Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Wisła (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez arczi
    Dokładnie 126 :>
    Ja tam się tłumów z ich strony nie spodziewam.
    Tak samo jak jakiejś wybitnej oprawy-leszków raczej nie przebiją...

Komentarz

A ja myśle że 127.
      Jeszcze możecie sie zdziwić.Szkoda tylko że mecz jest w piatek a nie w sobote , więc pewnie pełnej puli nie wykorzystamy(podobno dostaliśmy 800 biletów),chociaz kto wie.Tak to już wypada w naszych meczach że jest to dzień powszedni.Ja sam jeszcze nie wiem czy uda mi sie urwać z pracy.Mam nadzieję że się jednak na Łazienkowskiej pojawię.

Komentarz

A ja was chcę jak najwięcej. Co to za mecz na szczycie bez mocnej ekipy gości? Chcę pełnego stadionu (i zarobku dla Legii). 800 głów to 12000, a więc trochę kasydla Legii, a 250 głów to tylko 3750 (zarobek Wisły). Trrylnik daj im 1000 (no chyba że że wyższe władze).
        Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Zamieszczone przez cfc
          Ja jakbym mogl to bym wpadl ale niemoge nowa szkola wiec niemoge miec na start slabej obecnosci
          Niedawno byl u mnie brat cioteczny (pzdr oczywisce ) i zrodzila sie mysl zrobienia flagi Londyn - Grochow. Mam juz kilka projektow tylko niewiem gdzie to moge wykonac. Tzn tu u mnie w Anglii nikt niewie gdzie mozna takie cos wykonac. Pozostaje Polska ale tam jestem zadko , i niepredko bede wiec znow sie odwlecze
          Kto moze ma tu ( londyn ) jakies kontakty z kims kto moze wiedziec gdzie to moge zrobic?
          wielki dzieki
          pzdr
          Tez pozdrawiam Cie big-J :buhaha: a kiedy wogole wpadasz do Polski??
          Pozdrow wszystkich.

Komentarz

Zamieszczone przez leh71
            A ja myśle że 127.
            Jeszcze możecie sie zdziwić.Szkoda tylko że mecz jest w piatek a nie w sobote , więc pewnie pełnej puli nie wykorzystamy(podobno dostaliśmy 800 biletów),chociaz kto wie.Tak to już wypada w naszych meczach że jest to dzień powszedni.Ja sam jeszcze nie wiem czy uda mi sie urwać z pracy.Mam nadzieję że się jednak na Łazienkowskiej pojawię.
            wiesz akurat to my chyba w tym sezonie gramy czesciej w dni powszednie...

Komentarz

Zamieszczone przez Radio
              A ja was chcę jak najwięcej. Co to za mecz na szczycie bez mocnej ekipy gości? Chcę pełnego stadionu (i zarobku dla Legii). 800 głów to 12000, a więc trochę kasydla Legii, a 250 głów to tylko 3750 (zarobek Wisły). Trrylnik daj im 1000 (no chyba że że wyższe władze).
              a potem oni nas wpuszcza w 250 osob i kaza zaplacic za rozjebane krzeselka...

Komentarz

Nie no te kszesełka rozwalą im jurni kibice z Nijmegen.
                Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                  Zamieszczone przez Radio
                  a potem oni nas wpuszcza w 250 osob i kaza zaplacic za rozjebane krzeselka...
                  ja jabie ...w avantarku wypisz wymaluj emsio 8-

:buhaha:

Komentarz

Bardzo dobry pomysł z tą zrzutką. Jak mówią: lepiej póżno niż wcale. Ale przestrzegałbym przed takim huraoptymizmem. Pewnie 20 000 nie uda się zebrać. Już 10 tyś to będzie sukces. I ważne jest aby o akcji wiedziało wiele osób już przed meczem, bo nie zawsze nosi się ze sobą jakieś drobniaki. Więc mówcie znajomym. Taka kasa nikogo nie zbawi,a odpowiednio skumulowana może podwoić już istniejącą ilość pieniędzy.
                    Legia
                    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

mi tez sie wydaje ze to dobra cezyzja zeby kase zebrac na stadionie wiec jeszcze w tym roku moze zadebiutuje nasza wielka falga i bedzie git!!! oby do piatku!
                      Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

W miarę możliwości wrzucajcie info o biletach: czy są kolejki, ile zostało i gdzie, czy można kupować w Kolporterze itd.!

Komentarz

mam prosbe-starajcie sie nie pisac postow ja bede, bedzie git, bravo NL,krakusow malo itp ..piszcie konkrety bo temat sie zrobi dluugi i nie konkretny.

Informujemy, że od dzisiaj prowadzona będzie równolegle sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków w sieci punktów KOLPORTER. Sprzedaż jest prowadzona w godzinach pracy poszczególnych placówek. Przypominamy punkty sprzedaży: 1. ul. Górczewska 95 2. ul. Kijowska 11 3. Al. Jerozolimskie 54, galeria lok. 50 (Dworzec Centralny) 4. ul. Marszałkowska 104 (Galeria Centrum) 5. Metro Centrum, pomieszczenie nr 1201, pasaż wschodni stacji metra A-13 Centrum.
                          Warszawa

Komentarz

ja chcialem zwrócić uwage nie tyle co do samego meczu z Wisla, ale na przyszłość także...
                            otóż chodzi mi o krzyczenie w strone kibiców gości "pajace...pajace...pajace" w momencie gdy ci robią jakąś akcje ultras. Tu chodzi o sam fakt ze to jest dziwne 8-
                            świeży przykład z Lecha, kibice Leszka sie odwr[list]cili od murawy i zlapali za bary, i zaczeli "falować" my robimy to mp. spiewając "tańczymy..." i jakoś nie postrzegam tego jako pajacowania...
                            nie chce sie już daej rozwodzić, jak ktoś nie zkuma mojej ideii tego postu, to wtedy moge coś dopisać, ale sądze że jasno sie wyraziłem...

p.s. na meczu bede, bedzie git brawo dla NL ...
                            "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Zastanawiam się ile przyjedzie Wiślaków? Nie są tak ilościową i jakościową ekipą jak Lech, czy Widzew, ale trochę pewnie ich będzie. Mam nadzieję, że nie wpadną znów na pomysł jakieś głupiej zniewagi typu minuta ciszy prawie rok temu!

PS. Akcja pełny stadion u mnie idzie pełną parą! Zabieram paru pikników i półpikników: koleżanka z pracy (bez męża '8 ), kolega z pracy z synem, syn koleżanki z kolegą , no i może brat, jak dostanie przepustkę z woja! He, he będzie ciasno!

Komentarz

są 2 wyjścia : alboprzyjąda w koło 400 albo 700 na wiecej nei zapowiada się ...

Komentarz

Pracuję...
                                X