Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sparing charytatywny w Radomiu

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• c_zary
    odpowiedział(a)
    Wspolpracy z Radomiem zostal poswiecony oddzielny watek
    http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=2821

Zostaw komentarz:

• Keleborn
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
    Zamieszczone przez Raekwon99
    Mi też się nie za bardzo podoba lokalizacja tego układu. Mogli wybrać lepiej, pytanie tylko czy mogli, chcieli czy ich ktoś nie przekonał do Radomia. Ja nie wiem
    moze troche jasniej?? troszke nie zrozumiala ta Twoja wypowiedz
    Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
    Chociaż takie rzeczy nie rodzą się w godzinę, i wygląda na to, że mecz był tylko klepnięciem układu uzgodnionego dużo wcześniej.
    A wyszło jak wyszło...

Zostaw komentarz:

• Bondek RedStar'sAlcoholic
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raekwon99
    Mi też się nie za bardzo podoba lokalizacja tego układu. Mogli wybrać lepiej, pytanie tylko czy mogli, chcieli czy ich ktoś nie przekonał do Radomia. Ja nie wiem

moze troche jasniej?? troszke nie zrozumiala ta Twoja wypowiedz

Zostaw komentarz:

odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Beny
    Porozumienie Prezydenta Radomia i Legii Warszawa

1. Prezydent miasta Radomia Zdzisław Marcinkowski, działając w imieniu radomskich klubów, występuje z inicjatywą współpracy z Legią Warszawa dla rozwoju i promocji piłki nożnej w Radomiu i na Mazowszu.
    2. Legia Warszawa, reprezentowana przez dyrektora klubu Jerzego Engela, przyjmuje z zadowoleniem propozycję prezydenta miasta Radomia, która może przynieść wspólne korzyści dla prężnego ośrodka piłkarskiego, jakim jest Radom, a tym samym województwa mazowieckiego oraz dla Legii Warszawa.
    3. Obie strony uważają, że współpraca powinna dotyczyć przede wszystkim szkolenia piłkarskiej młodzieży, obozów treningowych oraz organizacji imprez, które uatrakcyjnią i spopularyzują tę dyscyplinę sportu w Radomiu i województwie mazowieckim.
    4. Raz w roku przewiduje się organizację zawodów w Radomiu pomiędzy pierwszym zespołem Legii Warszawa a reprezentacją miasta bądź jednym z czołowych miejscowych klubów. Każdorazowo dochód z tej imprezy zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny.
    5. Porozumienie stwarza także szanse dla podniesienia umiejętności piłkarzy i trenerów z Radomia poprzez staże i sportowe konsultacje w Legii Warszawa.
    6. Na mocy porozumienia najzdolniejsi młodzi zawodnicy z Radomia będą mogli podwyższać swoje kwalifikacje w Legii Warszawa. Legia Warszawa deklaruje z kolei możliwość występowania w Radomiu piłkarzy nie mieszczących się w pierwszym składzie klubu, a którzy w ten sposób zdobywaliby boiskowe doświadczenia.
    7. Każdego roku na przełomie stycznia obie strony w uzgodnionym wcześniej terminie wyznaczają spotkanie, podczas którego nastąpi ocena dotychczasowej współpracy oraz zostanie przyjęty szczegółowy plan działań na okres 12 miesięcy.
    8. Wszystkie inne aktualne sprawy i problemy wynikające z porozumienia i współpracy będą rozwiązywane w toku bieżących kontaktów obu stron.
    9. Realizacja porozumienia we wszystkich jego punktach zmierzać będzie - po zaistnieniu stosownych uwarunkowań prawnych - do utworzenia w Radomiu klubu satelitarnego Legii Warszawa.
    prezydent Radomia Zdzisław Marcinkowski
    dyrektor Legii Warszawa Jerzy Engel

[/quote]

..bardzo dobrze ze cos takiego sie stalo, ale....
    czemu Radom?? czemu??

nie latwiej byloby podpisac taka uowe np. ze Świtem?? juz byly pierwsze kroki, a tu ...cos smierdzi, tym bardziej po ostatnim m :/ eczu

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Nowego tematu nie będę zakładał, ale wkleję dość istotne info tutaj:

