Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Wisła (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez PRASKI
    i co ?
    ...zdążyłem.

jakieś panny w minóweczkach kręciły sie pod kasami z biletem i myślały że im ktoś to kupi :fu: :fu: :fu: :buhaha:
    Jestem dziwnie spokojny, że "ktoś" na panny w minióweczkach "poleci"!

Komentarz

Zamieszczone przez PRASKI
      i co ?
      ...zdążyłem.

jakieś panny w minóweczkach kręciły sie pod kasami z biletem i myślały że im ktoś to kupi :fu: :fu: :fu: :buhaha:
      grunt to dobry markieting i reklama :buhaha:

Komentarz

Zamieszczone przez ange(L)
        ja do konca nie bylem pewny czy wogole pojde na ten mecz(po poprawce w tym dniu mialem wyjechac), ale wyjazd sie przelozyl na nastepny dzien. chyba znow bede musial pojsc na Luk. Jade z dwoma bracmi i jedna dziewczyna.Dobrze,ze chociaz widocznosc bedzie troszke lepsza z tej trybuny niz zwykle bo podobno obnizyli plot
        Ano! za legialive.pl:

11:54 - Niższy płot na łuku
        Trwają właśnie prace mające na celu obniżenie płotu na łuku od ulicy Łazienkowskiej. Już podczas jutrzejszego meczu z Wisłą, kibice zasiadający na trybunie od strony ul. Łazienkowskiej, będą mieli lepszą widoczność. Płot będzie miał taką samą wysokość, jak na trybunie Krytej.
        Ponadto informujemy, że w sprzedaży pozostało już bardzo niewiele biletów na klasyk Legia-Wisła. Jeśli chcecie jeszcze nabyć wejściówki na to spotkanie - radzimy się pospieszyć.

Komentarz

fajnie gdyby jeszcze te slupki ztedukowali do poziomu plotu...ale skoro na krytej tego nie zrobili wiec na luku tym bardziej sie nie spodziewam..

Komentarz

...
            Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Łuk wygląda teraz jak po jakimś większym dymie. Na pierwszych rzędach nie ma krzesełek ,płot też zdezelowany. Ciężej będzie wieszać tam flagi.

Komentarz

słyszeliscie o tym ze w jakims kolporterze sprzedawali fałszywe bilety!!!!no to juz ku.wa przegiecie
                e(L)eczka..>!!

Komentarz

Zamieszczone przez VINCENT
                  słyszeliscie o tym ze w jakims kolporterze sprzedawali fałszywe bilety!!!!no to juz ku.wa przegiecie
                  Ja o tym słyszałem, ale nie na 100%, no może na 99% '8 . Bilety na kodzie kreskowym miały wydrukowane jakieś napisy a górna część biletu była do góry nogami. Wiem to na przykładzie ul. Górczewskiej. Wymienili tylko bilety z Żylety, a z krytej nie mogli bo podobno nie mogą .
                  Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

a konikow to rzeczywiscie powinno sie wyjebac i to zdrowo... temu od allegro i to zdrowo... :/

Komentarz

A ja mam przeczucie ,że wislacy zaskoczą nas wszystkich pozytywnie iloscią ( czy jakością , to wątpię ) - będzie ich 700-800 ... :>.

Ja zabieram małą ekipę brokowsko - ostrowską i wiem ,że moi kumple z Małkini też jadą .

LEGIA WSZĘDZIE !!!
                      you may try - (L) - but it won't die!
                      ITI GO HOME!!!

Komentarz

aha...mam nadzieje,ze na Luku tez ktos bedzie chodzil z puszka na panorame bo mamy zamiar cos sie dorzucic, a tam jutro bede siedzial
                        ciekaw jestem czy luk wypelni sie chociaz w polowie?bylby to wielki sukces bo dawno czegos takiego nie bylo!

Komentarz

Przed chwilą przeczytałem że jakis typ od nich ma numer biletu coś ponad 700 . Nie wiem na ile to jest prawda. Tym bardziej ,że godzina postu to 19.36 ,a on pisał że o 20.30 kupił :>

NIE , OSTATNIA ZNANA LICZBA TO 250 (z 14.30) , więc poszło zapewne z 280 do wczoraj włącznie. A kasy mają otwarte do 18.00 :>
                          Raffi

Komentarz

Zamieszczone przez wasi(L)
                            Przed chwilą przeczytałem że jakis typ od nich ma numer biletu coś ponad 700 . Nie wiem na ile to jest prawda. Tym bardziej ,że godzina postu to 19.36 ,a on pisał że o 20.30 kupił :>
                            Albo mają pomieszane bilety
                            Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

Wie ktoś czy jutro jeszcze dostanę bilet na Żyletę bo dziś nie miałem czasu jechać ??? niech ktoś napisze od której jutro sprzedają
                              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Pacjent ostro ściemnił ich kasy są do 18 !! Już to wyjaśnili.

Komentarz

Pracuję...
                                X