Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Działania Klubu

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kiedyś dziewczyna miała partnera, a klub sponsora.
    A teraz na odwrót.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Kiedyś dziewczyna miała partnera, a klub sponsora.
      A teraz na odwrót.
      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Legia z TVN-em robi serial o Historii Legii. Koniec świata

Trailer wygląda ciekawie..

http://legia.com/aktualnosci/nadchod...-o-legii-51038
        We are the best, fuck the rest!

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciej_L Zobacz posta
          Legia z TVN-em robi serial o Historii Legii. Koniec świata

Trailer wygląda ciekawie..

http://legia.com/aktualnosci/nadchod...-o-legii-51038
          A Wesołowski przy K6 się nie pokazywał za czasów JW ?
          Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwolSon Zobacz posta
            A Wesołowski przy K6 się nie pokazywał za czasów JW ?
            *****, Oliver Janiak? Serio? Olivier Janiak?
            Ja pierdolę.
            Rozumiem, że różnorodność, że i Ćminkiewicz i nawet ten Wesołowski, ale Janiak? Przecież jest tyle znanych gęb, które od lat chodzą na Legię, Muniek, Pablopavo, Eldoka, Lubaszenko, a my na stulecie robimy serial z Olivierem Janiakiem? To jakiś wymóg TVN który dał kasę na produkcję tego czy jak?
            "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

• Serial jest produkcji TVN to co mieli nie promować swoich ludzi?
              Nie ma co narzekać - fajnie że serial powstaje. Zobaczymy jak będzie z realizacją.

Ciekawe czy kamera będzie w szatni np w eliminacjach LM, to by było coś...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                Serial jest produkcji TVN to co mieli nie promować swoich ludzi?
                Nie ma co narzekać - fajnie że serial powstaje. Zobaczymy jak będzie z realizacją.

Serio? Grunt, że cokolwiek? Ja czekam na godne z klasą podsumowanie 100 lat tego klubu i ludzi z nim związanych...
                Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• No biorąc pod uwagę gigantyczną liczbę seriali wyprodukowanych na temat Legii - tak cieszę się, że powstaje choć jeden. Nawet robiony przez TVN.
                  A jego jakość ocenię jak już obejrzę. Jak chcesz dokonywać oceny przed obejrzeniem - Twoja wola.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                    Z tego co wyczytałem to nie będzie tego typu dokument kręcony na wzór reality show. Ma to być 30-odcinkowy serial dokumentalny gdzie w każdym z odcinków zostanie opowiedziana osobna historia ludzi związanych z Legią, od kibiców, przez piłkarzy, sztab, włodarzy, pracowników klubu, po gwiazdki. Swoją drogą ciekawe czy Czerczesow będzie skłonny wziąć w tym udział, skoro wiadomo że on nie za bardzo rad do kontaktów z mediami, a już szczególnie z natarczywymi dziennikarzami, choć w pewnej mierze serial będzie wyreżyserowany.

Pierwszy odcinek dostępny dla wszystkich, drugi i kolejne po darmowej rejestracji na player.pl

Komentarz

• Nie no naprawdę jestem pod wrażeniem tu poniektórych .....
                      ***** robią serial na 100 lecie klubu którego zwiastunem jest morda Wesolowskiegio ,Janiaka i tego pseudopilkarza Kubusia w całości wyprodukowana przez te jebane kurwy z iti ,które Mnie i Ciebie kolego wyżej chcieli wymieniać pare lat temu .
                      Krótka pamięć niektórych na tym forum jest przerażająca ,a co do samego zwiastunu przebitki na Piotrka mnie rozjebaly persona non grata wraca do tvn u

Ps zajebisty pomysł, ale to raczej z naszej inicjatywy zrobić taki cykl o starych gniazdowych Bialy, Śpiewak ŚP ,Alchim ,Różyk