Zamieszczone przez 90minut.pl

12 listopada 2003, 23:51:05 - mogiel
    Współpraca Radomia i Legii
    Porozumienie o współpracy podpisali w Radomiu: prezydent miasta Zdzisław Marcinkowski i dyrektor Legii Warszawa Jerzy Engel. Radomskie kluby i Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej o sprawie dowiedziały się w ostatniej chwili.
    Do porozumienia doszło z inicjatywy prezydenta Marcinkowskiego - poinformowała nas jego rzeczniczka Marzena Kędra-Podlipniak. Okazją do podpisania dokumentu "dotyczącego współpracy dla rozwoju i promocji piłki nożnej w Radomiu i na Mazowszu" był charytatywny mecz Radomiaka z Legią, z którego całkowity dochód przekazany został Markowi Ogorzałkowi - byłemu, ciężko choremu zawodnikowi "zielonych". Z ramienia warszawskiego klubu dokument parafował dyrektor sportowy Jerzy Engel, ze strony miasta - prezydent Zdzisław Marcinkowski.
    Porozumienie zostało zawarte pomiędzy władzami Radomia a Legią, ale w wielu punktach dotyczy radomskich klubów. Sęk w tym, że kluby o toczonych rozmowach nic nie wiedziały, dowiedziały się o sprawie w ostatniej chwili. - Współpracą jesteśmy oczywiście zainteresowani, ale szkoda, że o wszystkim dowiedzieliśmy się w dniu meczu z Legią - żałował prezes Radomiaka Wiesław Pietrzyk. - Może już wcześniej podjęlibyśmy rozmowy z warszawskimi działaczami na temat gry kilku piłkarzy Legii w naszym zespole. - Pierwsze słyszę - odpowiedział trener Broni Radom Jerzy Leszczyński, zapytany, czy coś wie o porozumieniu. Poproszony o komentarz, stwierdził: - Nic nie mogę powiedzieć, bo nic mi w tej sprawie nie wiadomo.

Równie zaskoczony sprawą był prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Władysław Kramczyk. - Nikt z nami nie rozmawiał, nie konsultował się. Jeśli zapoznamy się z tematyką porozumienia, zapewne włączymy się do pomocy. Na razie liczę, że otrzymamy kserokopię dokumentu - wypowiadał się w imieniu ROZPN-u.
    O podpisaniu współpracy rzecznik prasowy stołecznego klubu Piotr Strejlau dowiedział się od "Gazety". Ponieważ wczoraj na stadionie Legii rozgrywany był mecz Polska - Włochy i od rana trwały do niego przygotowania, oficjalne stanowisko Legii Warszawa w sprawie porozumienia będziemy znali dzisiaj. - Czekam na telefon - zapraszał Strejlau.

Porozumienie Prezydenta Radomia i Legii Warszawa

1. Prezydent miasta Radomia Zdzisław Marcinkowski, działając w imieniu radomskich klubów, występuje z inicjatywą współpracy z Legią Warszawa dla rozwoju i promocji piłki nożnej w Radomiu i na Mazowszu.
    2. Legia Warszawa, reprezentowana przez dyrektora klubu Jerzego Engela, przyjmuje z zadowoleniem propozycję prezydenta miasta Radomia, która może przynieść wspólne korzyści dla prężnego ośrodka piłkarskiego, jakim jest Radom, a tym samym województwa mazowieckiego oraz dla Legii Warszawa.
    3. Obie strony uważają, że współpraca powinna dotyczyć przede wszystkim szkolenia piłkarskiej młodzieży, obozów treningowych oraz organizacji imprez, które uatrakcyjnią i spopularyzują tę dyscyplinę sportu w Radomiu i województwie mazowieckim.
    4. Raz w roku przewiduje się organizację zawodów w Radomiu pomiędzy pierwszym zespołem Legii Warszawa a reprezentacją miasta bądź jednym z czołowych miejscowych klubów. Każdorazowo dochód z tej imprezy zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny.
    5. Porozumienie stwarza także szanse dla podniesienia umiejętności piłkarzy i trenerów z Radomia poprzez staże i sportowe konsultacje w Legii Warszawa.
    6. Na mocy porozumienia najzdolniejsi młodzi zawodnicy z Radomia będą mogli podwyższać swoje kwalifikacje w Legii Warszawa. Legia Warszawa deklaruje z kolei możliwość występowania w Radomiu piłkarzy nie mieszczących się w pierwszym składzie klubu, a którzy w ten sposób zdobywaliby boiskowe doświadczenia.
    7. Każdego roku na przełomie stycznia obie strony w uzgodnionym wcześniej terminie wyznaczają spotkanie, podczas którego nastąpi ocena dotychczasowej współpracy oraz zostanie przyjęty szczegółowy plan działań na okres 12 miesięcy.
    8. Wszystkie inne aktualne sprawy i problemy wynikające z porozumienia i współpracy będą rozwiązywane w toku bieżących kontaktów obu stron.
    9. Realizacja porozumienia we wszystkich jego punktach zmierzać będzie - po zaistnieniu stosownych uwarunkowań prawnych - do utworzenia w Radomiu klubu satelitarnego Legii Warszawa.
    prezydent Radomia Zdzisław Marcinkowski
    dyrektor Legii Warszawa Jerzy Engel

Zostaw komentarz:

• Swierzy
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez m84
    Ktoś wie kto miał asysty? Może właśnie Pulkowski :>
    Niestety nie

Zamieszczone przez Gazeta Wyborcza
    Strzelcy bramek: Svitlica (40., z podania Kiełbowicza), Njamculević (77., bez asysty), Garcia (85., z podania Sokołowskiego II).
    Za GW.

