Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Henning Berg - były trener Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez alfa Zobacz posta

Benek, rozumiem, że OGS też był blisko, skoro jego nazwisko padało razem z Bergiem?
    OGS był priorytetem ale Molde się nie zgodziło.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Zamieszczone przez pelson Zobacz posta
      6 lat temu o Guardioli byłyby podobne opinie jak dziś o Bergu... hejterzy byli, są i będą zawsze widzą i wiedzą więcej
      Uwielbiam ten argument. Może zerknij jeden z drugim, jakie wyniki miał w Segunda Division z Barcą B?
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Ciekawe przez ile efekt nowej miotły podziała...
        Ciekawy też może być zaciąg ze Skandynawii typu Arru za Czeciaka

Młodzieży zacznijcie się uczyć angielskiego

Ze wszystkimi ocenami Berga trzeba się wstrzymać do zakończenia sezonu zasadniczego, czyli do połowy kwietnia.

Lipa, że na jedym zgrupowaniu 7 piłkarzy podstawowych mu zabraknie, to może być problem dla Berga i dla tych piłkarzy...
        q[-_-]p

Komentarz

Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta

Lipa, że na jedym zgrupowaniu 7 piłkarzy podstawowych mu zabraknie, to może być problem dla Berga i dla tych piłkarzy...
          A może być i szansą dla innych zwłaszcza młodych...Kurowski, Jagiełło, Cichocki itd..
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Leśny dał jasno do zrozumienia, że mistrzostwo w tej kartoflanej lidze kompletnie go nie interesuję. Interesują go wyłącznie Europejskie puchary i... słusznie bo to tam są prawdziwe pieniądze, to tam jest prawdziwe promowania piłkarzy, to tam jest reklama marki, to tam Europa może poczuć naszą atmosferę. Przyjdzie kilka sezonów (oby) w LE to będą pieniądze, będą pieniądze - zaczną być nazwiska. Jeśli Legia ma podnieść poziom to mistrzostwa przyjdą same szczególnie, że konkurencja ma ostrą zadyszkę.
            Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

- Henning ma bardzo wysokie standardy zawodowe i wymagania wobec ludzi, z którymi pracuje.
              Zakładając że w tej laurce od Ole jest zawarta sama prawda to się niektóre gwiazdki mogą zdziwić

Komentarz

No szkoda, szkoda, że nie "Solśkja", Bergowi brakuje jednak póki co sukcesów w pracy trenerskiej. Mimo wszystko ruch oceniam ostrożnie na plus, pokazuje to, że mamy jednak jakieś ambicje, co do czego po przedłużaniu kontraktów z Kucharczykiem czy Vrdoljakiem miałem poważne wątpliwości.

Urbanowi należy serdecznie podziękować za tę podwójną koronę, ale widocznie doszedł już do kresu swoich możliwości, a w tej rundzie nie bronił go nawet jego dotychczasowy atut, czyli wprowadzanie młodzieży. Potrzebny był ktoś, kto daje nadzieję, że może podnieść ten klub a wyższy poziom.

Komentarz

Nazwisko nie powala, ale na wielkiego trenera z zagranicy nas nie stać. Daje Norwegowi szansę, chociaż oczywistym jest, że mistrzostwo musi być i to może być jego największą przeszkodą. Czytam że to zwolennik młodych, bezkompromisowych graczy. Jestem ciekaw czy wiedząc, iż w czerwcu ma być na 1 miejscu będzie odważnie stawiał na młodych. No ale zobaczymy, skreślać go na starcie nie ma co. Gościu w sumie nie ryzykuje wiele, za to od groma ryzykuje Leśnodorski. ale to to już oddzielna kwestia.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Wygląda mi to trochę jak te nasze transfery ostatnimi czasy. Oby coś z tego wyszło, ale ja jestem bardzo sceptyczny co do tego wyboru...
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Duży znak zapytania. Pewnie najwięcej przy nowym trenerze zyska Henrik Ojamaa. Oby było lepiej
                      "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

Zobaczymy swoja droga zamiast nowego trenera wolalbym juz dotrzymanie obetnicy zlozonej dawno temu przez Lesnego ze do konca roku zapadnie decyzja o wyborze lokalizacji akademii. No ale moze sie jeszcze doczekam.
                        Moin, moin was geht?

Komentarz

Zamieszczone przez pelson Zobacz posta
                          6 lat temu o Guardioli byłyby podobne opinie jak dziś o Bergu... hejterzy byli, są i będą zawsze widzą i wiedzą więcej
                          To ja się zgłaszam na hejtera.
                          Z tej mąki nie będzie chleba

Tak, wiem to już z góry, od razu i bez dania gościowi szansy...
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Ryzykowne posunięcie Leśnego i jeszcze od razu kontrakt na 2,5 roku.
                            Obyśmy się nie obudzili z ręką w nocniku.

Komentarz

Strach się bać, jak się wspomni poprzedni taki wynalazek w polskiej lidze, czyli Bakero. Ale kciuki trzymać nalezy.

Komentarz

Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                                Uwielbiam ten argument. Może zerknij jeden z drugim, jakie wyniki miał w Segunda Division z Barcą B?
                                Z tego co wiem to w Segunda Division On Barcy nie prowadził...

Komentarz

Pracuję...
                                X