Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stosunek do Sparty Praga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Stosunek do Sparty Praga

Kilka dni temu ogladalem mecz Sparta - Chelsea. Rewanz w Londynie bedzie 26 Listopada i myslalem czy nie isc, ale na sektor gosci
    Tylko niewiem jakie stosunki ma Legia do Sparty Czy ktos wie?
    dzieki
    pzdr dla Sokola
    http://nominated.homestead.com/files...Unmasked1.jpeg

NO SURRENDER!

Nie słyszałem o żadnych
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Ja niewiem czemu ale kiedyś ich nawet lubiałem,to było po tym jak wrócilem z Czech teraz są mi obojętni,a jaki jest oficjalny stosunek do nich ( :P ) to myśle że niema żadnego.

Komentarz

wlasnei niewiem. tzn z mila checia bym sie przeszedl na mecz naszych sasiadow
        pokrece sie na ich jakims forum i moze sie czegos dowiem

NO SURRENDER!

Komentarz

www.sparta.cz to jest ich strona oficjalna jak by Ci była potrzebna

Komentarz

Nie cierpię Sparty. Wogóle nie lubię czeskich zespołów. Dla mnie to picnici które dopiero uczą się kibicować.
            Pozatym nie lubię Czechów za ich podejście do Polaków i wogóle za całokształt. Choć przyznaje że mają fajne maniurki, no i Praga jest ładnym miastem. :>
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
              Nie cierpię Sparty. Wogóle nie lubię czeskich zespołów. Dla mnie to picnici które dopiero uczą się kibicować.
              Pozatym nie lubię Czechów za ich podejście do Polaków i wogóle za całokształt. Choć przyznaje że mają fajne maniurki, no i Praga jest ładnym miastem. :>
              sorry, ziom... idz na www.hooligans.cz i zobacz jak sie Czesi ucza kibicowac....

a co do Sparty... nie wiem, chyba nie bylo kontaktow po prostu... ale nie wiem czy Sparta nie ma sztamy z Banikiem, a to juz utrudnia przyjazne kontakty

Komentarz

A ja tam lubie czeskie kluby

Komentarz

Ja też lubię Czechów (zwłaszcz Czeszki i knedliki '8 ), mało tego sympatią dażę kluby ze wschodniej Europy, niezależnie od kraju pochodzenia!

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                    sorry, ziom... idz na www.hooligans.cz i zobacz jak sie Czesi ucza kibicowac....
                    Dobrze znam tę stronę emsior. Wiem też na co stać pepików. Nadal twierdzę że są słabi.
                    Ale to już nawet nie o to chodzi. Poprostu ich nie lubię. Byłem parę razy w Czechach, i wiem co mówią o Polakach. Zdecydowanie bardziej wolę Słowaków, no i naszych bratanków madziarów.
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

a co my mowimy o Czechach ? )

ja tez wole Slowakow, ale imho jednak tamtejsi kibice nie sa tacy niekumaci jak sadzisz

Komentarz

Ja Sparty nie lubię. Z czeskich zespołów kibicuję 1.FC Brno! A wiadomo jaki jest stosunek Orthodoxów z Brna do Sparticzki. Byłem nawet na meczu 1.FCB-Sparta. A nie wiem czy Sparta nie ma jakiegoś układu z polskimi timami, bo inne praskie mają: Slavia ma z Górnikiem W, a Victoria Zizkov z Craxą.

pzdr
                        *JKL*

Komentarz

Wlasnie sie zalogowalem , tylko ze tam wszystko jets po Czesku i troche mi zaszlo zanim cos mi sie udalo znalesc. napisalem do nich , teraz czekam na odp
                          dzieki

NO SURRENDER!

Komentarz

Praga jest jak najbardziej spoko :+:

do Sparty to darze ich sentymentem tylko za drugą część nazwy
                            Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

Na pewno nie mają sztamy z Banikiem
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                              X