Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KS Cracovia - Legia Warszawa VI kolejka sezonu 2013/2014 [Sobota, 31 sierpnia 2013, godz. 20:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• KS Cracovia - Legia Warszawa VI kolejka sezonu 2013/2014 [Sobota, 31 sierpnia 2013, godz. 20:30]

Zapowiedź meczu TUTAJ.

Temat kibicowski TUTAJ.

Ostatnie dziesięć ligowych spotkań z Cracovią w Krakowie:

2011-08-07 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1 : 3 (Manu x2, Radović)
    2011-02-25 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 3 : 3 (Kucharczyk, Hubnik, Wawrzyniak)
    2010-02-26 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1 : 2 (Szałachowski, Grzelak)
    2008-09-19 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0 : 3 (Roger, Chinyama, Giza)
    2007-11-30 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0 : 2 (Chinyama x2)
    2007-03-02 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0 : 0
    2005-08-28 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1 : 1 (Włodarczyk)
    2005-04-10 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1 : 0
    1983-10-01 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 3 : 1 (Turowski)
    1982-09-19 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1 : 0

Jan Urban przed meczem:
    Mam nadzieję, że zespół po dwóch ligowych porażkach będzie trochę podrażniony, zagram ambitnie i wygra to spotkanie. Takie zwycięstwo jest nam teraz potrzebne by zapanował spokój i przerwa na reprezentacje upłynęła w dobrej atmosferze, byśmy przygotowywali się do kolejnych spotkań. Pozytywny wynik dobrze wpłynie na zespół i jego morale. Cracovia stara się grać odważnie, do przodu, piłką. To cechuje zespoły prowadzone przez trenera Stawowego. To taki futbol na tak – kreatywny, kombinacyjny i ofensywny.

- Zagramy bez Dusana Kuciaka, tak jak przewidywaliśmy czeka go minimum miesięczna przerwa w rozgrywkach. Ale jestem spokojny, Wojtek Skaba nigdy nas nie zawiódł. Mimo, że grał tylko w Pucharze Polski czyli rzadko, był na tyle skoncentrowany i przygotowany, że wybronił nam kilka meczów – choćby drugie spotkanie ze Śląskiem Wrocław. Zawsze mogliśmy liczyć na Wojtka i nie sądzę by teraz miało być inaczej. Zabraknie poza Kuciakiem jeszcze Koseckiego, Bereszyńskiego, Jodłowca i Astiza.

- Do tej pory mecze w Lidze Mistrzów były dla nas priorytetem, teraz będzie po równo. Chcemy w Lidze Europy zdobyć jak największą ilość punktów. Rankingi jak widać są bardzo istotne przy losowaniach, może uda się ugrać tyle, byśmy byli rozstawieni w IV rundzie el. do Ligi Mistrzów za rok. Ale by tak było musimy zdobyć mistrzostwo Polski, nie możemy więc odpuścić żadnego meczu w krajowych rozgrywkach. Nie będziemy odpuszczać ani ligi, ani Pucharu Polski, ani Ligi Europy. Wszystko jest dla nas tak samo ważne.

Wojciech Stawowy:
    - Zagramy z mistrzem Polski, który jeszcze kilka dni temu walczył o Ligę Mistrzów. Nie sądzę, aby nasz rywal rozpamiętywał jeszcze potyczkę ze Steauą. Teraz legioniści skupią się na Ekstraklasie, chociaż za kilkanaście dni czeka ich pierwsze starcie w Lidze Europy.

Czeka nas trudne zadanie, ale liczymy na wsparcie kibiców. Wierzę, że fani stworzą „Kocioł” przy Kałuży i poniosą nas do wygranej. Na szczęście w futbolu nie ma rzeczy niemożliwych. Dzisiaj gramy o pełną pulę.
    W Legii zabraknie na pewno kontuzjowanych: Kuciaka, Wandzla, Astiza, Jodłowca, Bereszyńskiego, Koseckiego, Efira. W Cracovii nie zagra, również kontuzjowany, Bernhardt (w przeszłości testowany przez Legię).

Sędzią spotkania będzie Paweł Gil (Lublin).

Składy:

Ostatnio edytowany przez padre; [ARG:4 UNDEFINED].
    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Ja to bym Broźa nie wpuścił na boisko na przeciwko tego murzyna z Cracovi.
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

Ja pierd.... co oni grają :/

Komentarz

Ole HEJ LEGIA GOLLLLLLL!!!!!!!!! BRAWO
        CHOĆ 500 KM DZIELI NAS
        TO WIERNI LEGII PO ŻYCIA KRES!!!

