Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Starzy czy mlodzi w rezerwach?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Starzy czy mlodzi w rezerwach?

Mam takie pytanie. Czy Waszym zdaniem nie powinno byc tak ze w rezerwach powinni grac mlodzi zawodnicy a nie jakies Szale,Dudki,Sokoly II?Czy nie lepiej jak zamiast Krzysztalowicza w Legii II ogrywalby sie Zaluska,Malicki lub Zareba. Czy nie od tego sa rezerwy?Moim zdaniem to wlasnie tu powinny sie ogrywac Nasze mlode talenty by za rok-dwa probowac sil w pierwszej druzynie. A jezeli juz graja w rezerwach zawodnicy z pierwszego skladu to czy tych Naszych mlodych wilkow nie lepiej byloby wypozyczyc np.do drugiej ligi? Przeciez takiemu Gmitrzukowi lepiej by zrobilo jakby gral w pierwszym skladzie takich np. Blekitnych SS.Co o tym sadzicie?
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

nasi "strarzy" musza grac w rezerwach zeby zachowac rytm meczowy
    zreszta patrz wywiad z Kryszałowiczem w NL
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
      Chyba Krzyształowiczem.
      A tak na marginesie Legia jest na tyle silna że powinna posiadać zależny od siebie klub filialny w którym graliby zawodnicy za dobrzy na IV ligę ale jeszcze nie do pierwszej drużyny. Świt by się idealnie nadawał... Z tego co wiem wiele klubów na zachodzie ma takich "satelitów" - ni ejestem pewny ale chyba nawet Wisła ma - czy Wawel nie jest obecnie filią Wisły?
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
        Zamieszczone przez _Bart
        Chyba Krzyształowiczem.
        A tak na marginesie Legia jest na tyle silna że powinna posiadać zależny od siebie klub filialny w którym graliby zawodnicy za dobrzy na IV ligę ale jeszcze nie do pierwszej drużyny. Świt by się idealnie nadawał... Z tego co wiem wiele klubów na zachodzie ma takich "satelitów" - ni ejestem pewny ale chyba nawet Wisła ma - czy Wawel nie jest obecnie filią Wisły?
        sory ale nawala mi klawiatura :/
        wiadomo o kogo chodziło
        apropo`s Kryszałowicza to mnie **** strzela ze go nie dało sie sprowadzić :/
        Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
        że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
        choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Andrzejzb zgadzam sie z Toba. Tak powinno byc ale chyba jeszcze dlugo nie bedzie. Chociaz moze wspolpraca ze Switem sie jakos ulozy. A co do ogrywania pierwszoligowcow w drugim skladzie to moim zdaniem zle pomysl. Onni powinni walczyc o miejsce w pierwszym skladzie a nie zabierac miejsce mlodym w drugim skladzie!!
          Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
            sory ale nawala mi klawiatura :/
            wiadomo o kogo chodziło
            apropo`s Kryszałowicza to mnie ch** strzela ze go nie dało sie sprowadzić :/
            Z tego co mi wiadomo to dałoby się, gdyby Kryszałowicz Paweł był chciany w Legii. A nie był o ile mi wiadomo.
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together

Komentarz

Zamieszczone przez m84
              Andrzejzb zgadzam sie z Toba. Tak powinno byc ale chyba jeszcze dlugo nie bedzie. Chociaz moze wspolpraca ze Switem sie jakos ulozy. A co do ogrywania pierwszoligowcow w drugim skladzie to moim zdaniem zle pomysl. Onni powinni walczyc o miejsce w pierwszym skladzie a nie zabierac miejsce mlodym w drugim skladzie!!
              Ale to właśnie młodzi powinni grać w takiej filii, w II lidze dajmy na to. To byłoby bardzo motywujące. A rezerwy powinny byc dla bezpośredniego zaplecza... Sokół II, Krzyształowicz - te sprawy. Inna sprwa, że Sokół II powinien regularnie wychodzić w I składzie. Ma już odpowiednie doświadczenie a klasy sportowej w IV lidze nie nabierze.
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together

Komentarz

Ale ja mowilem zeby mlodzi grali w rezerwach przy ukladzie jaki jest teraz czyli ze Legia niestety nie ma prawdziwej filii. I chodzilo mi ze na ta chwile w rezerwach powinni grac tylko mlodzi ewentualnie rekowalescenci...

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                  Ale ja mowilem zeby mlodzi grali w rezerwach przy ukladzie jaki jest teraz czyli ze Legia niestety nie ma prawdziwej filii. I chodzilo mi ze na ta chwile w rezerwach powinni grac tylko mlodzi ewentualnie rekowalescenci...
                  Tylko widzisz - idzie o to, że ci, którzy stanowią bezpośrednie zaplecze pierwszej jedenastki muszą grać regularnie dla wypełnienia cyklu treningowo - meczowego. Dla młodych i obiecujących brakuje w ten sposób miejsca w składzie "dwójki" a dwóch dwójek miec nie mozna... Sytuacja patowa
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together

Komentarz

Jakos i tak ten argument do mnie nie trafia. Nie zauwazylem ze w klubach europejskich bylo cos takiego praktykowanego... Zawodnicy z pierwszej druzyny nie mieszczacy sie w pierwszej jedenastce grali w rezerwach. Po prostu nie graja i juz.

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                      Jakos i tak ten argument do mnie nie trafia. Nie zauwazylem ze w klubach europejskich bylo cos takiego praktykowanego... Zawodnicy z pierwszej druzyny nie mieszczacy sie w pierwszej jedenastce grali w rezerwach. Po prostu nie graja i juz.
                      I potem się dziwić, że taki Karwan grał w Legii a tylko poszedł do Niemiec i juz jest po piłkarzu... Jak mówił Sagan - w Bundeslidze w ogóle nie ma rezerw. Sa tylko zawodowcy i amatorzy.
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together

Komentarz

Nie zauwazylem ze w klubach europejskich bylo cos takiego praktykowanego... Zawodnicy z pierwszej druzyny nie mieszczacy sie w pierwszej jedenastce grali w rezerwach. Po prostu nie graja i juz.[/quote]

Zgadza się , ale ich na to stać - nas ... jeszcze nie.
                        Dlatego rezerwy stanowią bazę dla talentów jak równierz "pas startowy" dla rekonwalescentów , nie spełnionych talentów , słabszych psychicznie , olewaczy itp.
                        Pozdro.
                        ... kopę lat

Komentarz

A stac Nas na to zeby placic tylko zawodnikow kase a niektorzy z nich zagraja podczas calego sezonu moze jeden mecz dobrze?

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                            A stac Nas na to zeby placic tylko zawodnikow kase a niektorzy z nich zagraja podczas calego sezonu moze jeden mecz dobrze?
                            Forrest Gump powiedział: "Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz co Ci się trafi". Z piłkarzami jest tak samo...
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together

Komentarz

andrzejzb zgadzam sie z Toba. Ale mimo wszystko juz troche denerwujace jest to ze Legii uciekaja sprzed nosa wszystkie prawdziwe gwiazdy czy talenty. A tak na marginesie to co w koncu z ta sprawa Bartosza Bialkowskiego bramkarza Olimpii Elblag?

Komentarz

Pracuję...
                              X