Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tvp3 teraz o kibicach

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Adiq
    Wreszcie ktoś zadał właściwe pytanie o mediach! :+:
    Dr Piterski '8

Boże, całe archiwum chyba przeszukali, żeby zadymę na Lechu pokazać. Masakra, program jak za PRL (montażyści ci sami zresztą pewnie )
    Śmiać się czy płakac?
    Naprawdę, ja nie myslałem, że zobaczę jeszcze kiedyś w TV program o takim stężeniu debilizmu na m3 Ale TVP jest niezawodna,...
    Najlepszy po prostu jednak był telefon z Bytomia, mysślałem że padnętrupem
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez marecki
      a jakze moi mili!

juz niedlugo mecz nowej zgody ...Pogon-Arka

jak rowniez to ze według pana siwego Pogon ma zgode ze Zagłębiem Sosnowiec...

a moze ja w temacie nie jestem 8-

Komentarz

Zamieszczone przez Krzpac
        Zamieszczone przez Swierzy
        pomine juz zdjecia sprzed X lat, zmontowane filmy z meczu z Widzewem i jakiegos meczu reprezentacji.
        to był mecz derbowy... LKS - WIDZEW...

widac ze zgubiła Cie ta piosenka na temat reprezentacji co leciala w tle...
        Sorry, nie ogladam meczow Widzewa a tymbardziej LKS :>
        Dzieki za sprostowanie.

Komentarz

Nooo koledzy wpadne do was pograc w pilke, na ognisko i jakie jeszcze macie akcje ?? Tylko kurcze trzeba u was pare osob wywalic bo sa "zle" wychowani przez dziadkow i rodzicow i nienawidza Lecha
          Lech Poznań

Komentarz

Apcio - nie przejmuj się - to tylko kilka osób. Wywalimy ich i będzie zgoda :buhaha: .

Program jak za Jaruzela. Czad.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Aż szkoda mi słów ale ja nie moge ! W :fu: wiają mnie takie programy ! musieli mnie zdenerwować przed snem :fu: ! ale ci młodzi wybrali "odpowiednią" piosenke "mistrza przy stole ... " ale trudno poszło w świat ale co za *****(ka) wybiera sobie tak młodą osobe do odpowiadania na tematy o których pewnie ten dzieciak nie miał pojęcia :fu: a ten koleś za Bosmanem też się wyrwał z przyśpiewką -Ludzie myślcie co mówicie przed kamerą- jak nie wiecie co mówić to wystarczy odejść od kamery tak jak to zrobił ten koleś na początku ! A teraz ktoś tą głupotę obejrzał i sobie pomyślał pewnie coś w tym stylu : nigdy nie puszcze swojego dziecka na mecz PN ! a ten filmik z Widzewa to była przesada , zlepili kilka filmików i są zadowoleni bo ktoś nie zainteresowany tematem uwierzy że to było jakoś na czasie (a to było kilka lat temu) !!! a ten koleś co gadał o górnikach i tym proteście że to kibice Legii robili awanture a nie oni zostawie bez komentarza :fu: ! A to co powiedzieli o śmierci tego chłopaka to było po prostu chamstwo !!Jedyne sęsowne pytanie było na koniec o sensie pokazywania tego typu programów :klask:
              Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
              e(L)o

Komentarz

dobrze ze nie ogladalem tego programu bo bym sie tylko niepotrzebnie wk... przed snem, a ze jestem nerwowy to roz.... bym jeszcze telewizor :/
                Z opisow wynika,ze rzeczywiscie ten program to tragedia....kto i jaki ma w tym cel? czyzby zazdrosc tvp w stosunku do canal +?

Komentarz

wkleje jeszcze koncowke komentarza z forum drzewkowego:
                  Legia powinna domagać się sprostowania od TVP3, a Stowarzyszenie to juz na 100% nie powinno tego puścić płazem!!!!!!!

Komentarz

W tym ostatnim przypadku widzę pewien problem '8
                    Ale fakt, powinni się odnieść do programu jako całości, bo takiej antypropagandy, w dodatku bezcelowej (zupełnie jak za starych dobrych czasów) i bez puenty, nie widziałem dawno
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

ja myslalem ze nikt tego nie ogladal, a tu prosze dziwni mnie tylko jedno ze jest to program po prostu bez rzadnego konkretnego przeslania POZYTYWNEGO.
                      Zadnych konstruktywnych wnionskow... prowadzenie ża
                      • osne, jefdnynie ten łysawy psycholog mnie nie wqrwił (choć nie oglada
                      em od poczatku, wiec moze o wszystkim nie wiem...)
                      a ludek ktory mówil o super atmosferze na Lechu... ja slyszalem ze na "derbach wlkploski" byo bardzo przecietnie, i tylko frekwencja nie zawiodla... wiec mozze pokazac kilka "pozytywnych filmow made by Warsaw fans" w TV i nakrecić tą koniuntkure zwiekszajac frekwencje na meczach, a nie zajmowanie sie jej redukcją!!!
                      a potem pierdoleniem jaka ta nasza kopana chujowa...
                      ***** skandalistów!!!
                      jedno pozytywne zdanie ( o meczu Lecha ) na caly program pitolenia bzdur...braaawo
                      "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Zamieszczone przez pijak
                        rzadnego-Zadnych
                        Ja wiem ze dysleksja,ze dysgrafia i te sprawy ale moglbys sie na jedna opcje zdecydowac
                        Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez HOOLSHWDP
                          Różyk na płocie jakiś młodszy :buhaha:

