Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szala out!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szala out!

Moim zdaniem ten koleś powinien dać se spokój!! Czekam na argumenty które odwiodły by mnie od tego zdania. A zepsute dośrodkownie pod koniec pierwszej połowy doprowadziło mnie do szału. ten koleś nic nie umie!!! kiedy on strzelił jakiegos gola???? kiedy zadecydował o zwycięstwie??? zrobcie cos z nim !!!
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Re: Szala out!

Zamieszczone przez Joker
    Moim zdaniem ten koleś powinien dać se spokój!! Czekam na argumenty które odwiodły by mnie od tego zdania. A zepsute dośrodkownie pod koniec pierwszej połowy doprowadziło mnie do szału. ten koleś nic nie umie!!! kiedy on strzelił jakiegos gola???? kiedy zadecydował o zwycięstwie??? zrobcie cos z nim !!!
    Zapytam tak samo, tylko o Kiełbowicza... Zagrał dobre 3 minuty z Lechem - i już enough... Wróbel przynajmniej umie z rogu zacentrować...
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

zgadzam sie szala dzis sie niczym nadzwyczajnym nie popisał, a jeszcze w dodatku zauwazyłem dwa fatalne błedy oby tylko dwa zostawił całe skrzydło nie kryte, dzieki temu miedzy innymi pad ła bramka:/ moze powinien odpoczac?

Komentarz

Zamieszczone przez *PRZEMO*
        zgadzam sie szala dzis sie niczym nadzwyczajnym nie popisał, a jeszcze w dodatku zauwazyłem dwa fatalne błedy oby tylko dwa zostawił całe skrzydło nie kryte, dzieki temu miedzy innymi pad ła bramka:/ moze powinien odpoczac?
        Wojtek Szala jest baaardzo cienkim pilkarzem i chyba tylko brak
        klasowych obroncow zmusza Kubickiego do wystawiania go w skladze.
        Strach pomyslec co by bylo gdyby nie sporwadzono Choto. Brrr...

Komentarz

Zgadzam się właśnie z ostatnim przedmówcą. I tak za Szalę nie ma nikogo lepszego na tą pozycję, a i nie wszystkie dośrodkowania szły Panu Bogu w okno.
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

ja rowiez uwazam iz Legia ma skład godny mistrza jak nie podwojnej korony
            ale szala dzis zawiodł mnie i to bardzo, jeden dwa błedy ale było ich wiecej

Komentarz

Zamieszczone przez Bonhart
              Strach pomyslec co by bylo gdyby nie sporwadzono Choto. Brrr...
              Przecież jest Dudek!! moim zdaniem bardziej by sie nadał niz Szala. Ten człowiek myli sie notorycznie. ja rozumie pomylic sie raz na jakis czas. Ale u niego to sie zdarza w kazdym meczu. Nie dosc tego on nigdy nie wygrał zadnego meczu.
              Pozdro. mimo wszystko nadal walczymy o mistrza.
              PS Kiełbowicz grał dzis traki piach ze szkoda gadac / ale na razie go odpuszcze.

Komentarz

Mnie tez denerwuje gra Szali i uwazam ze gra bardzo kiepsko. Jednak stwierdzilem ze trzeba go zostawic. Jakby nie bylo jest zawodnikiem Legii i nalezy mu sie szacunek. Reprezentuje barwy Naszego klubu i naprawde sie stara. To ze mu to niebardzo wychodzi to juz inna sprawa. Moim zdaniem on naprawde gra ambitnie tylko jakos nie moze sie przelamac. Najwazniejsze ze Legia wygrywa i nie ma co krytykowac pojedynczych zawodnikow. Jest jak jest. Moze Szala wreszcie sie odnajdzie?
                Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

[quote="Bonhart"]
                  Strach pomyslec co by bylo gdyby nie sporwadzono Choto. Brrr...[/quote]
                  Strach pomyśleć co by było gdyby Stanka sprzedali :/

Komentarz

Wg. mnie pierwszym do wymiany powinien być Jóźwiak i przypuszczam ,że Kubicki równiez to dostrzega i dla berete w 4-4-2 zabraknie miejsca.

Co do Szali , może was zdziwi moje zdanie ale wg mnie dzis zagrał poprawne spotkanie.

