Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kto kupil ta plyte z piosenkami Legii???

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• kto kupil ta plyte z piosenkami Legii???

ej kto kupil ta plytke z nutkami Legii bo mam prosbe jesli ktos moze umiescic ta plyte w necie zeby mozna sobie bylo posciagac nuty to bardzo bym prosil a jesli ktos moze mi ja pzregrac oczywiscie zwroce pienizki za plytke czysto i wyslal by mi ja na moj adres domowy?
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Re: kto kupil ta plyte z piosenkami Legii???

Zamieszczone przez kamyk
    ej kto kupil ta plytke z nutkami Legii bo mam prosbe jesli ktos moze umiescic ta plyte w necie zeby mozna sobie bylo posciagac nuty to bardzo bym prosil a jesli ktos moze mi ja pzregrac oczywiscie zwroce pienizki za plytke czysto i wyslal by mi ja na moj adres domowy?
    Zwariowales :fu: ? A potem wszyscy narzekaja ze marketing w Legii zle dziala :/ Nie mozesz poprostu poprosic zeby ktos ci kupil ORYGINALNA plytke i przyslal do domu? No bo chyba kasa idzie na klub, nie?

Komentarz

no mialem okazje kupic ja na meczu ale niestety nie wystarczylo mi kasuczi na plyte bo szal kupilem NOWY SOBIE ! i nie mialem kasy juz na plyte a czy te pieniadze ida na kozysc klubu to z tym bym troche sie sprzeczal .... moze jakas czesc tych pieniazkow poldzie na klub... niestety...
      Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

przecież to zarabia ŻW a nie Legia

właśnie sobie nabyłem i zaraz obejrze.na okładce napisali ze są mp3 hymny drużyn i tytuł Warszawa gola-świt nowy dwór :fu:

Komentarz

Miini - to nie ta płyta chyba
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
            Miini - to nie ta płyta chyba
            SORRY!
            ale jak już jestem przy tej z ŻW to chujowa na maxa i jak ktoś nie kupił to niech nie kupuje bo dla 4 bramek nie warto

Komentarz

Re: kto kupil ta plyte z piosenkami Legii???

[quote="peyek"]
              Zamieszczone przez kamyk
              Nie mozesz poprostu poprosic zeby ktos ci kupil ORYGINALNA plytke i przyslal do domu? No bo chyba kasa idzie na klub, nie?

No właśnie !!! Dzięki Peyek za plytke ktora mi wyslesz ))
              Warszawa

Komentarz

Ta płyta sprzedawana przez klub to tez jedno WIELKIE :*
                ogolnie oprocz 4,5 piosenek starych reszte nalezy z tamtad wyje :*
                te piosenki sa o tym ze kibice uprawiaja rozne sporty na meczach takie jak ijok: ze ojciec poszedł z synem na mecz a ten dostal butelka w morde i ma twarz zakrwawiona, a piosenka krzysztofa krawczyka jet o tym ze kibice przyjechali na mecz pociagiem z palami i kastetami zeby sie lac.. itp. ze pili wodke.. a na opakowaiu jest cos napisane ze propaguje bezpieczenstwo na stadonie.. i to ma ludzi przyciagac na stadion???? :fu: :fu: :fu:

Komentarz

no co ty powaznie?? :/
                  niech wktos udostepni to jednak w kazie i tytuly napisze!!
                  niezla kiszka
                  Dragon na powietrzu

Komentarz

Dobra dziś to sobei zgram na komputer i będziesz mógł zobaczyć..
                    bnie no, płytak jak płytka, nic specjalnego... Pieśni ze stadionu nawet mogą być, ale ta reszta... PORAZKA
                    Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
                    /Chillout squad/

Komentarz

Zamieszczone przez TUPA
                      Dobra dziś to sobei zgram na komputer i będziesz mógł zobaczyć..
                      bnie no, płytak jak płytka, nic specjalnego... Pieśni ze stadionu nawet mogą być, ale ta reszta... PORAZKA
                      Wiesz co Kasiu?? :> od ciebie to ja wole pozyczyć tą płyte '8
                      Dragon na powietrzu

Komentarz

Zamieszczone przez Yankes
                        no co ty powaznie?? :/
                        niech wktos udostepni to jednak w kazie i tytuly napisze!!
                        niezla kiszka
                        no bez kitu! az sam sie zdziwilem! czy oni tego wogole nie sluchali??
                        ale mam nadzieje ze uslyszysz te piosenki i sam sie przekonasz.. ale prawdziwe DNO. ja porzadnie sie wkurwilem jak to uslyszalem. 8-

Komentarz

8-
                          To ja juz nie wiem co myslec o tych idiotach jesli jest naprawde tak tragicznie.

Komentarz

Zamieszczone przez Mini

SORRY!
                            ale jak już jestem przy tej z ŻW to ch** na maxa i jak ktoś nie kupił to niech nie kupuje bo dla 4 bramek nie warto
                            Oj tak. Kaszana jakich mało. Aż człowiekowi nie chce się tego oglądać.
                            Nie kupować. Nie oglądać. Wogóle to wyrzucić do śmieci :>
                            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

przezornie, jak do kazdego pomyslu klubu, podszedlem do tych plyt z taka lekka niesmialoscia

widze ze dobrze zrobilem

Komentarz

Pracuję...
                              X