Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ulubione piosenki ?!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Re: DDDD

Zamieszczone przez Beny
    Zamieszczone przez -=CoReY=-
    3. primo - kiedyś jechałem autobusem (dokładniej to powrót z ost. meczu w bałuciarzami) i kilka osób śpiewało jak sprzela się do zydów i widzewiaków ... jak szła ta piosenka bo tylko raz ją słyszałem i zapomniałem
    Następny *cenzura* ******! :fu: Skąd się tacy biorą? Od urodzenia jesteś taki, czy Cię w szkole nauczyli?
    co miałem OCENZUROWAĆ? bo jakoś nie wydaje mi się abym napisał jakieś przekleństwo ....
    Ja kocham Legie, La La La La La La, Ja kocham Legie, La La La La La La, Ja kocham Legie, La La La La La La CWKSSS !!!

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
      3. primo - kiedyś jechałem autobusem (dokładniej to powrót z ost. meczu w bałuciarzami) i kilka osób śpiewało jak sprzela się do zydów i widzewiaków ... jak szła ta piosenka bo tylko raz ją słyszałem i zapomniałem
      Następny *cenzura* ******! :fu: Skąd się tacy biorą? Od urodzenia jesteś taki, czy Cię w szkole nauczyli?
      co miałem OCENZUROWAĆ? bo jakoś nie wydaje mi się abym napisał jakieś przekleństwo ....
      8- ! *Cenzura* pojawia się w momencie wpisania dość popularnego słowa na k. Które to słowo wpisałem dla podkreślenia Twojej marnej jakości inteligencji, o której świadczy uwielbienie Twojej osoby dla tekstu nędznej piosenki, której tekst został przezemnie wytłuszczony. Jeśli już koniecznie chcesz coś CENZUROWAĆ, to może należałoby cenzurować twoje wypowiedzi, które wpisujesz na Forum, bo jak mniemam akurat w tym wypadku miałeś problem z jednoczesnym pisaniem i mysleniem. A jeśli faktycznie podobają Ci się takie teksty, to uważaj abyś nie posunął za daleko, bo namawianie do robienia takich rzeczy może się źle skończyć. A jeśli uważasz ten tekst za swoje motto, to gratuluję wyboru drogi życiowej. Daleko nie zajdziesz. Chyba, że zmądrzejesz. EOD z mojej strony. Bez pozdrowień.

Komentarz

Beny! Proszę nie ad personam!
        Niestety pieśni tego typu też mi się nie widzą, mówiąc oględnie,tak swoją drogą.
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
          Beny! Proszę nie ad personam!
          Niestety pieśni tego typu też mi się nie widzą, mówiąc oględnie,tak swoją drogą.
          A bo się znowu zbulwersowałem.
          Tak jak pisałem koniec dyskusji z mojej strony.
          PS. Aczkolwiek niczego do końca nie obiecuję.

Komentarz

a ja jestem zdania ze najlepszym kawałkiem to będzie "Legiunio ma.."jak sie uda to wypromowac..ej to trzeba jakos z tym ruszyc..pozatym "Dzis zgodny rytmem.."jest spiewane za rzadko i za cicho..mało osob to zna,a nawet Ci co znaja to znaja czesto dopiero od"nie dla nas jest porazki smak.."..ej czemu przeciez to nie jest chyba takie trudne??
            "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
              Zamieszczone przez Beny
              8- ! *Cenzura* pojawia się w momencie wpisania dość popularnego słowa na k. Które to słowo wpisałem dla podkreślenia Twojej marnej jakości inteligencji, o której świadczy uwielbienie Twojej osoby dla tekstu nędznej piosenki, której tekst został przezemnie wytłuszczony. Jeśli już koniecznie chcesz coś CENZUROWAĆ, to może należałoby cenzurować twoje wypowiedzi, które wpisujesz na Forum, bo jak mniemam akurat w tym wypadku miałeś problem z jednoczesnym pisaniem i mysleniem. A jeśli faktycznie podobają Ci się takie teksty, to uważaj abyś nie posunął za daleko, bo namawianie do robienia takich rzeczy może się źle skończyć. A jeśli uważasz ten tekst za swoje motto, to gratuluję wyboru drogi życiowej. Daleko nie zajdziesz. Chyba, że zmądrzejesz. EOD z mojej strony. Bez pozdrowień.

wydaje mi się, że ocenzurować to przydałoby się najpierw Ciebie. Temat forum jest związane z piosenkami a ja się zapytałem o słowa do niej, czy to złe? chyba czytać nie umiesz
              Ja kocham Legie, La La La La La La, Ja kocham Legie, La La La La La La, Ja kocham Legie, La La La La La La CWKSSS !!!

