Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Starzy czy mlodzi w rezerwach?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Legii nie uciekaja wszystkie talenty. Nawet jakby chcieli to wszystkich sciagnac nie moga. Rzecz w tym, zeby Ci ktorych sprowadzili przebili sie soe pierwszego zespolu. Na razie to jest najwiekszym problemem Legii. Co z tego, ze Fedoruk jr, Iwanicki jr, czy Dylewski sa zdolni jak nikt im nie daje szansy sprobowac sil w lidze, albo chociaz w PP. Jak tam sie beda ogrywac, to i nabiora doswiadczenia na I lige. Wisla dlugo kisila Brozkow i ide o zaklad, ze gdyby nie obecna plaga kontuzji, to zmarnowaliby ich talenty. A tak okazalo sie, ze tosa niezli kopacze. I mimo braku doswiadczenia na lige wystarcza.
    ZŁOTO I PURPURA - www.Lakers.pl

Komentarz

a ja wlasnie przegladam NL z 98r i jet opisany transfer niedoszly żurawskiego do Legii .... i napisali ze z wisła tez nie podpisze po przedłuzyl kontrakt l lechem a wogule to koszulki lecha zdobila taka fajna reklama"Groclin......"
      Dragon na powietrzu

Komentarz

calagan juz pisalem w innych moich postach ze w Legii daje sie za malo szansy mlodym zawodnikom takim jak wspomnieni Fedoruk,Iwanicki czy Gmitrzuk. Yankes o niedoszlych transferach Legii moznaby ksiazke napisac) Mieli byc u Nas chociazby Kaluzny,wlasnie Zurawski, Klimek ale jednak zawsze ktos Nam ich potkupowal
        Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Teorytycznie w rezerwach powinni grać głównie młodzi piłkarze,nie możemy marnować kolejnych talentów.Często jednak dochodzi do sytuacji,że nasi młodzi piłkarze nie załapują się nawet do pierwszej jedenastki w drugim zespole.Z drugiej strony rekonwalescenci też muszą gdzieś dochodzić do formy,rezerwy są na to najlepszym miejscem.
          Podsumowując,powinni grać głównie młodzi i kilku piłkarzy z pierwszej drużyny.
          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Ostry mi o to wlasnie chodzi zeby w rezerwach grali glownie mlodzi zawodnicy i rekonwalescenci z pierwszego skladu. Tak by bylo najbardziej fair w stosunku do Naszych mlodych Legionistow. Bo taki Gmitrzuk czy Iwanicki to sa naprawde duze talenty i czekaja na szanse!
            Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

rezerwy maja dwojaka funkcje:

1)zawodnicy z pierwszej druzyny ktorzy nie grali meczu w 1 lidze graja w 4 zeby nie wypasc z tak zwanego rytmu meczowego

2)druga funkcja jest ogrywanie sie mlodych zawodnikow

i dobry trener poprostu umie te dwie funkcje polaczyc...

Komentarz

Zamieszczone przez Raekwon99
                Fedoruk jest lekko przereklamowany, ale może mi się tylko zdaje
                Tutaj bym sie z Toba zgodzil. Widzialem go w paru meczach i nie jest jakis olsniewajacy. Ale podobno ma naprawde spory talent. Moj kumpel jest w Legii II i mowi ze Adrian jest na pewno wyrozniajacym zawodnikiem rezerw. Jest podobno swietny technicznie. Na razie moge o Nim powiedziec ze jest w sumie niezle wyrosniety jak na wiek. A co rezerw to dla mnie najlepsi tam sa Gmitrzuk i Iwanicki Jr.

Szczepan na pewno masz sporo racji. Ale z tego wynika ze Kraska nie jest zbyt dobrym trenerem bo jak tylko ma okazje to wstawia do rezerw jak najwiecej zawodnikow z"jedynki" Zreszta w ogole podobno sie wkurza na mlodych ze robia bledy i dlatego stawia na"starszych"

Komentarz

Pracuję...
                X