Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Wisła (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• :buhaha: na meczu tego jakoś niezuważyłem

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik
      :buhaha: na meczu tego jakoś niezuważyłem
      Bo nie mogłeś zauważyć. To fotomontaż. Tu właściwe zdjęcie:
      Legia
      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• :fu: Głupi jestem

Komentarz

• eee mrozik pociesze cie poniewaz ja tez sie nabrałem :buhaha:

Komentarz

• jakos trzeba leczyc kompleksy co za ludzie...

Komentarz

• hehehe udalo mi sie nabrac pare osob ))))))

ten obrazek byl z syklu science - fiction
              Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez eLadamo
                hehehe udalo mi sie nabrac pare osob ))))))

ten obrazek byl z syklu science - fiction

nabijacz i oszust! :* '8

Komentarz

• Pytanko

Witam. Pisze dosc pozno o meczu Legia - Wisla , ale wczesniej nie mialem mozliwosci. Bylem na meczu jak zwykle bylo zajebiscie, ale...
                  No wlasnie zajebiali mi szalik.... polozylem go jak to sie kladzie zeby zajac miejsca, podeszlo jakichs 2och typow zaczelo go ogladac... zdarzalo sie juz wczesniej bo oryginalny szalik. Nagle sobie z nim poszli oczywiscie ich dogonilem.... pogadalem z nimi chwile wszyscy na okolo widzieli co sie stalo nic nie powiedzieli a co ja mialem zrobic? po 1. bylo ich 2-och po 2. troche wieksi ode mnie poza tym jeszcze gdyby to byli jacys polonisci albo ktos taki no to spoko ale zeby doszlo do rekoczynow miedzy kibicami Legii na stadionie Legii jakas abstrakcja dla mnie wiec niestety bylo po szaliku.....
                  Jestem ciekaw jak to skomentujecie.
                  P.S. Byl to szalik przyjazni Legii z Manchesterem
                  pozdr. wszystkich kibicow

Komentarz

• Re: Pytanko

Zamieszczone przez mentos
                    Witam. Pisze dosc pozno o meczu Legia - Wisła , ale wczesniej nie mialem mozliwosci. Bylem na meczu jak zwykle bylo zajebiscie, ale...
                    No wlasnie zajebiali mi szalik.... polozylem go jak to sie kladzie zeby zajac miejsca, podeszlo jakichs 2och typow zaczelo go ogladac... zdarzalo sie juz wczesniej bo oryginalny szalik. Nagle sobie z nim poszli oczywiscie ich dogonilem.... pogadalem z nimi chwile wszyscy na okolo widzieli co sie stalo nic nie powiedzieli a co ja mialem zrobic? po 1. bylo ich 2-och po 2. troche wieksi ode mnie poza tym jeszcze gdyby to byli jacys polonisci albo ktos taki no to spoko ale zeby doszlo do rekoczynow miedzy kibicami Legii na stadionie Legii jakas abstrakcja dla mnie wiec niestety bylo po szaliku.....
                    Orginalny szalik 8- Jak co gdzie kiedy od kogo?
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Re: Pytanko

Zamieszczone przez Kawa
                      Zamieszczone przez mentos
                      Witam. Pisze dosc pozno o meczu Legia - Wisła , ale wczesniej nie mialem mozliwosci. Bylem na meczu jak zwykle bylo zajebiscie, ale...
                      Orginalny szalik 8- Jak co gdzie kiedy od kogo?
                      Oryginalny w sensie ze malo takich jest a niestety w ogole nie wiem skad jest bo mam go od niepamietnych czasow tym bardziej mi go szkoda:/

Komentarz

• Na mecze przychodzą różni ludzie, złodzieje też niestety. Morał, pilnować swoich rzeczy. 8o
                        Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Mojemu koledze upadł szalik na przystanku po meczu z AMicą... Po 10 sekundach szalika już nie było

Komentarz

Pracuję...
                          X