Komentarz

''Najwspanialszy klub na świecie... '' kocham to odkąd mi ojciec pierwszy raz zaśpiewał pozatym ''..dziś Warszawa czeka...''

a autobusowe to ''.... tanczymy labada ..'' szczególnie na zakrętach '8

i '' w tramwaju jest tłok..'' :+:

pozdr. dla wszystkich z lini 151
                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

W sumie nie mam konkretnej ulubionej piosenki.
                  Gooooool Hej Legia gol - najlepiej ździera się gardło
                  C C CWK CWKS Legia - najlepsze echo
                  Dziś Zgodnym Rytmem - najdłzuższa przez co fajna
                  Tańczymy Labada - najlepiej się skacze '8
                  W tramwaju jest tłok - najlepsza po pijaku
                  Ja Kocham Legię - najgłośniej śpiewana
                  Legia Gol ale ale i aeaeaeaea Legia Warszawa - najnowsze
                  Mistrzem Polski - nasz hymn i te szaliki w górze
                  Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
                    .Popieram El Majoneza żeby wypromować piosenkę "Legiunio ma..." bo jest naprawdę świetna. Jeśli chodzi o inne hity to oczywiścice "Aleja leja leja leja Legia Warszawa". Jakoś wpadają w ucho te najnowsze piosenki.

Komentarz

Kempes napisał:

.Popieram El Majoneza żeby wypromować piosenkę "Legiunio ma..." bo jest naprawdę świetna. Jeśli chodzi o inne hity to oczywiścice "Aleja leja leja leja Legia Warszawa". Jakoś wpadają w ucho te najnowsze piosenki.
                      dobrze mówisz nie,ale z ta piosenka to serio trzeba cos ruszyc..moze w Płocku albo na Swicie jak bedzie mniej niedzielniaków???jak ktos jest zainteresowany promocja tego kawałka to moze na tym poscie o nowej piosence jakos by sie dogadac..??bo ja nawet zadnej proby nie słyszałem na amice..a ja w swoj włąsny talent nie wierze na tyle zeby jechac to solo
                      "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

Mi osobiście oprócz elektryzującego "Mistrzem Polski jest Legia" na wejściu, bardzo podoba się nowy przebój "Ja kocham Legię". W czasie tej piosenki cały stadion żyje, i wszyscy się świetnie bawią . Poza tym uwielbiam takie sytuacje jak w meczu z Wisłą kiedy prowadząc 2-0, a potem jescze 3-0 i 4-0, wszyscy darliśmy się w kierunku trybuny gości: "Ja sem nietoperek..."

Komentarz

A ja najbardziej lubię nasz hymn . Jednak uważam ,ze ostatnio jest troche zbyt często śpiewany .

Oprócz niego : "w tramwaju jest tłok..." i "ja kocham Legię"
                          you may try - (L) - but it won't die!
                          ITI GO HOME!!!

Komentarz

pioseneczke "to byly piekne dni, zydzi do gazu szli..." slyszlaam tylko raz... melodia jest kozacka, ale tekst-totalne dno... moglby ktos utalentowany napisac lepsze slowa, przez co moglby powastac hit z lazienkowsiekj 3 ... a najbardziej kobieca jest chyba " Ja kocham Legie" ktora bardzo czesto spiewam z przyjaciolkami.
                            P.S. przyznam sie ,ze lubie tez "chociaz ciezki jest czas", ale nie spiewam jej publicznie bo niestety mi nie wypada ehhh... zycie kobiety jest ciezkie...
                            Czy wygrasz czy nie ja i tak kocham Cie

Komentarz

"Legia Warszawa, Legia Warszawa ajejaejaejaeja Legia Warszawa"
                              " **** ci na imie, x **** ci na imie" :buhaha:
                              ...Najłatwiej tak jak ty stanąć z boku
                              lecz pamiętaj
                              Dla niektórych (L) to antidotum

Komentarz

Zamieszczone przez Boulogne
                                "Legia Warszawa, Legia Warszawa ajejaejaejaeja Legia Warszawa"
                                " ch** ci na imie, x ch** ci na imie" :buhaha:
                                Jeszcze jeden taki tekst i pok pod nickiem jak sie masz [popcorn]
                                ...

Komentarz

Pracuję...
                                X