Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Flaga dla pana Lucka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez (L)eszek
    witam wszystkich, na forum wlasnie wpisuje sie pierwszy raz ;-)

na pewno 50-lecie Pana Lucjana w Legii zostanie specjalnie uczczone przez kibicow Legii. szykujemy "mala" niespodzianke na jego czesc. troche cierpliwosci, a jak ktos ma ochote zrobic flage z jego wizerunkiem, to nie mamy tez nic przeciwko temu - jedynie trzeba znalezc dobre zdjecie z wizerunkiem "Kiciego"

pozdrawiam
    Leszek
    Witaj na forum, mam nadzieję że Legioniści godnie uczczą 50 lat Pana Lucjana z Legią.

Komentarz

Spróbujcie zapytać na stronie www.bytovia.pl\flagi Gość robi dużo i dla różnych klubów. Tam też zrealizowałem "Kowala". Początkowo odezwałem sie do Łodzi gdzie powstała Fana "WIELKIE KSIĘSTWO" ale tam nie robią posterów-wizerunków tylko znaki, litery, herby itd..Sami oceńcie.

=============================================

Komentarz

Zamieszczone przez (L)eszek
        witam wszystkich, na forum wlasnie wpisuje sie pierwszy raz ;-)

na pewno 50-lecie Pana Lucjana w Legii zostanie specjalnie uczczone przez kibicow Legii. szykujemy "mala" niespodzianke na jego czesc. troche cierpliwosci, a jak ktos ma ochote zrobic flage z jego wizerunkiem, to nie mamy tez nic przeciwko temu - jedynie trzeba znalezc dobre zdjecie z wizerunkiem "Kiciego"

pozdrawiam
        Leszek
        to trzymajmy kciuki i modlmy sie co noc o zdrowie dla pana Lucka.
        bo w przyszlym roku bedzie mial 70 lat.
        to chyba najdluzej czekajacy na uhonorowanie czlowiek na swiecie.
        ja chcialbym dowiedziec sie jaki jest koszt wykonania takiej flagi (typu Kazimierz Deyna, niekoniecznie dokladnie taka sama, choci raczej o rozmiar i materialy). nie chce nikogo pouczac, udowadniac co i kiedy nalezy zrobic, szanuje wszystkich ktorzy dbaja o oprawe. wyrazam po prostu swoja opinie i przy okazji zdziwienie. wierze, ze pan Lucek zostanie uhonorowany w odpowiedniej proporcji do dokonan.
        22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
          ja chcialbym dowiedziec sie jaki jest koszt wykonania takiej flagi (typu Kazimierz Deyna, niekoniecznie dokladnie taka sama, choci raczej o rozmiar i materialy).
          dokładnie 250pln
          przyjemny chłód na łysym karku
          w świetle latarni butów blask

Komentarz

Zamieszczone przez Norbas
            ja chcialbym dowiedziec sie jaki jest koszt wykonania takiej flagi (typu Kazimierz Deyna, niekoniecznie dokladnie taka sama, choci raczej o rozmiar i materialy).
            dokładnie 250pln
            8- myslalem ze wiecej, ale skoro tak, to czekam na haslo i chetnie (jesli sie w miedzy czasie nie zmini moja sytuacja finansowa) zasponsoruje taka flage. jesli oczywiscie bedzie potrzeba
            22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez Norbas
              dokładnie 250pln
              8- myslalem ze wiecej, ale skoro tak, to czekam na haslo i chetnie (jesli sie w miedzy czasie nie zmini moja sytuacja finansowa) zasponsoruje taka flage. jesli oczywiscie bedzie potrzeba
              znaczy się tyle kosztowało jej zrobienie, nie wiem ile na dziś dzień by wyszło

a może by zrobić flagę ze zdjęciem, bo konturówki robią się nudne ;P
              za dużo tego poprostu ostatnio się widuje,
              to powinna być flaga inna niż wszystkie, wyjątkowa tak jak człowiek którego wizerunek ma ukazywać
              przyjemny chłód na łysym karku
              w świetle latarni butów blask

Komentarz

Pracuję...
              X