponsora na nazwę stadionu? Czy to nie Ty tylko z innego konta nie pisałeś kilka miesięcy temu, że do zarządu wchodzi koleś z telefonami do najważniejszych w tym kraju właśnie po to aby Klub zyskał nowego sponsora do stadionu?

Efekty pracy widzimy.

Jaki wpływ ma ECA na codzienna działalność klubu? Jaki ma to wpływ krótko i długoterminowo?

Przeciez on już w tym ECA działał jak BL był prezesem. Nic z tego nie wynikało i nie wynika.

Robi tam tylko to co mu się udaje najbardziej czyli ogrzewa w blasku kilku wazniakow z piłki, którzy żyją w poczuciu własnej zajebistosci.

Jakie to fundamenty zbudował Mioduski? Żadnych. Ośrodek by powstał tak czy siak czy prezesem byłby Leśny, Mioduski czy ja.

Resztę fundamentów nie dość, że nic zbudował to jeszcze zaorał. Gość jest szkodnikiem Legii i aż strach pomyśleć co będzie nie za 5 czy 10 lat o jakich on mówi ale chociażby za rok.

Resztę doskonale opisał M.
      W ogrzewaniu się w blasku fleszy z ważniakami rzeczywiście jest dobry. Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz. Komunikacja- przesrywamy mistrzostwo, zero jakiekolwiek reakcji prezesa, zero nawet półsłówka o tym. Nikt z ,, niepokornych" dziennikarzy nawet nie próbował drążyć tego tematu. Mioduski jest właścicielem , ale to nie jego prywatny folwark. Klub tworzą przede wszystkim fanatyczni kibice, bo bez nich meczy Legii nie dało by się oglądać.
      Najważniejszy jest pion sportowy, to jest podstawa funkcjonowania klubu. A u nas z tym jest dramatycznie, rok do roku transfery co raz gorsze. Styl gry?. Na boga my gramy gorzej niż średniaki ligowe. Nie mamy stylu, nie dominujemy.

Komentarz

• Klub tworzą fanatyczni kibice? W coraz mniejszym stopniu.Może właśnie rolą Mioducha jest zbudowanie podwalin w klubie pod dużego inwestora, który wejdzie za 5-10 lat, kiedy ci fanatyczni kibice będą zmarginalizowani ( a tak się kiedyś w końcu stanie).I wydaje mi się, że w tę stronę idzie cała polska piłka.Wynik na dziś byłby bonusem ale skoro go nie ma, to trudno, Mioduski i tak ma swoje "cele strategiczne".To wcale nie jest takie nierealne.
        ...

Komentarz

• https://www.facebook.com/Kongres590/...7923108483558/

Jak ktoś chce posłuchać godzinnego stand-upu.
          Co Ci goście mówią to jest jakiś dramat.
          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
            (...) Gość jest dobry w fundamentach (...)
            To niech qfa betoniarnię otworzy i spada stąd czem prędzej...

Komentarz

• Leśny by wrócił ale nie ma pieniędzy.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Żebyś się kurva nie zdziwił.
                Boguś swoje zrobił (i chwała mu za to ),jeszcze więcej na tym zarobił .
                Było , mineło.
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Nie ma kasy bo wiem , ale chciałbym aby wrócił jako właściciel.
                  Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Działa komuś klubowa aplikacja na iphone'a? Bo ja mam od tygodnia fan experience w postaci informacji "nie połączono z internetem".

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                      Żebyś się kurva nie zdziwił.
                      Boguś swoje zrobił (i chwała mu za to ),jeszcze więcej na tym zarobił .
                      Było , mineło.
                      Patrząc na temat Leśny vs Mioduch to nie wszyscy sobie z tego zdają sprawę.

Komentarz

• Zdają ,ale ciężko im się z tym faktem pogodzić.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                          Działa komuś klubowa aplikacja na iphone'a? Bo ja mam od tygodnia fan experience w postaci informacji "nie połączono z internetem".
                          Z tego co wiem to ta aplikacja nie działa zarówno na ios jak i androidzie. Podobno jest to związane z tym, że nowa strona nie łączy się z obecną aplikacją. Obecna strona Legii jest zrobiona na React js więc podejrzewam, że to kwestia czasu aż wypuszczą nową aplikacje mobilną, która będzie na React Native.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
                            Z tego co wiem to ta aplikacja nie działa zarówno na ios jak i androidzie. Podobno jest to związane z tym, że nowa strona nie łączy się z obecną aplikacją. Obecna strona Legii jest zrobiona na React js więc podejrzewam, że to kwestia czasu aż wypuszczą nową aplikacje mobilną, która będzie na React Native.
                            Czyli jak zwykle pełen profesjonalizm.

Komentarz

• Jak to u Dariusza.
                              Chciał ,ale przypadkowo spierdolił....

Komentarz

• Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
                                Dlaczego mnie to nie dziwi...
                                #MioduskiOut

Komentarz

Pracuję...
                                X