Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tvp3 teraz o kibicach

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• gigi81
    odpowiedział(a)
    jak zwykle szukaj taniej sensacji i pokazuja same bzdury :fu:

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Beny
    Zamieszczone przez legart
    Nie oglądałem całego programu, ale jak siwy powiedział że oprócz chuliganów, bandytów oraz pseudokibiców sa normalni fani - normalnie się wzruszyłem słowami łaskawcy 8-
    A ja myślałem, że dla nich jest to równoznaczne!
    Podejrzewam że według nich normalni fani to młodzież szkolna poniżej 12 roku życia, emeryci, oraz kibice (Polacy) którzy w meczach puchrowych Legia-Bacelona czy też Wisła-Lazio kibicowli odpowiednio Katalończykom i Rzymianom.

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez legart
    Nie oglądałem całego programu, ale jak siwy powiedział że oprócz chuliganów, bandytów oraz pseudokibiców sa normalni fani - normalnie się wzruszyłem słowami łaskawcy 8-
    A ja myślałem, że dla nich jest to równoznaczne!

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez BBB
    Z telefonow to dwa byly w miare sensowne
    goscia z Gdanska i chyba jakiegoś Piotrka z Wawy,tylko
    oczywiscie jak dochodzili do sedna i prowadzacy
    Zwiefka ich wylaczal.
    Ten drugi pan tu u nas i na drzewkach (zwłaszcza) pisuje '8

Notabene nie mieli kiedy tego puścić,, akutrat jak rozmowy ze sponsorami trwają. Mam nadzieję że nikt poza kibicami,którzy zrobili temu programowi "reklamę", tego czegośnie obejrzał :/

Zostaw komentarz:

• BBB
    odpowiedział(a)
    Ogladalem program -zenada i tragedia.Nie kompetentne osoby
    probujace na sile zglebic temat kibicow,oczywiscie im sie to nie udalo.Pokazywanie jedynie zadym i to nie aktualnych tylko
    sprzed kilku lat na pewno nie wplynie pozytywnie na wizerunek kibicow.Wywiady z naszymi fanami(to chyba bylo na meczu
    z Lechem)to tez tragedia-pokazali paru szczyli ktorzy na
    pytanie by zaspiewali jakas piosenke Legii bluzgali na Lecha.
    Chyba do takich rzeczy powinno sie typowac jakis sensownych
    ludzi majacych szerszy poglad na sprawe kibicowania a nie
    tylko sama radoche z bluizgow na przecinika.A po drugie
    jak nie umie sie nic sensownego powiedziec to sie milczy i
    oddala z godnoscia Z telefonow to dwa byly w miare sensowne
    goscia z Gdanska i chyba jakiego Piotrka z Wawy,tylko
    oczywiscie jak dochodzili do sedna i prowadzacy
    Zwiefka ich wylaczal.Telefon jakiegos Hanysa z Bytomia
    powinien pojsc chyba do jakiego programu ala "Nie do wiary"czy
    "Urzekla mnie twoja historia".W wypowiedzi nieustraszonego
    kibica Lazio z Nysy nie moglem dojsc do tego o co mu w koncu chodzilo moze jakis "bol istnienia".
    Ogolnie mowiac chyba raczej jeszcze przez dlugi czas nie
    doczekamy sie sensownego programu w TVP o kibicach,w
    sposob najbardziej zblizony do obiektywnego pokazuje fanow
    Canal+.
    Mam nadzieje ze Stowarzyszenie czy tez dzialacze
    (w tych to watpie :/ ) wysla jakis protest do regionalnej
    aby zamiescili jakies sprostowanie ewidentnych bzdur
    z tego programu.

Zostaw komentarz:

• ange(L)
    odpowiedział(a)
    a teraz do tych,ktorzy pisza cokolwiek cieplego na tym forum o tej gnidzie Trylniku: spojrzcie co zrobil po emisji tego programu-skulil tylko ogon po sobie jak to ma w zwyczaju i ani be ani me....teraz widzicie czemu niektorzy na tym forum z taka pasja zawsze beda na niego najezdzac-tej gnidzie po prostu sie to nalezy.Wogole nie ma honoru,nie potrafi bronic klubu ptrzed oczernianem...co gorsze mu sie po prostu nie chce...wszystko ma w dupie...zero sprostowania itp(a powinno byc juz nastepnego dnia)
    i to sie nazywa prezes takiego klubu jak Legia??wtyd i zenada!!!Trylnik won!!

Zostaw komentarz:

• rkwa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mike
    Ja widzialem tylko koncowke programu.

Zwroccie jednak uwage na telefon czlowieka, ktory wypowiedzial sie w sposob negatywny o pokazywaniu chuliganskich wybrykow ze stadionow w TV. Mowil o tym, ze brakuje programow kreujacych pozytywny wizerunek kibica, a ze w programach tego typu mlodzi odnajduja swoich "idoli" w postaci zadymiarzy w kominiarkach. Mysle, ze ten telefon byl jak najbardziej poprawny. Szkoda tylko, ze temat zostal szybko zdlawiony, zamiast zostac rozwiniety przez siedzacego obok psychologa. Najwyrazniej slaby z niego psycholog... a moze dostal odpowiednia sumke i karteczke ze slowami, ktore grzecznie mial mowic przed kamera.
    Ja uwaznie ogladalem tylko poczatek,ale zdazylem zauwazyc ze redaktorek to prowadzacy przerywal kazda rozmowe w wygodnym dla siebie momencie.Widac bylo 'golym okiem' ze zarowno redaktorek jak i psycholog w temacie zorientowani nie sa.Godzina czasu antenowego poszla sie jebac.

