Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

coraz gorsza atmosfera na Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• coraz gorsza atmosfera na Legii

zastanawiam się na jaką Legię chodzi Zbigniew Buczkowski-taki aktor jakby ktoś nie wiedział
    o to co powiedział
    Chodzę wciąż na mecze na Łazienkowską, ale już nie tak często, bo atmosfera jest coraz gorsza. Nie potrafimy poradzić sobie z utrzymaniem spokoju na stadionach – mówi na łamach „Życia Warszawy” aktor, Zbigniew Buczkowski

Mimo to wybieram się na stadion Legii w piątkowy wieczór. Mógłbym zostać w domu, zasiąść wygodnie w fotelu i obejrzeć mecz w telewizji, ale to nie to samo. Życzyłbym sobie, żeby w piątek było sympatycznie, żeby nasze służby porządkowe zapanowały nad gorącą atmosferą, która może się udzielić kibicom na stadionie. Chciałbym, żeby piłkarze stworzyli wspaniałe widowisko i kibice obu drużyn opuszczali stadion zadowoleni. Nie spodziewam się cudów i pewnie nie obejdzie się bez wulgarnych przyśpiewek i okrzyków, ale mam nadzieję, że na tym się skończy - dodał.
    gdzie on ku :* wa jest ze stwierdza że atmosfera jest coraz gorsza??

nad czym mają służby porządkowe zapanowac jak u nas jest spokój jak mało gdzie?

i ostatnie.to chyba nie w tym sporcie.jak mogą kibice obydwu drużyn opuszczać stadion zadowoleni skoro ktoś musi przegrac a remis nikogo nie zadowala.

a co to za aktorzyna bo nie kojarze wogole (jakies głosne role ? )
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Oj znasz, znasz......
      Pewnie Białek ten wywiad robił

Panie Zbyszku, zapraszamy częściej na mecze, bo chyba od dawna pan nie był
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
        a co to za aktorzyna bo nie kojarze wogole (jakies głosne role ? )
        Dom,to z wojną w tytule z tymi hanysami, klepkę śpiewaczce układał w Alternatywach, Graczyk itd

Komentarz

:jebło: albo :sars:
          chyba Buczkowski dawno na stadionie nie był.
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

a taki klawy gość, niedaleko mnie na Chełmskiej mieszkał (może nadal mieszka, bo ja już nie :/ ), jakoś mi zawsze imponował jako aktor typowo warszawski a tu mnie wyjeżdża z taką denną opinią... O kant ch :* ja potłuc taką wypowiedź panie Zbylu, jak się nie wie to się nie wypowiada i tyle

Komentarz

nie wrto komentować ! Człowiek nie wie o czym mówi i tyle
              Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
              e(L)o

Komentarz

Wszyscy wiemy jak bywa na stadionach... Wszyscy też patrzycie na to co powiedział tylko ze swojej perespektywy.

Ale co byście powiedzieli jakbyście byli w jego wieku i chcieli przyjść z córką albo wnuczką na mecz?
                Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

pewnie temu członkowi chodziło o Polonie...i te kamienie, bo ostatnio bez kitu nic innego nie kojaże... no chyba że chuligańskie obżucanie sie konfetti na Lechu... hmmmmm
                  "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                    Wszyscy wiemy jak bywa na stadionach... Wszyscy patrzycie ze swojej perespektywy.

Ale co byście powiedzieli jakbyście byli w jego wieku i chcieli przyjść z córką albo wnuczką na mecz?
                    Unico, a Ty jeszcze tu na forum? Już dawno powinieneś siedzieć w pociągu! Nie jedziesz odwiedzić przyjaciół z forum? :>
                    Legia
                    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                      Wszyscy wiemy jak bywa na stadionach... Wszyscy patrzycie ze swojej perespektywy.

8-
                      A z czyjej perspektywy mamy patrzeć ???
                      Jeżeli naprawdę to powiedział i nie są przekręcone jego słowa to plecie straaaszne bzdury :/

A o co Ci chodzi z córką/wnuczką?
                      Że co? Stadion to niebezpieczne miejsce, czy co

Sory, ale stadion to nie labirynt i można znaleźć na nim swoje miejsce!
                      "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Taaa...
                        No wiec Unico, dla Twej wiadomości -
                        na krytej jest sporo rodziców z amłymi dzieciakami, dzadków z resztą też. Nie mówię o Żylecie, ale tam też sporo takich typków przychodzi.
                        Poza tym - nawet jak chodziłam o kulach i stabilizatorze to non-stop czułam sie bezpiecznie. Bez kitu, może u was się boją...

