Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Amica

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia - Amica

Dzisiaj Puchar - Polski, a już w piątek mecz z liderem! Która z drużyn będzie bardziej "zmęczona" turniejem tysiąca drużyn? Czy Legia wykorzysta atut własnego boiska? Kto zatrzyma Kryszałowicza?

Re: Legia - Amica

Zamieszczone przez Beny
    Dzisiaj Puchar - Polski, a już w piątek mecz z liderem! Która z drużyn będzie bardziej "zmęczona" turniejem tysiąca drużyn? Czy Legia wykorzysta atut własnego boiska? Kto zatrzyma Kryszałowicza?
    Eeh..., nie zobaczę meczu z kuchenkami, co za dramat...
    Będę daleko daleko... A przyjedzie jeden z moich ulubieńców, zwany Bąkiem...

Odpowiadając na ostatnie pytanie - Dixon!
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Komentarz

Ja się bardzo boję Amici wspieranej ogromnym dopingiem niezliczoną rzeszą wronieckich kibiców. Boję się ,że nas przekrzyczą A tak na poważnie to maja bardzo szybkich napastników i pomocników, oby Zielek wreszcie grał dobrze i nie popełnił juz błędu, jeszcze bardziej obawiam się o Bereta. No ale coż, generalnie jestem dobrej mysli....
      http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
      LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

Ja tam sie nie boje o obrone bo mamy Choto. A poza tym to Legia bedzie caly czas atakowala wiec nie ma sie czego obawiac. A w ogole to ktos wie czy bedzie juz gral Jarzebowski. Bo On by sie niewatpliwie przydal.Ale i bez niego Legia sobie poradzi niesiona glosnym dopingiem...
        Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Lubie takie mecze. Bo praktycznie kazdy wynik mnie zdowoli

jak wygra Legia to dobrze - bo lider i grozny konkurent stracił 3 punkty
          jak wygra Amica tez dobrze - bo to wasze 0 w rubryce porazki bywa irytujace
          jak bedzie remis to najlepiej - bo w sumie kluby zyskaja tylko 2 pkt a straca 4

a wiec niech sie dzieje wola niebia
          Kraków moim miastem, Wisła moim życiem!

Komentarz

ja mam nadzieje ze Legia pociagnie Amice bo juz Amice sie limit szczescia skonczyl co mecz ledwo wygrywaja! nio jesli chodzi o nas to mam nadzieje ze Legia bedzie wlaczyc do upadlego tak jak z Wisla i pokaze kolejny raz ze ma charakter i ze nie boj sie nikogo w tej lidze bo kogo tu sie bac ! poprostu innego wyniku na Lazienkowskiej niz wygrana Legii nie przyjmuje do siebie!
            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez Greebo
              Lubie takie mecze. Bo praktycznie kazdy wynik mnie zdowoli

jak wygra Legia to dobrze - bo lider i grozny konkurent stracił 3 punkty
              jak wygra Amica tez dobrze - bo to wasze 0 w rubryce porazki bywa irytujace
              jak bedzie remis to najlepiej - bo w sumie kluby zyskaja tylko 2 pkt a straca 4

a wiec niech sie dzieje wola niebia
              Widzę, że niektórym po Groclinie się humorek poprawił!
              Cieszę się, że psuje go irytacja naszym zerem! :>
              Powodzenia w PP! Aaa, nie gracie? 8- No jakże mi przykro! No to powodzenia w lidze... mistrzów! :>

Komentarz

Hehe Beny jakie zarty:P Czemu jestes taki niemily dla kolegi z Krakowa? Szczerze mowiac to mnie malo interesuja wyniki innych druzyn. Wazna jest Legia i to zeby wygrywala jak najwiecej meczy. A z Amica to racja nie ma innej opcji jak 3 punkty...'8
                Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                  Hehe Beny jakie zarty:P Czemu jestes taki niemily dla kolegi z Krakowa? Szczerze mowiac to mnie malo interesuja wyniki innych druzyn. Wazna jest Legia i to zeby wygrywala jak najwiecej meczy. A z Amica to racja nie ma innej opcji jak 3 punkty...'8
                  Odgrywam się za Krakusów, których mam w pracy! ho:
                  Poza tym kolega z Krak_off'a pewnie typował w trójmeczu Wisła - Legia, Nec, Groclin, w najgorszym przypadku 2 zwycięstwa i remis! W sumie nie dużo się pomylił, ale trzeba było ostudzić rozpalone głowy przed meczami! A teraz to tylko... :> o tak, ta emotka jest odpowiednia! ho:

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                    [
                    Powodzenia w PP! Aaa, nie gracie? 8- No jakże mi przykro!
                    :buhaha: :buhaha: :buhaha:
                    od razu mi sie humor poprawił jak sie dowiedziałem ze została mi tylko siłownia na Wfie w szkole i sobie w piłkę nie pogram.

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                      Zamieszczone przez Beny
                      Powodzenia w PP! Aaa, nie gracie? 8- No jakże mi przykro!
                      :buhaha: :buhaha: :buhaha:
                      od razu mi sie humor poprawił jak sie dowiedziałem ze została mi tylko siłownia na Wfie w szkole i sobie w piłkę nie pogram.
                      ja też dziś zamiast w nogę pograć to siłownia :fu:
                      a żarcik extra :buhaha:

Komentarz

Re: Legia - Amica

Zamieszczone przez Keleborn
                        Zamieszczone przez Beny
                        Eeh..., nie zobaczę meczu z kuchenkami, co za dramat...
                        Będę daleko daleko... A przyjedzie jeden z moich ulubieńców, zwany Bąkiem...

Odpowiadając na ostatnie pytanie - Dixon!

Jak to kto będzie zmęczony wiadomo Amica bo będzie to dla nich trudny meczi bardzo bolesna przegrana
                        Franciszek Ryszard Grzegdala TRAVIS

Komentarz

niestaty zielu nie zagra z AMIka! (( skzoda bo to oslabienie druzyny ehhh ale moze sobie poradzimy tak jak Gks pogonil dzis Amike!!!
                          Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Na wyjeździe był remis, to teraz muszą być 3 pkt u nas, zeby tradycji stało sie zadość :P

Komentarz

Oczywiście jakto u mnie bywa po dzisiejszym meczu i czerwieni dla Zielka widze piątkowy mecz z Amicą w czarnych lekko barwach ,ale pocieszam sie tym iż Legia u siebie potrafi grać jak z nut kiedy tylko sie zmobilizuje no i ... tym ,że dzis w Katowicach kuchenki nie pokazali sie z najlepszej strony.

Legia Mistrz ! ! !
                              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...
                              X