Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwaga-tvn-19.30

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Uwaga-tvn-19.30

Program o kibicach.
    Legia & Zagłębie !!!

Co było bo nie obejrzałem??

Komentarz

tylko kawałek obejrzałem. było o GKS'ie , bojarski sie wypowiadał i jeszcze jakiś prawnik.

Komentarz

z tym TVNem to wogule...... oni cały tydzień ******** jedno i to samo o gnębieniu nauczyciela
        (L)

Komentarz

wiecje co piedrole ja juz te wszytkie programy mam to ostro w dupie nie umial pokazac dobrej strony kibica tylko ciagle ze kibic to najgorsze zlo !
          Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez kamyk
            wiecje co piedrole ja juz te wszytkie programy mam to ostro w dupie nie umial pokazac dobrej strony kibica tylko ciagle ze kibic to najgorsze zlo !
            racja, nikt nie portafi pokazac kibicowania z dobrej strony :/ a przeciez to takie piekne przezywac z druzyna mecz
            a co do postepownania kibicow gieksy to chyba jakas farsa... :/

Komentarz

W ogole bez sensu jet oglądac tv szczerze mówiąc, tv żyje główie z tanch sensacji!
              A mamuśka moja byla dumna, gdy czytała GW, która pisala o "wspaniałym spektaklu, wspaniałych kibiach" itp... Powiedziała, Kasiu, to Ty... gratuluję;P
              Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
              /Chillout squad/

Komentarz

Zamieszczone przez *PRZEMO*
                Zamieszczone przez kamyk
                racja, nikt nie portafi pokazac kibicowania z dobrej strony :/ a przeciez to takie piekne przezywac z druzyna mecz
                tego co wiekszosc czuła w piatek nie da sie opisac nawet w 20%
                Dragon na powietrzu

Komentarz

Dzięki takim programom pokazują jaki to kibic jest cham, prostak i nie wychowany barbarzyńca!!! I my tu mówimy o akcji "Pełen Stadion" i o biletach rodzinnych :fu:
                  Z pokolenia na pokolenie
                  Saska (L) Kępa
                  Legioniści

Komentarz

**** im w dupe, **** w dupe temu ktory wzoruje sie na programach rodem z us, **** im w dupe...

Zobaczcie "Zabawy z bronia" - Bowling For Columbine 8o

Komentarz

w dzisiejszych czasach zarabia sie na sensacji zbrodni pokazywaniu dewiazji i zwyrodlen stad tez nei zobaczycie nic o akcji pelen stadio itd

Komentarz

No niestety nic konstruktywnego nie pokazali,choc po tvn sie nawet tego nie spodziewalem.
                        Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zwróćcie uwagę, że "kibic" jest zawsze wyróżnikiem negatywnym. Np. o zamachowcu, który zasztyletował jakąś minister(-kę) w Szwecji wszyscy piszą ,że był kibicem futbolowym. Do :*, pewnie chodził też do kościoła, może hodował kanarki, albo płacił podatki :buhaha:, ale wiadomo: kibic...

Komentarz

Zamieszczone przez Adam-oldboy
                            Zwróćcie uwagę, że "kibic" jest zawsze wyróżnikiem negatywnym. Np. o zamachowcu, który zasztyletował jakąś minister(-kę) w Szwecji wszyscy piszą ,że był kibicem futbolowym. Do :*, pewnie chodził też do kościoła, może hodował kanarki, albo płacił podatki :buhaha:, ale wiadomo: kibic...
                            kibic - to bandyta 8-
                            Sczepan kiedy jakis napad na bank robimy?? :>
                            Witam Adasia Oldboya
                            Dragon na powietrzu

Komentarz

Pracuję...
                            X