P.S. - Wygramy niech mnie przeczucie nie zaweidzie!
                        Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
                        /Chillout squad/

Komentarz

Zamieszczone przez Q_(L)
                          8-
                          A z czyjej perspektywy mamy patrzeć ???
                          Jeżeli naprawdę to powiedział i nie są przekręcone jego słowa to plecie straaaszne bzdury :/
                          Z perespektywy swojego ojca lub dziadka :>
                          Na świecie nie istnieje tylko TWÓJ punkt widzenia. :>

Zamieszczone przez Q_(L)
                          A o co Ci chodzi z córką/wnuczką?
                          Że co? Stadion to niebezpieczne miejsce, czy co

Sory, ale stadion to nie labirynt i można znaleźć na nim swoje miejsce!
                          Ktoś już wyżej przypomniał ostatnie spotkanie z Polonią. Oczywiście nic nie masz przeciwko żeby np piecioletnie dziecko to oglądało?

Można znaleźć swoje miejsce na nim, ale często zdaża się że sytuacja wymkna się spod kontroli. Nawet z perespektywy honorowej napewno można zobaczyć, nasłuchać się i przeżyć wiele "ciekawych" rzeczy :> i nie koniecznie są to przeżycia, które należy fundować "małej dziewczynce".

Wszystko widzicie tylko z perespektywy młodego człowieka który już nie raz widział różne rzeczy na stadione, ale Buczkowski to piknik który na pewno chce w spokoju obejrzeć mecz i w takim samy spokoju przyjść i wyjść ze stadionu.
                          Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                          Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Buczkowski mógł mieć na myśli to, że jest nas zawsze 2x więcej niż sprzedano biletów, że praktycznie nie ma miejsc siedzących, że częśc z nas przychodzi na mecz podpita albo lepiej, że młodsi kibice po zapaleniu sobie mają zwyczaj zapluć wszystko wokół siebie itp.

Nam może to nie przeszkadzać - bo przywykliśmy, ale musi - i od tego nie ma odwrotu być na stadionie miejsce dla piknika - który posiedzi, poklaszcze czasem coś zanuci. Który zapłaci dużo kasy za bilet i zasponsoruje tym klub. Który będzie chciał przyjść - bo będzie miał przyzwoite warunki oglądania meczu.

Jeśli mamy mieś stadion na te 30 tys - to pamiętajmy że połowa z tych 30 - to będą pikniki. Takie jak Buczkowski.

Tak rozumiem tę gorszą atmosferę - o jakość dopingu, oprawę meczu, i zaangażownie kibiców chodzić tutaj nie mogło.
                            For those about to rock,
                            I salut you!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Keleborn
                              Buczkowski mógł mieć na myśli to, że jest nas zawsze 2x więcej niż sprzedano biletów, że praktycznie nie ma miejsc siedzących, że częśc z nas przychodzi na mecz podpita albo lepiej, że młodsi kibice po zapaleniu sobie mają zwyczaj zapluć wszystko wokół siebie itp.

Nam może to nie przeszkadzać - bo przywykliśmy, ale musi - i od tego nie ma odwrotu być na stadionie miejsce dla piknika - który posiedzi, poklaszcze czasem coś zanuci. Który zapłaci dużo kasy za bilet i zasponsoruje tym klub. Który będzie chciał przyjść - bo będzie miał przyzwoite warunki oglądania meczu.

Jeśli mamy mieś stadion na te 30 tys - to pamiętajmy że połowa z tych 30 - to będą pikniki. Takie jak Buczkowski.

Tak rozumiem tę gorszą atmosferę - o jakość dopingu, oprawę meczu, i zaangażownie kibiców chodzić tutaj nie mogło.
                              Zgadzam sie z toba w 100%. Buczkowskiemu chodzi tu bardziej o wulgaryzmy jakie padaja w roznych przyspiewkach. I ja sie wcale mu nie dziwie, za czasow jego mlodosci tego nie bylo na trybunach (jak ktos krzyknal- sedzia kalosz to juz sie na niego krzywo patrzono)
                              "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Komentarz

Pracuję...
                              X