Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Wisła (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ja wogóle dzisiaj pecha do piro miałem. Popaliło mi bluze i plecak, ujebało mi w połowie rzymskiego ognia i zaczął na wszystkie strony walic, a potem musiałem postawić przewróconego wulkjanika i mam palec poparzony :fu: Ale warto było

Komentarz

• Zamieszczone przez pijak
      KAWA wielkie wielkie :+: !!!
      je*** pałki nas spisały na 2.5 godz. przed meczem tuż za rozbratem!!!
      za picie w mscu publicznym 50zika na glowe... !!!
      doping był...jaki był... ale mecz sam w sobie to coś co na długo sie zapamieta... czekam na zdjeciowki gdyż musze pokazac moj transparent kilku osobom... eh działo sie... panie!!!

p.s. placl ktos kiedys za picie w mscu publicznym :> bo mój kolega zrobił konfetti z "mandata"

jeszcze raz :+: Kawa...
      macie szczęscie bo Ci goście chcieli was jeszcze obić,ale ich od tego odwiodłem :/
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• No niestety nie udalo sie donieść na czas zielonych transow. Troszkepozniej dopieroje rozwinieto. Aleludzie to sa muły.o wszystko maja pretensje.

Komentarz

• teges ja sam nie wiem bo kilka flag było wyniesionych frontalnie, i nimi powiewali... jak podlazłem do jednego ludka móiwł ze jego wlasne-zakupiona... hmm... co panstwo na to... ??
          "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• Mecz był zajebisty jak wiadomo. Na razie jestem jeszcze podekscytowany więc ocenię dokładnie jutro.

P.S Spider trzymaj się... :/
            Nieznani Sprawcy

Komentarz

• pozdro dla SPIDERA
              TRZYMAJ SIE!!
              Dragon na powietrzu

Komentarz

• Komentarz

• Hujowe te fotki. Zmieniam końcową ocenę. Nie mocna czwórka tylko 3+
                  Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                    Hujowe te fotki. Zmieniam końcową ocenę. Nie mocna czwórka tylko 3+
                    e race są pinkne :P to ze spalily bluze... :> ale sa pinkne!!
                    "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                      Skąd takie wnioski??
                      Akurat te fotki są super. Co prawda transy troche nie wyszły, aale kartony :+: i race :+:

Komentarz

• O co chodzi ze Spiderem? 8o

Komentarz

• A teraz przyznawac sie ktonic nie wrzucił na panorame?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik
                            Zamieszczone przez arczi
                            Skąd takie wnioski??
                            Akurat te fotki są super. Co prawda transy troche nie wyszły, aale kartony :+: i race :+:
                            Nie no. Fotki zarzucone przez Maxia są ok. Jak pisałem tego posta to jeszcze ich nie widziałem. :>
                            Mówiłem o fotach zamieszczonych na LegiaLive. Nie wiedziałem że Pjusowa grupa nie zdążyła rozdać transparentów. Przez co wyszła kaszanka. To tyle.
                            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Komentarz

• A ja czekam na zdjecie zimnych ogni i wulkanow... :>

PS: w 2 fotoreportazu na LegiaLive pojawily sie zdjecia z... Lecha 8-

Komentarz

Pracuję...
                                X