Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

FLAGA "KOWAL"

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• FLAGA "KOWAL"

Część z Was już ją pewnie widziała na Forum Legia.net A część pewnie jeszcze nie. Taka oto flaga mojego pomysłu jest już gotowa, tyle że mam ją w ... Kaliszu. Ja jej ekspozycją zająć się nie mogę więc szukam odpowiednich osób które by się Flagą zajeły. Dajcie znać na priva czy byłby ktoś chętny do zaopiekowania się nią. Ewentualnie skontaktujcie się z Administartorem serwisu www.legia.net
    Nie zdąże już raczej wysłać jej by miała swą premiere z Wisłą.

Flaga ma 2m wysokości i 5m długości

Ładna

Komentarz

:klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask:

Komentarz

eee no w pyteczke jest.... :+:
        przyjemny chłód na łysym karku
        w świetle latarni butów blask

Komentarz

Re: FLAGA "KOWAL"

Zamieszczone przez RICARDO
          Część z Was już ją pewnie widziała na Forum Legia.net A część pewnie jeszcze nie. Taka oto flaga mojego pomysłu jest już gotowa, tyle że mam ją w ... Kaliszu. Ja jej ekspozycją zająć się nie mogę więc szukam odpowiednich osób które by się Flagą zajeły. Dajcie znać na priva czy byłby ktoś chętny do zaopiekowania się nią. Ewentualnie skontaktujcie się z Administartorem serwisu www.Legia.net

]
          Wal do mnie smiało na priva,dla mnie zaopiekowanie sie flagą nie bedzie problemem 8-

ps.
          Ale sie u was podobizn narobiło na flagach 8o
          WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
          RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
            Zamieszczone przez RICARDO
            Część z Was już ją pewnie widziała na Forum Legia.net A część pewnie jeszcze nie. Taka oto flaga mojego pomysłu jest już gotowa, tyle że mam ją w ... Kaliszu. Ja jej ekspozycją zająć się nie mogę więc szukam odpowiednich osób które by się Flagą zajeły. Dajcie znać na priva czy byłby ktoś chętny do zaopiekowania się nią. Ewentualnie skontaktujcie się z Administartorem serwisu www.Legia.net

]
            Wal do mnie smiało na priva,dla mnie zaopiekowanie sie flagą nie bedzie problemem 8-

ps.
            Tylko trzy Drago,Deyna i Kowalczyk - o kimś zapomniałem?
            Flaga jest wypasista :>

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
              Ja to czekam, aż u Was pojawi się Boniek '8
              "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zamieszczone przez Q_(L)
                Zamieszczone przez Kiju
                Predzej Michalczuk.
                Deyna,Kowalczyk-Ok,ale Okuka?Nie to ze sie czepiam,bo to Wasza sprawa,ale juz chyba bardziej zasłuzył sie dla Legii np. Janas czy Brychczy...

ps.
                Czy bedziecie robic podobizne Rycha Stańka? 8-
                WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Nie przesadzamy troche z tymi flagami z podobiznami pilkarzy???
                  Moze Kowal to i (zywa) legenda klubu, ale zeby zaraz mu flage szyc???
                  Przez to flaga z Kaziem staje sie mniej unikalna i jakos tak traci swa wyjatkowosc...
                  Jeszcze troche i bedziemy mieli flagi z Dziekanowskim, Piszem, Ratajczykiem, zwiakiem... Opanujcie sie!
                  A GDZIE BRYCHCZY? On chyba najbardziej zasluguje na kolejne uwiecznienie na fladze. Kowal i reszta moze poczekac - serio. Ale to tylko moje zdanie...

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                    Zamieszczone przez Q_(L)
                    Zamieszczone przez Kiju
                    Predzej Michalczuk.
                    Deyna,Kowalczyk-Ok,ale Okuka?Nie to ze sie czepiam,bo to Wasza sprawa,ale juz chyba bardziej zasłuzył sie dla Legii np. Janas czy Brychczy...

ps.
                    Czy bedziecie robic podobizne Rycha Stańka? 8-

Ooo - Kiju mniej wiecej rozkminia o co mi chodzi...
                    Okuka pewnie powisi troche, ale za jakis czas zniknie z plotu - mam nadzieje... Bo jak to flaga na stale to rzeczywiscie wypadaloby jescze doszyc Vejvode, Wojcika, Janasa... Ech...

A jak tak dalej pojdzie to i Rychu niedlugo zawisnie na plocie 8/ . Oby nie.

Komentarz

Zamieszczone przez Szuwar
                      Przez to flaga z Kaziem staje sie mniej unikalna i jakos tak traci swa wyjatkowosc...
                      Jeszcze troche i bedziemy mieli flagi z Dziekanowskim, Piszem, Ratajczykiem, zwiakiem... Opanujcie sie!
                      A GDZIE BRYCHCZY? On chyba najbardziej zasluguje na kolejne uwiecznienie na fladze. Kowal i reszta moze poczekac - serio. Ale to tylko moje zdanie...
                      ... nie tylko!

Komentarz

Zamieszczone przez Beny

... nie tylko!
                        No to siem bardzo cieszem iwo5:

Komentarz

Zamieszczone przez KróLegia
                          Tylko trzy Drago,Deyna i Kowalczyk - o kimś zapomniałem?
                          Flaga jest wypasista :>
                          a Jacek??

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                            Zamieszczone przez Szuwar
                            ... nie tylko!
                            Dokładnie

p.s. to 7 postów wyżej to sarkazm :>
                            "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

sorry ale dla mnie totalna pomylka!!

jakim prawem kowal?!? ten koles raptem poza strzeleniem 2 bramek sampdorii i barcelona niczym sie nie wyroznial, a jak tylko mogl to spierdalal z legii - a popatrzcie na zielka albo pana brychczego :+: , jak sie chce mozna nie wyjezdzac. to sa wzory do nasladowania!!, a nie jakis tam kowal :/

Komentarz

Pracuję...
                              X