Moze nadejcie czas ze anal minus zrobi jakis dobry prog. o kibicach i wyznaczy tym samym droge publicznej,bo ze oni sami wpadna na to ze kibice to nie tylko dymy,to bym nie liczyl nawet.

Zostaw komentarz:

• mike
    odpowiedział(a)
    Ja widzialem tylko koncowke programu.

Zwroccie jednak uwage na telefon czlowieka, ktory wypowiedzial sie w sposob negatywny o pokazywaniu chuliganskich wybrykow ze stadionow w TV. Mowil o tym, ze brakuje programow kreujacych pozytywny wizerunek kibica, a ze w programach tego typu mlodzi odnajduja swoich "idoli" w postaci zadymiarzy w kominiarkach. Mysle, ze ten telefon byl jak najbardziej poprawny. Szkoda tylko, ze temat zostal szybko zdlawiony, zamiast zostac rozwiniety przez siedzacego obok psychologa. Najwyrazniej slaby z niego psycholog... a moze dostal odpowiednia sumke i karteczke ze slowami, ktore grzecznie mial mowic przed kamera.

Zostaw komentarz:

• rkwa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez HOOLSHWDP
    Różyk na płocie jakiś młodszy :buhaha:

Program poje :* bany!!! A ten prowadzący to jakiś człowiek z innej planety, skąd on miał te wszystkie wiadomości. Najbardziej podobał mi się tekst że na każdym stadionie kibice mają swój własny język. A więc napewno i my mamy, Wy napewno go znacie więc może porozmawiamy w ten sposób :buhaha: : sdfgsdfkgh;sdfghsdfl;jkghsdfklgfdjgc,x dfgjklhs;lgh;sdfhg;sdkfjghsldfkjghsldfkg sdfkjghsdfjgksldfgj
    Wiesz tak zwani 'normalni ludzie' nie koniecznie musza rozumiec slowa ktore dla nas sa oczywiste-np.:

Na stadion dojezdzamy bez problemow,po drodze promocje.Niejscowi rozwijaja sektorowke i odpalaja kilka bengali.Ich mlyn oceniam na dwie setki.W drodze powrotnej rozkminiaja nas ale gady uniemozliwiaja akcje...

Tak na szybko napisalem co mi do glowy przyszlo i mysle ze np. moja babcia za bardzo by nie wiedziala o co chodzi.

pozdro.

PS.Dobrze przynajmniej ze ten prog. byl tak pozno a nie np. o 20.00.
    PS2.Kur** taki krutki post a bledow narobilem,jak na dyktandzie w podstawowej

Zostaw komentarz:

• rkwa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pijak
    rzadnego-Zadnych
    Ja wiem ze dysleksja,ze dysgrafia i te sprawy ale moglbys sie na jedna opcje zdecydowac

Zostaw komentarz:

• pijak
    odpowiedział(a)
    ja myslalem ze nikt tego nie ogladal, a tu prosze dziwni mnie tylko jedno ze jest to program po prostu bez rzadnego konkretnego przeslania POZYTYWNEGO.
    Zadnych konstruktywnych wnionskow... prowadzenie ża
    • osne, jefdnynie ten łysawy psycholog mnie nie wqrwił (choć nie oglada
    em od poczatku, wiec moze o wszystkim nie wiem...)
    a ludek ktory mówil o super atmosferze na Lechu... ja slyszalem ze na "derbach wlkploski" byo bardzo przecietnie, i tylko frekwencja nie zawiodla... wiec mozze pokazac kilka "pozytywnych filmow made by Warsaw fans" w TV i nakrecić tą koniuntkure zwiekszajac frekwencje na meczach, a nie zajmowanie sie jej redukcją!!!
    a potem pierdoleniem jaka ta nasza kopana chujowa...
    ***** skandalistów!!!
    jedno pozytywne zdanie ( o meczu Lecha ) na caly program pitolenia bzdur...braaawo

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    W tym ostatnim przypadku widzę pewien problem '8
    Ale fakt, powinni się odnieść do programu jako całości, bo takiej antypropagandy, w dodatku bezcelowej (zupełnie jak za starych dobrych czasów) i bez puenty, nie widziałem dawno

Zostaw komentarz:

• ange(L)
    odpowiedział(a)
    wkleje jeszcze koncowke komentarza z forum drzewkowego:
    Legia powinna domagać się sprostowania od TVP3, a Stowarzyszenie to juz na 100% nie powinno tego puścić płazem!!!!!!!

Zostaw komentarz:

• ange(L)
    odpowiedział(a)
    dobrze ze nie ogladalem tego programu bo bym sie tylko niepotrzebnie wk... przed snem, a ze jestem nerwowy to roz.... bym jeszcze telewizor :/
    Z opisow wynika,ze rzeczywiscie ten program to tragedia....kto i jaki ma w tym cel? czyzby zazdrosc tvp w stosunku do canal +?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X