Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Zabrze-Legia Warszawa(kibicowsko) PP

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Górnik Zabrze-Legia Warszawa(kibicowsko) PP

Juz dzis meczyk,a tematu jeszcze nie ma,wiec zakladam.
    Z tego co sie orientuje chipy obowiazuja tylko na lige,wiec mozna liczyc na pomoc Zaglebia.Ciekawe ile od Nas pojedzie?W koncu srodek tygodnia i nie wszyscy moga.Mnie niestety nie bedzie ale jak bede mial jakies info telefoniczne to tu wrzuce.

Pozdrowki i udanego wyjazdu dla tych co jada.

PS.Za LegiaLive-

Na mecz najłatwiej dojechać pociągiem:
    Wyjazd: 12:55 (Dw. Centralny) – 15:30 (Katowice), 15:45 (Katowice) – 16:10 (Zabrze)
    Powrót tym środkiem lokomicji jest już trochę trudniejszy...
    21:56 (Zabrze) – 23:49 (Kraków), 0:44 (Kraków) – 5:45 (Dw. Centralny)
    Autor: Woytek

Szerokiej.

PS2. http://www.gornik.v.i.p.pl/
    Legia & Zagłębie !!!

???

Kto wymyslil zeby wracac do Warszawy z Zabrza przez Krakow 8- ??

21.06 Zabrzee 21.49 Sosnowiec
    4.17 Sosnowiec 6.53 Warszawa

Chyba ,ze wolicie przez krakow
    ULTRAS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Komentarz

Ja podalem godziny za LegiaLive-jak ktos ma np do roboty na godzine 7.00 to moze zdecyduje sie na wariant Krakowski.Ja osobiscie zawsze wracam wlasnie tym o 4.17.

Pozdrowki.
      Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

czy ten mecz bedzie w C+?

Komentarz

eLo do Zabrza wyruszyła grupka gdzieś około 100 osób ! Zwarzając na sierodek tygodnia to chyba nie jest tak źle !
          Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
          e(L)o

Komentarz

Znając życie , to na pewno ktoś z Zagłębia nas będzie wspierał + Squadron .
            you may try - (L) - but it won't die!
            ITI GO HOME!!!

Komentarz

Ja tu widze rozbierzności we frekwęcjach... na stronie Górnika jest 3,5tys a na Legia LIVE! 2,5.To jak to wkońcu jest?

Komentarz

nio chyba dobrze sie zaprezentowalismy bo nikt jeszcze nic nie napisal ale miejmy nadziej ze bylo dobrze bo musial byc dobrze bo nasza Legiunia wygrala to chlopaki w doskonalych chumorach wracaja!
                Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
                  Ja tu widze rozbierzności we frekwęcjach... na stronie Górnika jest 3,5tys a na Legia LIVE! 2,5.To jak to wkońcu jest?
                  to sa pierwsze wiadomosci... pewnei jutro bedzie wynik z kolowrotkow i sie dowiemy...

PS i Wyborcza i tak podadza jeszcze inne...

Nasi cos zaprezentowali?

Komentarz

za nijakim Najwierniejszym z Zabrza z forum www.ultras.pl:

[i]"Legii u nas ok 100 ( moze troche wiecej - nie liczylem ) . Mieli kilka flag - spora Cyberf@ns , Deyne , Okuke i chyba 2 mniejsze . W 2 polowce odpalili kilka bengali . My mielismy swiece dymne w barwach i stroboskopy w 2 polowce . Doping nawet dobry - lepszy niz zaslugiwali na to ci nieporadni gamonie w czerwonych koszulkach . Mielismy 2 okazjonalne transparenty : " Górnicy jestesmy z wami " - bynajmniej nie dotyczacy pilkarz , oraz " Kolator na Marsa , karty to farsa " , który na prosbe kierownika klubu , do którego mamy ogromny szacunek , zostal sciagniety krótko przed meczem i wywieszony pod koniec 2 polowki . To chyba tyle . Pozdro ."[/]

mam nadzieje ze ten napis o gornikach dotyczyl ich sytuacji a nie tego co robili w Wawie...

Komentarz

i jeszcze jeden transparent , który dedykuję urzędnikom z PZPN :
                      "nie jesteśmy zwierzętami , precz z kratami i chipami"
                      bana mu , temu pestu

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                        Legii u nas ok 100 ( moze troche wiecej - nie liczylem ) . Mieli kilka flag - spora Cyberf@ns , Deyne , Okuke i chyba 2 mniejsze . W 2 polowce odpalili kilka bengali . My mielismy swiece dymne w barwach i stroboskopy w 2 polowce . Doping nawet dobry - lepszy niz zaslugiwali na to ci nieporadni gamonie w czerwonych koszulkach .
                        he he he to ja byłem chyba na innym meczu.jeżeli to co pokazał górnik to był dobry doping to :buhaha: troche pirotechniki i taki beznadziejny śpiew który gdyby nie wyzywanie Legii trwałby 10 minut.

a u nas jeszcze Legiunia,Legiony Sulejówka,jakas flaga co wisiała w środku na sektorze ale ze względu na ijany: nie pamiętam co na niej było. i jeszcze jedna mała flaga na płocie koło legionów.

Komentarz

a u nas jeszcze Legiunia,Legiony Sulejówka,jakas flaga co wisiała w środku na sektorze ale ze względu na ijany: nie pamiętam co na niej było.
                          w środku był Wyszków

a ta żabska pirotechnika ... żółto - niebiesko - różowa :buhaha: :buhaha: :buhaha:
                          bana mu , temu pestu

Komentarz

Pesto chyba powinno być tak
                            Zamieszczone przez Mini
                            a u nas jeszcze Legiunia,Legiony Sulejówka,jakas flaga co wisiała w środku na sektorze ale ze względu na ijany: nie pamiętam co na niej było.
                            a nie tak

Komentarz

Pracuję...
                            X