Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sparing charytatywny w Radomiu

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• sparing charytatywny w Radomiu

za www.90minut.pl:

"Piłkarze Legii Warszawa 11 listopada rozegrają w Radomiu towarzyski mecz z Radomiakiem. Organizatorem spotkania jest Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej i Klub Sportowy Radomiak. Współorganizatorem jest radomska redakcja „Echa Dnia”
    - Dochód z tego meczu zostanie przekazany dla Marka Ogorzałka, byłego piłkarza Radomiaka, który od kilku lat jest ciężko chory – powiedział Władysław Kramczyk, prezes ROZPN. Przed meczem i w trakcie jego trwania sprzedawane będą cegiełki po kilka złotych każda, a harcerze będą chodzili z puszkami po stadionie i zbierali pieniądze.

Warszawska drużyna w Radomiu ma się zjawić w najsilniejszym składzie, m.in. z Jackiem Zielińskim, Tomaszem Kiełbowiczem, Stanko Svitlicą, Aleksandrem Vukovicem."

huh?!

a co z Iraklisem...

źródło: Echo Dnia

ja piedole nio i **** ze sparingiem! wazne z zalatwili nowy i to w Radomiu bedzie dobrze ja mam tylko 60 km do Radomia wiec chyba na sparing sobie pojade!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Ja chyba wole sparing z Radomiakiem niz z Iraklisem wiec jest ok. Przy okazji bedzie okazja zobaczyc co jest miedzy kibicami obu druzyn. Ciekawy jestem atmosfery na trybunach. Jedziemy do Radomia!!
      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Re: sparing w Radomiu

Zamieszczone przez szczepan
        huh?!
        a co z Iraklisem...
        No właśnie co z Iraklisem? Macie jakieś info!? Cholera w kulki se lecą, czy jak!? 8-

Komentarz

meczu z Radomiakiem jednak na razie nie będzie (ma być w jakimś późniejszym terminie). Mecz z Iraklisem za to odbędzie się według planu.
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Za główna:

09:38 - Sparing z Radomiakiem odwołany!
            Sparing z Radomiakiem zaplanowany na 7 października, o którym wczoraj informowaliśmy został odwołany! "W przyszłym tygodniu rozegramy od dawna planowany mecz towarzyski z Iraklisem Saloniki. Propozycja z Radomia, owszem, warta jest rozważenia, ale rozgrywanie dwóch meczów w środku tygodnia ze szkoleniowego punktu widzenia jest niemożliwe" - mówi Dariusz Kubicki . Zapytany, czy rozważa przyjazd wraz z drużyną do Radomia w innym terminie, odpowiada: "Nie mówię nie. Chcemy pomagać ludziom, ale proszę nas zrozumieć, że takich propozycji dostajemy mnóstwo. Jeśli ustalimy odpowiednio wcześnie termin dogodny dla obu zespołów, to być może do meczu z Radomiakiem dojdzie".
            Autor: Fumen
            Na podstawie: Gazeta Wyborcza

Komentarz

Za www.90minut.pl :
              Zaplanowany w Radomiu towarzyski mecz Radomiaka z Legią zostanie rozegrany 11 listopada - taką informację przekazał Władysław Kramczyk, prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, który jest głównym organizatorem spotkania. Początkowo mecz zaplanowany był na 7 października.
              - Przyjeżdżamy do Radomia 11 listopada w najmocniejszym składzie - powiedział Dariusz Kubicki, trener Legii.

Dochód z meczu zostanie przekazany dla Marka Ogorzałka, byłego piłkarza Radomiaka, który od kilku lat ciężko choruje.
              I bardzo dobrze
              podpis cyfrowy <--------
              ================

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                Za www.90minut.pl :
                Zaplanowany w Radomiu towarzyski mecz Radomiaka z Legią zostanie rozegrany 11 listopada - taką informację przekazał Władysław Kramczyk, prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, który jest głównym organizatorem spotkania. Początkowo mecz zaplanowany był na 7 października.
                - Przyjeżdżamy do Radomia 11 listopada w najmocniejszym składzie - powiedział Dariusz Kubicki, trener Legii.