Zostaw komentarz:

odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez m84
    Mnie cieszy wygrana i także to że znowu swoją szansę dostał Pulkowski Bo ja będe cały czas przy tym że stwierdzeniu że ten chłopak to duży talent.
    taaa ...a ja tylko potwierdzam!! Pulkowski ma wielkie szanse na ekstraklase ...ale ciiiiiiiii zeby sie nie spalil!!

Zostaw komentarz:

• juice
    odpowiedział(a)
    no i wygralismy!!! innaczej byc nie mogło. Szkoda, ze nie moglem byc na meczu.... ale cel szczytny - Bravo LEGIA

Zostaw komentarz:

• C@mo
    odpowiedział(a)
    niezle
    8 tysiaczków robi wrazenie
    zycze Radomiakowi awansu do II ligi

wszyskie bramki strzelili stranieri
    dziwei zwlaszcza bramka Njemculewicza
    jak to znim wrescie jest
    nadaje sie do gry na wysokim pozomie czy sie nie nadaje

jak tak to tzeba dac mu szanse w lidze
    a jak nie to nierozumiem po co go trzymac
    nie dosc ze zajmuje miejsce mlodym w II
    to jescze pewnie niezla kase dostaje

chyba mozne by rozzwiazac kontrakt
    po co trzymac bezperspektywicznego zawodnika

Zostaw komentarz:

• m84
    odpowiedział(a)
    Mnie cieszy wygrana i także to że znowu swoją szansę dostał Pulkowski Bo ja będe cały czas przy tym że stwierdzeniu że ten chłopak to duży talent. Hmm po przerwie Legia strzeliła 2 bramki. Ktoś wie kto miał asysty? Może właśnie Pulkowski :> A widzów naprawdę sporo i to pokazuję że Radom jest lodny piłki I nieważne czy niedzielni kibice czy nie. Na polonii nawet na światła miasta chyba nie było tyle ludzi

Zostaw komentarz:

• KISIE(L)
    odpowiedział(a)
    8000 widzów 8- i to jeszcze na sparing, no,no zaimponowali mi liczebnością chociarz na pewno większość byli to tzw. kibice niedzielni.

Zostaw komentarz:

• RADOMIACZEK
    odpowiedział(a)
    no ale byl niepotrzebny dym, tak to bylo by super

Zostaw komentarz:

• Swierzy
    odpowiedział(a)
    Cieszy wygrana w rezerwowym skladzie i bramka Manuela. Widzow tez calkiem sporo jak na taki mecz 8-

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez 90minut
    Radomiak Radom 0-3 Legia Warszawa
    Svitlica 40, Njamculović 77, Garcia 84

Radomiak: Minda - Grzyb, Michalski, Ziółek, Sobieska - Iwanowski, Gołoś, Rosłaniec, Szary - Sztein, Krześniak

Legia: Krzyształowicz (60 Załuska) - Choto, Gmitrzuk (46 Szala), Jóźwiak - Sokołowski II, Dudek, Magiera, Vuković (46 Pulkowski), Kiełbowicz (68 Petasz) -Garcia, Svitlica (46 Njamculovic)

sędzia: Grzegorz Gilewski
    widzów: 8.000

Dochód z tego meczu zostanie przekazany na leczenie byłego piłkarza miejscowego klubu - Marka Ogorzałka.

Zostaw komentarz:

• KISIE(L)
    odpowiedział(a)
    Radomiak Radom 0-3 Legia Warszawa
    Svitlica 40, Njamculović 77, Garcia 84

Radomiak: Minda - Grzyb, Michalski, Ziółek, Sobieska - Iwanowski, Gołoś, Rosłaniec, Szary - Sztein, Krześniak

Legia: Krzyształowicz (60 Załuska) - Choto, Gmitrzuk (46 Szala), Jóźwiak - Sokołowski II, Dudek, Magiera, Vuković (46 Pulkowski), Kiełbowicz (68 Petasz) -Garcia, Svitlica (46 Njamculovic)

sędzia: Grzegorz Gilewski
    widzów: 8.000

Dochód z tego meczu zostanie przekazany na leczenie byłego piłkarza miejscowego klubu - Marka Ogorzałka.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X