Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Działania Klubu

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ta konferencja będzie gdzieś transmitowana?

Komentarz

Chyba nie może być źle jak Mioduski do dziś śmiga tym 900 cabrio z 1991 roku, wie co dobre!

Komentarz

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
        Ta konferencja będzie gdzieś transmitowana?
        Na YT nie będzie.
        „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
        Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
        Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
        Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
          Moim zdaniem z punktu biznesowego to może być w 10-letniej perspektywie dla nich super inwestycja. Jeśli szkółka zacznie produkować dobrych piłkarzy, pierwsza drużyna grać regularnie w LE i LM to budżet będzie rósł z roku na rok.
          Za dziesięć lat przy dobrym prowadzeniu i odrobinie szczęścia Legia może być warta nie 200 mln zł tylko 200 mln euro.
          Pytanie kiedy ta akademia powstanie. Do końca roku miała być wybrana lokalizacja. Rozumiem że w świetle dzisiejszych newsów, można domniemywać, iż zarządzający mieli ostatnio większe problemy na głowie, ale w końcu trzeba wybrac lokalizację i szukac funduszy na jej budowę. Tania nie będzie ale trzeba się na nią w końcu "szarpnąć" jeśli mamy ich wychowanków traktować w najbliższych latach jako znaczące wsparcie kadry I zespołu jak i budżetu klubu.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Moim zdaniem schemat jest prosty. Wzięli klub za proporcjonalnie śmieszne pieniądze z gwarancją spłaty umówionej, lwiej części długu przez określony okres np. 10 lat. Załatwili gwarancje na to i tyle. Ale to tylko domysły, jak można taki deal zrobić stosunkowo niewielkim nakładem.

EDIT: Inny sposób to dość popularny wykup managerski z użyciem funduszu private equity
            Ostatnio edytowany przez Gabro; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Inicjały właścicieli L&M jak znalazł - Legia Mistrz

prawnik z Harvardu + dobrze znany nam Prezes w zamian za śpiochów ze wschodu - normalnie bajka... i będziemy żyli długo i szczęśliwie

Komentarz

Ja tam nie wierze w żaden dług. Kiedyś przewijały się tu komentarze podliczające w domysłach przychody Legii a mityczny dług ciągle rósł, nie ważne czy wyprzedaliśmy piłkarzy za 30 mln euro czy graliśmy w Europie, dług nie wiadomo jaki.. był wieczny.
                Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

Nie ma chyba nigdzie konferencji :/
                  q[-_-]p

Komentarz

Na TT klubu jest relacja "live"

Komentarz

Zamieszczone przez Cez(L)are Zobacz posta
                      Na TT klubu jest relacja "live"

może jakiś link ?
                      węszysz nochalem, trzeba będzie zmienić dezodorant

Komentarz

Poczekamy zobaczymy. Panowie L&M mają carte blanche. Nie uważam się za nie wiem jakiego eksperta, ale moim zdaniem ww. Panowie działają w ramach "zlecenia" jakiegoś innego ważnego gracza. Wydaje mi się, że wiemy kto może stać za Mioduskim, a kto za Leśnodorskim. Być może Leśny zaiwestował tylko własne pieniądze, ale aż mi się wierzyć nie chce, aby miał ich tak wiele.
                        Ostatnio edytowany przez Boombastic; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Xtreme Zobacz posta
                          może jakiś link ?
                          twitter.com/legiawarszawa
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Live też na weszło

http://www.weszlo.com/news/18061-LIV...i_kupili_Legie

Komentarz

3-5 lat na grę w LM. Hmm, gdzieś już to słyszałem.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Mioduski: Legia jest klubem bez długów. Zadłużenie zostało przejęte przez nowych właścicieli.

Komentarz

Pracuję...
                                X