Program poje :* bany!!! A ten prowadzący to jakiś człowiek z innej planety, skąd on miał te wszystkie wiadomości. Najbardziej podobał mi się tekst że na każdym stadionie kibice mają swój własny język. A więc napewno i my mamy, Wy napewno go znacie więc może porozmawiamy w ten sposób :buhaha: : sdfgsdfkgh;sdfghsdfl;jkghsdfklgfdjgc,x dfgjklhs;lgh;sdfhg;sdkfjghsldfkjghsldfkg sdfkjghsdfjgksldfgj
                          Wiesz tak zwani 'normalni ludzie' nie koniecznie musza rozumiec slowa ktore dla nas sa oczywiste-np.:

Na stadion dojezdzamy bez problemow,po drodze promocje.Niejscowi rozwijaja sektorowke i odpalaja kilka bengali.Ich mlyn oceniam na dwie setki.W drodze powrotnej rozkminiaja nas ale gady uniemozliwiaja akcje...

Tak na szybko napisalem co mi do glowy przyszlo i mysle ze np. moja babcia za bardzo by nie wiedziala o co chodzi.

pozdro.

PS.Dobrze przynajmniej ze ten prog. byl tak pozno a nie np. o 20.00.
                          PS2.Kur** taki krutki post a bledow narobilem,jak na dyktandzie w podstawowej
                          Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Ja widzialem tylko koncowke programu.

Zwroccie jednak uwage na telefon czlowieka, ktory wypowiedzial sie w sposob negatywny o pokazywaniu chuliganskich wybrykow ze stadionow w TV. Mowil o tym, ze brakuje programow kreujacych pozytywny wizerunek kibica, a ze w programach tego typu mlodzi odnajduja swoich "idoli" w postaci zadymiarzy w kominiarkach. Mysle, ze ten telefon byl jak najbardziej poprawny. Szkoda tylko, ze temat zostal szybko zdlawiony, zamiast zostac rozwiniety przez siedzacego obok psychologa. Najwyrazniej slaby z niego psycholog... a moze dostal odpowiednia sumke i karteczke ze slowami, ktore grzecznie mial mowic przed kamera.

Komentarz

Zamieszczone przez mike
                              Ja widzialem tylko koncowke programu.

Zwroccie jednak uwage na telefon czlowieka, ktory wypowiedzial sie w sposob negatywny o pokazywaniu chuliganskich wybrykow ze stadionow w TV. Mowil o tym, ze brakuje programow kreujacych pozytywny wizerunek kibica, a ze w programach tego typu mlodzi odnajduja swoich "idoli" w postaci zadymiarzy w kominiarkach. Mysle, ze ten telefon byl jak najbardziej poprawny. Szkoda tylko, ze temat zostal szybko zdlawiony, zamiast zostac rozwiniety przez siedzacego obok psychologa. Najwyrazniej slaby z niego psycholog... a moze dostal odpowiednia sumke i karteczke ze slowami, ktore grzecznie mial mowic przed kamera.
                              Ja uwaznie ogladalem tylko poczatek,ale zdazylem zauwazyc ze redaktorek to prowadzacy przerywal kazda rozmowe w wygodnym dla siebie momencie.Widac bylo 'golym okiem' ze zarowno redaktorek jak i psycholog w temacie zorientowani nie sa.Godzina czasu antenowego poszla sie jebac.

Moze nadejcie czas ze anal minus zrobi jakis dobry prog. o kibicach i wyznaczy tym samym droge publicznej,bo ze oni sami wpadna na to ze kibice to nie tylko dymy,to bym nie liczyl nawet.
                              Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

a teraz do tych,ktorzy pisza cokolwiek cieplego na tym forum o tej gnidzie Trylniku: spojrzcie co zrobil po emisji tego programu-skulil tylko ogon po sobie jak to ma w zwyczaju i ani be ani me....teraz widzicie czemu niektorzy na tym forum z taka pasja zawsze beda na niego najezdzac-tej gnidzie po prostu sie to nalezy.Wogole nie ma honoru,nie potrafi bronic klubu ptrzed oczernianem...co gorsze mu sie po prostu nie chce...wszystko ma w dupie...zero sprostowania itp(a powinno byc juz nastepnego dnia)
                                i to sie nazywa prezes takiego klubu jak Legia??wtyd i zenada!!!Trylnik won!!

Komentarz

Pracuję...
                                X