Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jedenastka września C+

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jedenastka września C+

Canal + wybrał jedenastkę września. Znalazło się w niej 3 legionistów:
    Zieliński, Surma i Sokół. Brawo chłopaki. Cieszy szczególnie fakt, że Surma wygrał rywalizację z Szymkowiakiem '8

Prócze tego znaleźli się zawodnicy z Wronek: Szamotulski, Zieńczuk, Kryszałowicz
    Z Grodziska: Sobolewski
    Z Krakowa: Żurawski i Baszczyński
    oraz Czereszewski i Kościelniak
    koko koko Skorza spoko...

A gdzie nasz Dixi? Tyż był dobry!

:+: dla Ziela, Surmy i Sokoła!

PS. Jaką ksywkę w klubie ma Surma?

Komentarz

A co oznacza imię Dickson ? Angielskie tłumaczenie wychodzi dość wulgarnie
      bana mu , temu pestu

Komentarz

Zastanawia mnie tylko w czym Czereszewski był we wrześniu lepszy od Svitlicy że został wytypowany do jedenastki miesiąca?
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
          Zastanawia mnie tylko w czym Czereszewski był we wrześniu lepszy od Svitlicy że został wytypowany do jedenastki miesiąca?
          a mnie tam zamiast Czereszewskiego to brakuje Sagana !
          Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
          e(L)o

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
            No może w tym, że Svitlica zagrał we wrześniu jeden doskonały mecz - z Górnikiem, i jeden dobry - z Wisłą. Poprzednie mecze mu nie wychodziły.

Komentarz

a dodac trzeba ze trenerem wrzesnia zostal Dariusz Kubicki! WIEC wrzesnien byl udany dla Legionistow!
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Szymkowiak to za Reprezentacje dlugo nie dostanie nominacji

Brawo dla naszych i redakcji C+, ktora od momentu ogloszenia tej jedenastki bedzie posadzona o kibicowanie Legii. ::/::

Komentarz

Ja tam nie wiem co tam robi Baszczynski ale dobra... Zienczuk? hmmm no ok sadze ze w 11 pazdziernika powinnien znalesc sie Vuko (za Surme) oraz Stanko i Choto...

Komentarz

No nie wiem, czy Vukovic się za Surme powinien pojawić. W sumie to Surma organizuje grę Legii. Każda piłka przez niego przechodzi. On je rozrzuca na lewo i prawo. Vukovic też jest dobry, ale zupełnie inny to rodzaj piłkarza. Vukovic może kogoś przedryblować, zagrać z klepki, przejść do przodu i zrobić przewagę, nawet krótkim celnym podaniem uruchomić napastnika. To dwa różne typy. Jeden obok drugiego mógłby być w jedenastce października, a nie jedn zamiast drugiego.

W jedenastce października powinien się znaleźć z całą pewnością Stanko.
                    Choto z Amicą jakoś nie zachwycił - dobry był w poprzednich meczach. Oby w październiku dorównał do wysokich wrześniowych lotów.

Baszczyński i Zieńczuk, bo nie było lepszych. Lepszy od Zeińczuka nie był Kiełbowicz. Od Baszczyńskiego lepszy nie był też Szala, ani nikt inny.

Komentarz

Zamieszczone przez Pesto
                      A co oznacza imię Dickson ? Angielskie tłumaczenie wychodzi dość wulgarnie
                      Nie no rozwaliłes mnei teraz. :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: chyba sie trzeba zapytac Dicsona. A moze on pochodzi ze Skandynawii??? :/

Gratulacje dla Legionistów, którzy dostali sie do jedenastki. chociaz wiadomo ze wszelkiego rodzaje konkursy to rzecz subiektywna i cięzko porównywalna, to mimo wszystko :+: :+: :+: :+:
                      "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                        A gdzie nasz Dixi? Tyż był dobry!
                        No wlasnie! Choto prezentowal sie bardzo dobrze i moim zdaniem powinien sie znalez w tym zestawieniu.
                        Cum Debita Reverentia

Komentarz

Tylko tak dalej chłopaki. Brakuje mi tu Svitlicy i Sagana.
                          LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
                          FOREVER

Komentarz

W sumie kandydatura Kryszałowicza mnie nie dziwi , on chyba najlepiej spisywał sie ze wszystkich napastników natomiast co do naszych bombardierów ... moim zdaniem Svitlica jednak bardziej zasługuje na kandydature do jedenastki miesiąca...przegrał z Żurawskim..cóż taka decyzja canalu.

Mianowicie Baszczyński.... czym tem gracz sie wyróżnił ? z września zdecydowanie bardziej wg.mnie na wyróżnienie zasługują defensorzy Groclinu , Amiki czy nasz Dickson.
                            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Brawo dla chłopaków którzy załapali się do tej "11" :+:

Dziwi brak Svitlicy a tym bardziej obecność Czereszewskiego w tej jedynastce 8-
                              Nie rozumiem też nominacji Baszczyńskiego bo nie wydaje mi się, aby się wyjątkowo wyróżniał

Komentarz

Pracuję...
                              X