Mimo braku u niego potencjału do gry w ofensywie to jednak biegał sporo do przodu , sciagając nieżadko jakiegoś ludka z Amici na siebie.

Pozatym dzis zadziora był w obronie , wiecej niz zwykle miał udanych intwrwencji.

nie wiem może to przez mój optymizm nie potrafie na niego nic złego dzis powiedzieć ,ale tak wypadl w moich oczach po dzisiejszym meczu. ho:
                    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
                      Wg. mnie pierwszym do wymiany powinien być Jóźwiak i przypuszczam ,że Kubicki równiez to dostrzega i dla berete w 4-4-2 zabraknie miejsca.

Co do Szali , może was zdziwi moje zdanie ale wg mnie dzis zagrał poprawne spotkanie.

Mimo braku u niego potencjału do gry w ofensywie to jednak biegał sporo do przodu , sciagając nieżadko jakiegoś ludka z Amici na siebie.

Pozatym dzis zadziora był w obronie , wiecej niz zwykle miał udanych intwrwencji.

nie wiem może to przez mój optymizm nie potrafie na niego nic złego dzis powiedzieć ,ale tak wypadl w moich oczach po dzisiejszym meczu. ho:
                      hmmm..... ja nie jestem zwolenniczką tego piłkarza, ale własnie oglądam sobie powtórkę na Canale i jak narazie Szala, moim zdaniem, gra poprawnie. Ładnie włącza się do akcji ofensywnych i jest szybki. Troszkę dośrodkowania dwa spartolił, ale w sumie pierwsza połowa nie jest aż tak tragiczna w jego wykonaniu by wywalać go ze składu. Bardziej wkurzał mnie dzisiaj Beret.
                      Only You

Komentarz

czy ktos dzisiaj widzial zeby Szala gral jakos tragicznie?

musi cwiczyc wrzutki ale napewno nie byl gorszy od np.: Jozwiaka

Komentarz

Heh własnie tez ogladam powtórke na Anal +. Pare rzeczy zrobił dobrze ale przy bramce to on nie zdąrzył za Zieńczukiem, i moim zdaniem to tez jego wina. chociaz tu cala obrona zawaliła, to w tym wypadku Szala odpowiadał za Zieńczuka jako prawy obrońca. Powiem tak dopóki wygrywamy to jest dobrze, ale... no wlasnie ale. Moze za duzo wymagam od tego Szali i bym chciał zeby był od razu mistrzem swiata??

PS Ale nie odpowiedzieliscie mi kiedy Szala wygrał jakis mecz?? Albo strzelił gola??? Legia Mistrz 2004!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Joker
                            Heh własnie tez ogladam powtórke na Anal +. Pare rzeczy zrobił dobrze ale przy bramce to on nie zdąrzył za Zieńczukiem, i moim zdaniem to tez jego wina. chociaz tu cala obrona zawaliła, to w tym wypadku Szala odpowiadał za Zieńczuka jako prawy obrońca. Powiem tak dopóki wygrywamy to jest dobrze, ale... no wlasnie ale. Moze za duzo wymagam od tego Szali i bym chciał zeby był od razu mistrzem swiata??

PS Ale nie odpowiedzieliscie mi kiedy Szala wygrał jakis mecz?? Albo strzelił gola??? Legia Mistrz 2004!!!
                            Bez przesady z tym wygraniem meczu i golem! Przeciez to obronca.
                            Choto tez nie strzela, co nie przeszkadza mu fantastycznie panowac
                            nad pilka, swietnie odbierac ja przeciwnikom i idealnie podawac.
                            Szala moze i sie stara, ale nie wychodzi mu notorycznie i wlasnie
                            dlatego nalezy go zmienic najpozniej w przerwie zimowej. Legia
                            grajac futbol ofensywny powinna miec pewna i szczelna obrone.

Komentarz

Mysle ze na dzien dzisiejszy nr.1 do wymiany to Jozwiak. To co ostatnio wyprawia to jest straszne. Potem Szala. Jak juz wzmocnimy ta defensywe to bedzie pora szukac zmiennika za Kielbowicza. Ale narazie trzeba szukac obroncow, bo niedlugo to i Zielek odejdzie i bedzie jeszcze gorzej.

Komentarz

Pracuję...
                              X