Komentarz

• A ja nieco w innej sprawie ... profesjonalizm klubu.
                        W przerwie zimowej pompowany jest balonik w postaci premiery czegoś czego nie było od dawna, rusza runda a na trybunach spaceruje coś co świetnie działa marketingowo zwłaszcza na najmłodszych - miś Kazek. W FanStorze pojawia się też pluszak, który schodzi na pniu. Ktoś gdzieś daje ciała i maskotki od 3 tygodni nie ma w sprzedaży a producent nie jest w stanie nic zrobić. Strzał w kolano, brudną kulą.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Legia Warszawa prawdopodobnie nie zdecyduje się na to, by w roku stulecia zorganizować mecz jubileuszowy z jedną z europejskich drużyn. Koszty ściągnięcia do stolicy zespołu pokroju Barcelony, Realu czy Manchesteru są ogromne, a z kolei mecze z Borussią czy Romą nie miałyby aż takiego prestiżu. Wiadomo już natomiast, że 4 czerwca odbędzie się bieg Legii.

- To jest tak ważny rok dla nas i taka okazja, że szkoda będzie zrobić tylko jeden duży event typu mecz. Raczej te środki, które mamy, powinniśmy wykorzystać, żeby pracować nad tym, w jaki sposób Legia jest postrzegana oraz zaangażować kibiców w realny sposób, który będą mogli poczuć, dotknąć i być częścią tego - powiedział Dariusz Mioduski w rozmowie ze Stefanem Szczepłkiem w TVP Sport.

- Poszliśmy w kierunku powstania całej masy mniejszych i większych wydarzeń. W obiegu jest już moneta Legii, będą znaczki, wystawy. Chcemy żeby stulecie cały czas było w świadomości kibiców. Poszliśmy w kierunku tego, jak ma wyglądać stadion czy autobusy komunikacji miejskiej. Umowa z miastem dotyczy m.in. tego, że w dzień meczowy czuć Legię w Warszawie. Pałac Kultury jest podświetlony, taksówki jeżdżą z flagami Legii, ulica Łazienkowska jest przygotowana, itd. Oczywiście chcemy wykorzystać ten rok, aby odnieść sukces sportowy i powiązać ten sukces z obchodami stulecia. Ważnym elementem jest także przypomnienie historii Legii, której wiele osób nie zna - mówił większościowy właściciel klubu.

Nocny bieg Legii
                          4 czerwca w Warszawie odbędzie się nocny bieg Legii Warszawa. Organizatorzy przewidują dwie trasy: 1916 metrów wokół stadionu dla dzieci oraz 10 kilometrów dla pozostałych. Więcej szczegółów poznamy wkrótce.
                          Po co zapraszać jakiś znany klub z Europy, skoro a) i tak przyjechałby w ogórkowym składzie, b) i tak byśmy przegrali, c) stracilibyśmy dużo kasy na jego organizację. Nie prościej zaprosić ZS, skoro i tak z nimi nie zagramy w finale PP, ani w najbliższym czasie w lidze? Wszyscy byliby zadowoleni wtedy A bieg to swoją drogą. Nie każdy lubi biegać
                          Ostatnio edytowany przez Buzz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Albo zrobić coś takiego jak Trofeum TIM w Serie A... Legia, Zagłębie, Olimpia i Den Haag w turnieju. Mecze po 45 minut (ewentualnie po 30).

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trofeum_TIM

Pełno kibiców, zgody na trybunach, urodzinowa atmosfera.
                            Lepsze to, niż oglądanie jak nas jakiś gigant gniecie.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                              Albo zrobić coś takiego jak Trofeum TIM w Serie A... Legia, Zagłębie, Olimpia i Den Haag w turnieju. Mecze po 45 minut (ewentualnie po 30).

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trofeum_TIM

Pełno kibiców, zgody na trybunach, urodzinowa atmosfera.
                              Lepsze to, niż oglądanie jak nas jakiś gigant gniecie.
                              Taki turniej fajna sprawa. Zamknąć to w jednym dniu, mecze 2x po 30 minut. Zwycięzcy grają o pierwsze, przegrani o 3 miejsce.
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Świetna wiadomość, że nie planują zapraszać, żadnych mega bombowych klubów zawsze takie coś mnie irytowało, że dany klub płacił duże pieniądze, tylko po to, żeby jakaś Barca czy inny Real raczył przyjechać i zagrać z „amatorami”, po pierwsze i ostatnie, na taki klub jak Legia to nawet nie przystoi.
                                Turniejek ze zgodami, supcio sprawa
                                LEGIA TO MY
                                Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X