Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konie szaleją! :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Konie szaleją! :)

Dzisiaj byłem po bilet dla znajomego z poza Warszawy (obudził się w porę :fu: ). Sprzedawali bilety już tylko na łuk po 15 zł a i tak był zajebiście duża kolejka . Konie natomiast były po prostu oblegane! Nie nadążali z wydawaniem reszty. Na Żyletę mają (narazie) po 50 zł
    Musiałem kupić. Łajza nawet nie chciał słyszeć o opuszczeniu chociaż 5 zł. Prosiłem, błagałem i ubliżałem - ni chu.., nie sprzeda taniej 8- . Kasztany jedne.
    Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
    http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

I powinna siedo nich wybrac ekipa która by ich lekko obiła.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

2 kumpli stoi w kolejce i dzwonie, zeby mi tez wzieli bo sie spoznie. Okazalo sie, ze kobieta mu nie chciala sprzedac trzech biletow bo tylko parzyscie Oczywiscie mowa o biletach na luk, bo otwarta wykupiona (tez sie w pore obudzilem :fu: ). Nie wiem, w czym byl problem, nie bylo mnie przy tym. No nic, mowie trudno. Musialem kupic od konia. Sporo sobie cwaniaczki licza. Denerwujacy jest fakt, ze w taki sposob zeruja, ale co mozna na to poradzic. Przeciez nie pojde tam i ich nie powystrzelam.

Teraz przez to jestem bez grosza i do puchy niestety nic ode mnie nie pojdze :fu: :fu: :fu:

Komentarz

Przed sekunda byl u mnie ziomek wlasnie w sprawie biletow- u koni caly czas sa po 50zl i co dziwniejsze ida im jak woda.Na luk tez juz prawie nie ma,wiec komplet bedzie na bank.Kto nie ma tiketu niech zaluje.

JEBAC konikow.
        Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

nie rozumiem was .... wy jestescie dupy ze sie tak pozno ruszyliscie a nie koels ktory chce sobie dorobic

koles kupil legalnie bilety i chce sobie zarobic - nie widze w tym nic zlego i dziwnego
          Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

Jak chca sobie zarobić to niech sobie pod kino :* idą!!! Takie zarabianie na Legii. Popieram że powinnien się ktoś do nich udać!!!
            Z pokolenia na pokolenie
            Saska (L) Kępa
            Legioniści

Komentarz

Zamieszczone przez M_I_G
              nie rozumiem was .... wy jestescie dupy ze sie tak pozno ruszyliscie a nie koels ktory chce sobie dorobic

koles kupil legalnie bilety i chce sobie zarobic - nie widze w tym nic zlego i dziwnego
              Co ty pierdolisz. :fu: Tu nie chodzi o to, ze ktoś dał dupy idąc tak późno, bo konie i tak są jednymi z pierwszych.
              Bo te pieniądze, które się przepłaca, można przeznaczyć na zbożny cel, np Zrzutkę. A od 1 biletu to ok 30 złotych. I niech taki koń kupi 10 tylko, to na czysto zarabia 280. A z kupieniem większej ilości biletów nie ma problemu, ze sprzedaniem ich też raczej nie będzie miał, bo zdesperowani ludzie kupią od konia nie mając innego wyjścia.
              I teraz sie zastanów! Nie wolałbyś, aby ta kasa była przeznaczona na zrzutkę, flagę lub oprawę?
              A kupując od konia tak naprawdę aprobuje się jego zachowanie. Dlatego nigdy nie kupiłem i nie kupię od tej mendy.
              Legia
              wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Co ty pierdolisz. Tu nie chodzi o to, ze ktoś dał dupy idąc tak późno, bo konie i tak są jednymi z pierwszych.
                Bo te pieniądze, które się przepłaca, można przeznaczyć na zbożny cel, np Zrzutkę. A od 1 biletu to ok 30 złotych. I niech taki koń kupi 10 tylko, to na czysto zarabia 280. A z kupieniem większej ilości biletów nie ma problemu, ze sprzedaniem ich też raczej nie będzie miał, bo zdesperowani ludzie kupią od konia nie mając innego wyjścia.
                I teraz sie zastanów! Nie wolałbyś, aby ta kasa była przeznaczona na zrzutkę, flagę lub oprawę?
                A kupując od konia tak naprawdę aprobuje się jego zachowanie. Dlatego nigdy nie kupiłem i nie kupię od tej mendy.

Święte słowa !!!!
                Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                e(L)o

Komentarz

"Moze pan wezmie,bilet...na Amerykanski...ostatni juz....5 dyszek" :buhaha:
                  "Stoje z nim oko w oko
                  I lache na niego kłade
                  Bo on dobrze wie
                  Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

ja sie powtorze chyba... ale mozecie tylko zalowac ze nie macie karnetow... ja po tej rundzie juz stane sie chyba stalym karnetowiczem... nie przelewa mi sie, i wlasnie z tego powodu wole wydac RAZ 90 zika, niz potem ciułać... a i taniej wychodzi... przemyśleć na wiosne...
                    "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Obecność koni i brak biletów ma jedną poozytywną wiadomość dla nas i Legii: ludzie walądrzwiami i oknami! vOstatnio u nich kupowałem ticket na IFK. Po raz pierwszy i jedyny
                      Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Zamieszczone przez pijak
                        ja sie powtorze chyba... ale mozecie tylko zalowac ze nie macie karnetow... ja po tej rundzie juz stane sie chyba stalym karnetowiczem... nie przelewa mi sie, i wlasnie z tego powodu wole wydac RAZ 90 zika, niz potem ciułać... a i taniej wychodzi... przemyśleć na wiosne...
                        Poza tym nic tak nie motywuje do wybrania się na stadion jak karneet. W końcu już zapłacone...
                        For those about to rock,
                        I salut you!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Keleborn
                          Zamieszczone przez pijak
                          Poza tym nic tak nie motywuje do wybrania się na stadion jak karneet. W końcu już zapłacone...
                          Do pojscia na mecz mobilizacji chyba nie potrzeba jaki dumny i szczesliwy bylem gdy dzis parenascie razy zapytany o bilet odpowiadałem z duma i usmiechem na twarzy "Ja mam karnet.."
                          Ale swoja droga to dobrze moisz Keleborn - ja tez co mecz musialem ciułac kaske od starej a tak to po chwilowej namowie wyłozyła 90 i ma spokoj - no moze poza sparingami i wyjazdami (18 urodzinami kolegów poza Warszawa ) ktore wypadaja coraz czesciej
                          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Zamieszczone przez Cipciuś
                            Do pojscia na mecz mobilizacji chyba nie potrzeba jaki dumny i szczesliwy bylem gdy dzis parenascie razy zapytany o bilet odpowiadałem z duma i usmiechem na twarzy "Ja mam karnet.."
                            Niby tak. Ale jak mecze są o 16 -17 w tygodniu (PP) i trzeba wyjść z pracy...
                            Czasami trzeba zwiększonej motywacji, chociaż ja staram się być zawsze.
                            Jak mnie nie ma, znaczy że nie żyję.
                            For those about to rock,
                            I salut you!!!

Komentarz

Ja mialem 5 biletow dla Bielska ale weszli za darmo to sprzedalem pod kasami.Chialem sprzedac po 25zl ale ludzie sami sie przebijali i nieplanujac bylem troche do przodu,niektorzy byli naprawde zdesperowani ale niechcialem juz tak przycinac- czesc poszla na panorame.
                              Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Pracuję...
                              X