Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ulubione piosenki ?!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja kocham LEgie lalal lala...

i nic wiecej piosenka de best

Komentarz

"Dziś zgodnym rytmem biją nam..." jak dla mnie to najlepsza piosenka
      rewelacyjnie wychodzi jak śpiewa równo kilka osób

mam jeszcze ulubiony wierszyk którego mnie kolega ojca nauczył:

powiedz matko, powiedz ojcze
      czy hanysy to volksdeutsch?
      ależ owszem drogi synu
      trzeba j..ać sk..synów"
      przyjemny chłód na łysym karku
      w świetle latarni butów blask

Komentarz

Zamieszczone przez turi
        Najwspanialszy klub na świecie
        co kibiców mnóstwo ma
        każdy kibic wie ze przecież
        to jest Legia Warszawa !

Strzelić bramkę by mecz wygrać
        aby punkty zdobyć trzy
        aby mistrzem Polski była
        nasza Legia z Warszawy
        ten kawałek ostatnio R zarzucał parę razy ale niestety nawet mając wydrukowany tekst w LL większość nie kuma i wychodzi wielki czerwony ch** a nie piosenka.a jest całkiem fajna

Komentarz

"spiewajmy hej sialala..." - moja faworytka, a szczegolnie pierwsze HEJ SIALALA w niej zawarte

poza tym to oczywiscie "ja kocham Legie" i "deszcze niespokojne" sa tym co tygryski lubia najbardziej
          Ja kocham Legie, lalalalalala.....

Komentarz

Mi podoba się, gdy wszyscy kibice podnoszą szaliki i śpiewają "Mistrzem Polski jest Legia". Aż ciarki przechodzą po plecach. Fakt, że ta pieśń bisowana któryś raz z rzędu potrafi wykończyć człowieka

Komentarz

"JA KOCHAM LEGIE" BEZAPELACYJNIE ALE SPIEWANE PO WESOŁYCH AUTOBUSACH , A SZCZEGÓLNIE W TYCH JADĄCYCH DO CENTRUM ,M171 CHYBA ...
              A NA STADIONIE TO CHYBA 'LEGIA LEGIA GOL LALALALALA" - ZAJEBISTY EFEKT

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

I oczywiście piosenka pod adresem panów w kaskach ...
                'DESZCZE NIESPOKOJNE'

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

Zamieszczone przez chmie(L)o
                  "JA KOCHAM LEGIE" BEZAPELACYJNIE ALE SPIEWANE PO WESOŁYCH AUTOBUSACH , A SZCZEGÓLNIE W TYCH JADĄCYCH DO CENTRUM ,M171 CHYBA ...
                  A NA STADIONIE TO CHYBA 'Legia Legia GOL LALALALALA" - ZAJEBISTY EFEKT
                  Bo to linia Chłopaków z Woli i Bemowa, a to bardzo muzykalne chłopaki są. '8
                  Znaczy się oprócz Bemowiaka... :> (Pozdro Michał )

Komentarz

A mi jakos nie wiem dlaczego ale podoba mi sie"Nasza Legia najlepsza w Polsce jest!" Poza tym jak jest super oprawa lubie krzyczec"tak sie bawi,tak sie bawi STOLICA!" Oprocz tego fajne sa te nowe piosenki"Ja kocham Legie" i "Legiaaaaaa Warszawaaaaaaaaa,aeeaeaea..."Fajnie tez sie spiewa W tramwaju jest tlok tylko jak ktos juz napisal szkoda ze z tymi strzelcami niewiadomo o co chodzi AAA i zapomnialbym jeszcze o"Jestesmy zawsze tam,gdzie Nasza Legia gra..."
                    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

a jeżeli chodzi o te powroty po meczach autobusami to jedyne co mnie wnerwia to te ciągłe wyzwiska pod adresem innych klubów :fu: które są nikomu nie potrzebne bo i po co ! hrrr a tak jak ludzie słyszą takie piosenki to właśnie zaczynają myśleć "znów te łobuzy" czy coś podobnego i tylko w taki sposób głębimy te sterotypy o kibicach ! Oczywiście to jest tylko moje osobiste zdanie ! Troche odbiegłem od tematu ale nie chce zakładać nowego więc pisze tu ! e(L)o
                      Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                      e(L)o

Komentarz

DDDD

1. primo - patrz niżej
                        2. primo - JA KOCHAM GOŁE BABY, GOŁE BABY ....... DD
                        3. primo - kiedyś jechałem autobusem (dokładniej to powrót z ost. meczu w bałuciarzami) i kilka osób śpiewało jak sprzela się do zydów i widzewiaków ... jak szła ta piosenka bo tylko raz ją słyszałem i zapomniałem
                        Ja kocham Legie, La La La La La La, Ja kocham Legie, La La La La La La, Ja kocham Legie, La La La La La La CWKSSS !!!

Komentarz

o ile wczesniej piosenka "Legia gol alle alle" podobala mi sie, to po dzisiejszym meczu z Iraklisem jestem w niej zakochany i to ona jest aktualnie moja faworytka

a jesli chodzi o piesni autobusowe to stawiam na "bo na Woli fajnie jest.."
                          Ja kocham Legie, lalalalalala.....

Komentarz

Re: DDDD

Zamieszczone przez -=CoReY=-
                            3. primo - kiedyś jechałem autobusem (dokładniej to powrót z ost. meczu w bałuciarzami) i kilka osób śpiewało jak sprzela się do zydów i widzewiaków ... jak szła ta piosenka bo tylko raz ją słyszałem i zapomniałem
                            Następny ***** ******! :fu: Skąd się tacy biorą? Od urodzenia jesteś taki, czy Cię w szkole nauczyli?

Komentarz

Legia gol, Legia gol, Legia gol alle alle Nowy hicior sie szykuje

Komentarz

ulubina piosenka?!

Moja ulubinoa piosenak to ta ostatnia spiewana na meczu z Iraklisem Legia gol aleale..,Ja Kocham Legie.. ,Dzis zgodnym rytmem bija nam...
                                bieLany zawsze z Legia!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X