Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Wisła (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia-Wisła (kibicowsko)

eLo już w piątek mecz z Wisłą ! A więc już czas na ten temat ! Jak tam idzie wycinanie konfetti zbierabie serpętyn i robienie transparentów na ten mecz ? Oby jak najlepiej a będą tego efekty ! pozdro
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Ja od jutra (tj.od poniedziałku ) zaczynam ciąć konfetti ( 1 torba gazet ) , oprócz tego w ramach Akcji Pełny Stadion zabieram 2 kumpli ( niestety ,tylko tyle moge , a chętnych jest znacznie więcej :/ ).
    Będzie dobrze ...
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Komentarz

a ja wiem ze tak jak na Lecha zabralismy z kolega 2 osoby tak teraz pewnie oprocz tej dwojki pojawia sie jeszcze kolejne 2 lub nawet trzy...

aha no i tne konfetti

ps

polecam tez zebyscie przeszli sie po sklepach itp w poszukiwaniu serpentyn... wiele milych pan kasjerek moze wam oddac juz te ktore sa wykorzystane...

Komentarz

Z tego co wiem to kasjerki nie mogą wyrzucać "serpentyn" lub co gorsza ich oddawać...Każda firma musi mieć wszystkie z ostatnich 5 lat chyba więc nie może ich ot tak dać komuś za ładny uśmiech... 8o
        Ale oczywiscie mogę się mylić... :>

Komentarz

ale czyste mozna dostac bezproblemowo tylko ładnie sie usmiechajcie i ładnie dziekujcie :::
          Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
          że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
          choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez KróLegia

Z tego co wiem to kasjerki nie mogą wyrzucać "serpentyn" lub co gorsza ich oddawać...Każda firma musi mieć wszystkie z ostatnich 5 lat chyba więc nie może ich ot tak dać komuś za ładny uśmiech... 8o
            Ale oczywiscie mogę się mylić... :>
            czasem sa jakies niedorobki albo takie rzeczy wiem ze Adiq chodzac kiedys od sklepu do sklepu zebral kolo 20...

Komentarz

Ja jakbym mogl to bym wpadl ale niemoge nowa szkola wiec niemoge miec na start slabej obecnosci
              Niedawno byl u mnie brat cioteczny (pzdr oczywisce ) i zrodzila sie mysl zrobienia flagi Londyn - Grochow. Mam juz kilka projektow tylko niewiem gdzie to moge wykonac. Tzn tu u mnie w Anglii nikt niewie gdzie mozna takie cos wykonac. Pozostaje Polska ale tam jestem zadko , i niepredko bede wiec znow sie odwlecze
              Kto moze ma tu ( londyn ) jakies kontakty z kims kto moze wiedziec gdzie to moge zrobic?
              wielki dzieki
              pzdr
              http://nominated.homestead.com/files...Unmasked1.jpeg

NO SURRENDER!

Komentarz

Nareszcie-po "latach" będzie zbiórka na Wiśle! Dorzucać się ludzie! :>

Komentarz

Bardzodobrze że NL zdecydował sie na zbieranie kasy na meczach. Gdyby podjeli taka deyzje w poprzedniej rundzieto juz mielibyśmy nasza flage.
                  "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                    Bardzodobrze że NL zdecydował sie na zbieranie kasy na meczach. Gdyby podjeli taka deyzje w poprzedniej rundzieto juz mielibyśmy nasza flage.
                    Święta racja...Ja byłem od początku "za" tym pomysłem....

Komentarz

hehe ja nie wycinam, ale chetnie sobie na meczu popatrze
                      co do zbiorki to spoko
                      a do akcji to do mnie przyjezdzaja znajomi z Opola- kibice Legiuni od lat
                      "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

Takie zbiórki powinni robić na każdym meczu. Prowadzone powinny być takze pod kasami podczas sprzedaży biletów, bo chyba każdemu zostaje jakaś złotóweczka lub dwie reszty.
                        Z pokolenia na pokolenie
                        Saska (L) Kępa
                        Legioniści

Komentarz

wiecie coś o przyjeżdzie kibiców wisły???jeżeli mają przyjechać to ilu ma ich byc??
                          e(L)eczka..>!!

Komentarz

Zamieszczone przez VINCENT
                            wiecie coś o przyjeżdzie kibiców wisły???jeżeli mają przyjechać to ilu ma ich byc??
                            przyjada napewno... ilu? okaze sie w piatek.

Komentarz

Dokładnie 126 :>
                              Ja tam się tłumów z ich strony nie spodziewam.
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                              X