Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Wisła (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Radio
    A po drugiej stronie płotu mogą być pustki. Dziś Wiślacy kupili ok 60-70 biletów. Może być że ich będzie ok 200. Taka liczba by była lipą. I sami by sobie ograniczyli ilość Legia nie musiała by im ograniczać liczby do 250. Drugarzecz to dla nich chyba jest to najważniejszy wyjazd tego sezonu (ogólnie sportowo i kibicowsko) i wtakiej liczbie to lipa.
    "straszne"

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
      a ja mam karnet. '8
      naprawde wygoda bo za 90 zł wjazd na całą rundę i nie trzeba stać w żadnych kolejkach.
      Ano też jestem zwolennikiem karnetów.

Komentarz

Zamieszczone przez legart
        Zamieszczone przez Mini
        a ja mam karnet. '8
        naprawde wygoda bo za 90 zł wjazd na całą rundę i nie trzeba stać w żadnych kolejkach.
        Ano też jestem zwolennikiem karnetów.
        a ja prawie wogóle z niego nie korzystam.a jestem na każdym meczu. '8

Komentarz

Spieszcie się, bo biletów coraz mniej!
          Oficjalna strona Legii poinformowała, że wszystkie bilety na trybunę krytą i przed krytą zostały sprzedane! W piątek zapowiada się więc komplet publiczności, a wejściówki można nabywać jeszcze tylko na Żyletę i łuk. Na Żyletę pozostało około 2700 sztuk wejściówek. Kasy dzisiaj czynne do godziny 17, a jutro między 10 a 17.
          Autor: Woytek
          No na prawde się spieszcie. Zapowiada się komplet.
          Legia
          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Kurde nie mamjeszcze tiketa! Jutro jade do kolportera do centrum zaraz poszkole. Żeby tylko jeszcze były ho:
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Powie mi ktos do ktorej czynne sa te Kolportery? Njabardziej interesuje mnie ten na Gorczewskiej bo w kasach Legii nie mam szans kupienia.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                Zamieszczone przez Keleborn
                Zamieszczone przez Beny
                Zastanawiam się ile przyjedzie Wiślaków? Nie są tak ilościową i jakościową ekipą jak Lech, czy Widzew, ale trochę pewnie ich będzie. Mam nadzieję, że nie wpadną znów na pomysł jakieś głupiej zniewagi typu minuta ciszy prawie rok temu!

PS. Akcja pełny stadion u mnie idzie pełną parą! Zabieram paru pikników i półpikników: koleżanka z pracy (bez męża '8 ), kolega z pracy z synem, syn koleżanki z kolegą , no i może brat, jak dostanie przepustkę z woja! He, he będzie ciasno!
                Heh! To nieźle. Ja tym razem zabieram tylko jednego debiutanta. Za to człowiek przyprowadzony na Lecha jako debiutant, przyprowadza trzech nowych. Niedługo zabraknie nam miejsc!
                I oto chodzi! Jest zapotrzebowani, ludzie się nie mieszczą, no to ciach! i nowy stadion! Takie trudne panie Prezydencie Kaczyński i Radni m. st. Warszawa!
                nic dodać i nic ująć !!!

a i obstawiam że Wiślaków bedzie ..... no ze 300 jak dobrze pójdzie -znaczy pojedzie

co do biletów to wiem jedno: mam nadzieje że zdąże
                Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

zobaczymy ja tak jak pisalem sadze ze bedzie ich z 500... no ale poczekamy i zobaczymy...

Komentarz

Wlasnie bylem po bilety,sporo ludzi nawet,caly czas przy kasie z 5,7 osob,prawie wszyscy kupowali po pare biletow-komplet bedzie na bank.Babka w kasie powiedziala ze rano bylo juz tylko 1700 biletow.

PS.Szala normalnie trenuje,Jarza jeszcze nie.

Pozdro.
                    Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                      Wlasnie bylem po bilety,sporo ludzi nawet,caly czas przy kasie z 5,7 osob,prawie wszyscy kupowali po pare biletow-komplet bedzie na bank.Babka w kasie powiedziala ze rano bylo juz tylko 1700 biletow.
                      przydałyby się teraz te miejsca które skasowali ze względów nie wiadomo jakich.
                      PS.Szala normalnie trenuje,Jarza jeszcze nie.
                      o jejciu.a nie dałoby się na odwrót???

Komentarz

Tylko żeby koniki za dużo biletów nie wykupili bo wtedy
                        na pewno kompletu nie będzie
                        CALE ZYCIE NA MELANZU
                        RAZEM IDZIEMY RAZEM UMRZEMY...
                        http://www2.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif
                        GDZIE ZGODA, TAM SIŁA

Komentarz

Nie kupujcie biletów od konikow,lepiej sie za 10 zł wkręcajcie dając bramkarzowi w łape,Legia już hajs zarobila za bilety to też niech sobie bramkarz dorobi a konik niech ma pamiątke pare biletów z meczu

pozdro

Komentarz

Zamieszczone przez gigi81
                            Konie to raczej na kryta wykupuja bilety.A co do tych skasowanych miejsc,to moze dzialacze teraz pomysla ze jednak to nie byl dobry pomysl.
                            Na Lechu i Teraz jednak troche hajsu ucieklo.
                            Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                              Konie to raczej na kryta wykupuja bilety.A co do tych skasowanych miejsc,to moze dzialacze teraz pomysla ze jednak to nie byl dobry pomysl.
                              Nie tylko,na mecz z Utrechtem i Valencią chcieli mi sprzedać na Żylete,chodź może na lige to niekupują tych na Żylete.

Oni to są sprytni,pojechałem na Legie po bilety na Utrecht chce iść do budynku pod Krytą a ten do mnie czy niechce tylko 5 zł drożej a już podkrytą nie ma biletów...naszczęście wolałem sie upewnić,poszedłem i kupiłem w normalnej cenie... :/

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
                                Zamieszczone przez rkwa
                                Nie tylko,na mecz z Utrechtem i Valencią chcieli mi sprzedać na Żylete,chodź może na lige to niekupują tych na Żylete.

Oni to są sprytni,pojechałem na Legie po bilety na Utrecht chce iść do budynku pod Krytą a ten do mnie czy niechce tylko 5 zł drożej a już podkrytą nie ma biletów...naszczęście wolałem sie upewnić,poszedłem i kupiłem w normalnej cenie... :/
                                Stary numer,jak ktos jest gamon to sie natnie.Jakbyscie u koni kupowali to uwazajcie tez na falszywki.
                                Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X