Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"...pajace, pajace..."

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "...pajace, pajace..."

Chciałem poruszyc pewną sprawe, ktora bardzo mnie drazni. Nie rozumiem po kiego chu :* a niektorzy krzycza "pajace, pajace" jak kibice gości robią jakis element oprawy? Przykład wczorajszy, Legia - Wisła, Wisla podnosi kartoniki, pozniej szarfy czy transparenty, a z trybun "pajace". Ku :* wa! przeciez My rowniez mamy takie elementy oprawy. I co taki jeden z drugim krzycza do siebie i na swoich ziomkow "pajace"? I mowie do goscia "...czemu tak krzyczysz, sam za chwile bedziesz mial karton reku i co? do siebie bedziesz wrzeszczal 'jestem pajacem'?...", a on na to: "...to przeciez Wisla to co innego..." :fu: ! Rece opadaja. To w takim wypadku jak kibicow gosci bedzie palowac policja to bedzie pewnie bil brawo... Co Wy o tym sądzicie?
    Cum Debita Reverentia

bo pajacują od nas

hehe , a tak na serio , to sam wczoraj krzyknąłem pajace 8- ,ale nie pamietam w ktorym momencie , chyba wtedy ,kiedy krzesełka zaczeli rzucać . W/g mnie nie ma co się przejmować .
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Komentarz

skoro jesteśmy przy wczorajszym meczu to takich tekstów nie słyszałem ale najbardziej mnie wkurwiło jak przy prowadzeniu 4-0 zaczęły się przyśpiewki na wisłę.po jakiego *****? bawimy się świetnie Legia masakruje wisłę na boisku i zajmujmy się dalej dopingiem skoro przynosi efekty(i to aż cztery).

słowem :fu: :* 8o :aach: :jebsie: :lepper:

Komentarz

Spiewy zaczęły sie wtedy ,kiedy krakoffiacy zaczeli probować demolować stadion ... należało im się . I tak przecież to było tylko z 4 min bluzgów , po czym wszystko wróciło do normy .
        you may try - (L) - but it won't die!
        ITI GO HOME!!!

Komentarz

Tak przy okazji bluzgów na WIsłe, to pod koniec meczu R. zarzuacał "Cała Kryta" . I dalej chce krzyknąć "Będą filmy..." Elvi krzyczy do niego żeby zarzucił "Kto wygra.." a jakiś typ do niego " Ty, jurwa, nie rządź sie tak" ... I zaśpiewali "Będą filmy" :fu: :fu:

Komentarz

Kiedy Wiślacy zaprezentowali szarfy można było rzeczywiście krzyczeć pajace, bo źle wyciągnęli swój herb. '8

Jednak tak ogólnie to również mnie ten okrzyk wkurza i dziwi. :/
            Nieznani Sprawcy

Komentarz

A mnie wkurwilo jak na Krytej jeden koles zaczal zarzucac "Jebac PZPN" i to w drugiej polowie, nie wtedy kiedy byl karny tylko przy prowadzeniu chyba 3:0). Po jakiegi ch.. krzyczec to skoro mecz sie dobrze uklada a sedziowie byli ze Slowacji.
              "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Komentarz

jaki karny 8- 8- 8- ?????

Komentarz

ten ktorego nie bylo

Jopadoklopa sfaulowal Sokola w polu, nie odgwizdany

Komentarz

Mnie ten okrzyk też nieco denerwuje. Zamiast krzyczeć :"pajace" trzeba docenić trud włożony w przygotowanie choreografii
                    Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Zamieszczone przez Raekwon99
                      Zamiast śpiewać "pajace" lepiej zaśpiewać Legia Legia WARSZAWA.

Tak samo jakoś nie trafiają do mnie oklaski dla Lecha za prezentację na Widzewie.
                      To wogóle jest taka "swińska koalicja"
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa

Tak samo jakoś nie trafiają do mnie oklaski dla Lecha za prezentację na Widzewie.
                        a co to wogule za prezentacja była
                        "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Zamieszczone przez Cipciuś
                          Zamieszczone przez Kawa

a co to wogule za prezentacja była
                          Lech odpalił race i wulkany a widzew na to zaczął klaskac.
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Z tym karnym to było w pierwszej połowie (dokładnie przestudiowałem powtórke) '8 !A text "pajace..." wqurwia mnie juz od bardzo dawna.Można pokrzyczeć pajace jak naprawde przyjezdni prezentują żenade a nie pokaz ultras.Powiniśmy szanować niektórych za to co potrafią pokazać a nie oni od***** dobry pokaz(lepszego niezrobią poprostu przez ograniczoną ilość osob) a my sie z nich nabijamy...
                            Ja sie nieraz buntowałem i nie skandowałem o pajacach
                            Pzdr Brevery
                            "Stoje z nim oko w oko
                            I lache na niego kłade
                            Bo on dobrze wie
                            Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

momeent z szarfami wymagał okrzyku pajace i kazdy sie tu ze mna zgodzi :> wygladało to smiesznie. ainne okrzyki mam wraznie ze jest to nie uniknione. mozna to ograniczyc do miminmum ale o tak zawsze sie ktos znajdzie kto cos zasipiewa a za nim pojda inni

Komentarz

Pracuję...
                              X