Komentarz

A ja z zadowoleniem odnotowuję, że Furman chyba się wreszcie ogarnął i po prawie każdym stałym fragmencie jest w końcu jakieś zagrożenie. Trochę późno, ale miejmy nadzieję, że jest to jakiś prognostyk na przyszłość, bo Legia nie może istnieć w poważnej piłc grając taką bryndzę przy każdym wolnym i rożnym.

Komentarz

Kucharczyk drewniaku, ucz się od Rado strzałów. Jak na razie prowadzimy ale wszystko to takie niechlujne, niedokładne.

Edit: dobrze go podsumował Stanowski na tt: "Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 9 min
            Najwięcej pożytku z Kucharczyka jest wtedy, gdy nie trafia w piłkę."
            Ostatnio edytowany przez felixxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Jak widzę te stałe fragmenty Furmana to mi się rzygać chcę, jakbym Brzyskiego widział, katastrofa, Janek zagoń to towarzystwo do roboty!

Komentarz

Wlado ma anemie czy jak ? Zamiast podać 2 razy piękną piłę, to pacnięcie i strata.

Komentarz

Znowu to samo, pierwsze 15 minut i dwie setki dla rywala. Ja nie wiem co oni w tej szatni przed meczem robią?
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

znowu tragiczny począ…tek. To się™ musi zmienić, bo wszyscy sie uczą… i bę™dzie coraz gorzej. Lepiej wreszcie gra Furmi. Jego stałe fragmenty się™ powoli poprawiają… (chociaż bardziej strzał,‚ ni wrzżutki). I świetnie grał‚ w odbiorze, choć‡ brakuje mu trochę szybkości.

Skaba też wygląda przyzwoicie choć‡ widać różnicę wobec Kuciaka.

Ogólnie nie wygląda to najgorzej, ale trzeba pamiętać‡ o klasie przeciwnika...

P.S. widzieliś›cie wywiad z Łukasikiem w przerwie?
                    Ostatnio edytowany przez borkowicz; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: kodowanie sie popsuło

Komentarz

Ważne 3 punkty, zła seria przerwana. Za 2 tygodnie ciężki mecz w Kielcach.

Komentarz

Strasznie słaba 1 połowa Legii,w drugiej zdecydowana nasza przewaga,szkoda że nie wpadło więcej bramek,mieli dużo sytuacji do strzelenia gola. Kolejny bardzo dobry mecz Ojamy,według mnie to on powinien grać w podstawowej 11 zamiast Kucharczyka.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

No i tak, sa 3 punkty. A styl? Kasztania. Mielismy w tym meczu jednego prawdziwego pilkarza - Ojame. Zero pressingu, ofensywni zawodnicy pasiakow kreca nasza obrona jak dziecmi... No ale coz, mamy lidera, wiec pewnie chlopcy znow beda z siebie zadowoleni. Mamy jeszcze jeden lajtowy mecz - w nastepnej kolejce z Korona. Potem zaczynamy ligowy maratonik, ktory oddzieli chlopcow od mezczyzn.

Komentarz

Dobrze Skaba, cala obrona, i Rado. Bardzo dobrze Furman i Ojama. Dwaliszwili progres w porownianiu w poprzednim meczem, leciutko lepiej tez i Pinto. Co sie rzucilo w oczy to lepiej grala pilka Cracovia. U nas nie ma gry z pierwszej i za malo glowy w gorze za malo podan zwlaszcza w akcjach jak mamy kontre i atakujemy w przewadze - niemilosiernie je marnujemy. Tu bardzo duzo psuje Radovic ale tez i inni.
                            Moin, moin was geht?

Komentarz

Tyle miejsca co im Cracovia zostawiała dzisiaj w drugiej połowie, to aż grzech, że tylko 1-0 się skończyło. Strasznie niedokładnie zagrali, mam wrażenie, że gdyby to nie cienka Cracovia była dzisiaj, tylko jakiś lepiej poukładany zespół, to niekoniecznie mogło się tak skończyć. I jeszcze jedno, jak mnie ostatnimi czasy drażni Kucharczyk, to głowa mała. Aż żal patrzeć. Brawo Ojama.
                              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Pracuję...
                              X