Dochód z meczu zostanie przekazany dla Marka Ogorzałka, byłego piłkarza Radomiaka, który od kilku lat ciężko choruje.
                I bardzo dobrze
                dla tych ,co nie jeżdżą to może i dobrze.Ja tam zdecydowanie wole sparing z Radomiakiem
                A na Iraklisie i tak nie będę ,bo wtedy wypada jeden z najważniejszych meczy naszych ziomków z Sosnowca -- Opole !
                WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

No, tego meczu miało już w ogóle nie być i cieszę się, że w ogóle jest, jak dla mnie też ciekawy, i to w dzień wolny od pracy na dodatek będzie.
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================

Komentarz

Sparing będzie za 10 dni. Odświeżam zatem temat. Bilety podobno prawdopodobnie po 7-10 zł.
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================

Komentarz

Ale jaki sparing?Ja nie rozumiem Jedziemy do Radomia czy nie?? 8-
                      "Stoje z nim oko w oko
                      I lache na niego kłade
                      Bo on dobrze wie
                      Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

No, mecz charytatywny z Radomiakiem w Radomiu, przeniesiony z 7. października.
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================

Komentarz

jak ktos bedzie wiedzial o ktorej godz bedzie ten sparing to niech pisze
                          "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

no i w sumie dobrze. nawet sie przejade na ten sparing. dobrze, ze takie mecze sa wogole organizowane.
                            Ja kocham LEGIE lalalalalala
                            -------- CWKS---------

Komentarz

Sparing: Radomiak - Legia

W najsilniejszym składzie przyjedzie do Radomia Legia Warszawa, aby rozegrać charytatywny mecz z Radomiakiem Radom. Do spotkania dojdzie już w najbliższy wtorek.
                              Całkowity dochód z organizacji meczu przeznaczony zostanie ciężko choremu byłemu piłkarzowi Radomiaka Markowi Ogorzałkowi. Dlatego oprócz biletów wstępu na trybunach stadionu przy Struga pojawią się kwestarze z puszkami, do których wrzucać będzie można dobrowolne datki.

Inicjatorem, pomysłodawcą i głównym organizatorem meczu jest prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Władysław Kramczyk.

- O takich ludziach jak Marek Ogorzałek nie wolno nam zapominać. Był wspaniałym sportowcem i takim samym jest człowiekiem - podkreśla Władysław Kramczyk. - Chcemy chociażby takim gestem pomóc mu w ciężkich chwilach.

Wybór Legii jako przeciwnika Radomiaka nie był przypadkowy. Warszawianie, na jakim stadionie by się nie pojawiali, zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie kibiców.

- A co do klasy sportowej Legii, to chyba nikogo nie trzeba przekonywać - uważa Kramczyk. - Liczymy, że spotkanie obserwować będzie duża liczba widzów, przez co i dochód będzie spory.

Zaproszenie do rozegrania meczu w Radomiu zostało na Łazienkowskiej w Warszawie przyjęte ze zrozumieniem. Co prawda były problemy z ustaleniem daty pojedynku, ale ostatecznie postanowiono, że do konfrontacji dojdzie 11 listopada. -

- Wcześniej naprawdę nie mieliśmy wolnego terminu - tłumaczy trener Legii Dariusz Kubicki. - Ale myślę, że i teraz nasz przyjazd do Radomia okaże się atrakcyjny.

Szkoleniowiec "legionistów" potwierdza swoje wcześniejsze deklaracje, że zespół przyjedzie w najsilniejszym składzie.

- No chyba, że selekcjoner reprezentacji Polski Paweł Janas powoła któregoś z moich zawodników do reprezentacji Polski - zastrzega trener Legii.

Pewne jest zatem, że w Radomiu gościć będą dwie największe gwiazdy warszawskiej drużyny: rozgrywający Aleksander Vuković i łowca goli, zdobywający bramki jak na zawołanie, król strzelców z poprzedniego sezonu polskiej ligi - Stanko Svitlica.

Widowisko z udziałem Legii i Radomiaka rozpocznie się w najbliższy wtorek na stadionie przy Struga 63 o godz. 13.15. Najpierw odbędzie się oficjalne przywitanie przybyłych gości, a sygnał do gry sędzia zawodów da około godz. 13.30. Przybyli na mecz widzowie nawet w przerwie pojedynku pomiędzy Legią a Radomiakiem nie powinni się nudzić. Gdy boisko opuszczą zawodowi piłkarze, na plac wejdą księża i dziennikarze, aby pomiędzy sobą rozegrać krótkie spotkanie.

- Najważniejsze, aby wszyscy pamiętali, jaki cel przyświeca organizacji całej imprezy - przypomina Władysław Kramczyk.

źródło: Gazeta.pl
                              Dodam tylko, że tego samego dnia odbędzie się w Radomiu również mecz pucharu Polski, Broń - Kozienice, tuż wcześniej (11.00-13) :> :>
                              Dla nas przeznaczone są miejsca na skraju Gołębnika.
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================

Komentarz

Pracuję...
                              X