Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• helmut
    odpowiedział(a)
    szczerze mówiąc myślałem że dostaniemy większe wsparcie w Wawie ale cóż... Wielkia dziękówa dla tych którzy postanowili wybrać się z nami :+:

ps1. na płocie w niedźwiedziowie wisiała flaga "Młode Wilki"
    ps2. Na meczu z Craxą będziemy gościć kilka osób z Bie(L)an - pozdro

Do zobaczenia na Cracovii

Zostaw komentarz:

• Mazi
    odpowiedział(a)
    A oto jeszcze parę fotek z meczu jaga- Pogoń :

Zostaw komentarz:

• Grochów
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    a o ktorej tak mniej wiecej wrociliscie do Wawy? bo wczoraj mialo na stacji metra politechnika na gorze takie jedno zdaerzenie i ciekaw jestem...
    Na centralnym Pogoń była o 20:26
    Lakers --załóż nowy wątek !!
    Ja się oczywiście wybiore,jak nie bedzie to kolidowało z Płockiem,a z tego co wiem,to nie bedzie :P Jeśli bedzie kolidowało to będę miał dylemata :/

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    a o ktorej tak mniej wiecej wrociliscie do Wawy? bo wczoraj mialo na stacji metra politechnika na gorze takie jedno zdaerzenie i ciekaw jestem...

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ok . nie zakłądaja c nowego wontku :

Kto sie wybiera do Szczecina na POGOŃ : Cracovia ?
    18.pazdziernika.(sobota)

Zostaw komentarz:

• Mazi
    odpowiedział(a)
    Lakers , nic dodać nic ująć .

Ogólnie wyjazd udany - będzie co wspominać .

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    wiem dziekuje ale i tak by go nei byo niestety policja go zawineła przed meczem .. .

a teraz opis wczorajszczego wyjazdu na białystok !

w pogiagu jadocym do bialegostoku zajebista zabawa cala droge, na mecz w pełnym skladzie okolo 120 osob wchodzimy tuz przed meczem zawislo 6 flag ! w tym 2 Legii
    PW, brazyli , Pogoń MKS , jeszcze chyba zachęta lub młode wilki , Wyszków , Wielki CWKS,
    doping konkretny ! przez cała pierwsza polowe ,
    z Legii ogolnie zameldowalo sie okolo 20 mozec ciut wiecej ...
    i teraz uwaga to co podaje strony jagielonii i w mediach to gowno prawda !!!

JAGIELlONIA I POLOCJA TO JEST NOWA KOALICJA !!!!

w przerwie meczu pod naszym sektorem wyladowla jakas mala swieca dymna , po chwili lecialy jakies ogryzki ... i zaczely latac kamienie i plastkikowe butelki w woda ... po pewnym czasnie kamienia zaczely byc odzucane .... Jagielonia zaczela cale to zamieszanie
    fani jagielloni niszczyli plot by sie do nas dostac (płot siegał im do pępków) :buhaha: gdy juz sie z nim uporali nie podbiegli pod nasz sektos , Pogon zaczela szarpac sie z ogrodzeniem po naszej stonie, lecz policaj ktora wbiegla na nasz sektor zmusila nas do opuszczenia "sektoru" (gowno a nie sektor nogi sie zapadaly w piasku) podczas gdy policja palowala nas zmuszajac do wycofania sie z jagiellonia nadal rzucala w nas kamieniami majac przy tym niezly ubaw.

niestety w mediach podaja nas jako prowotorow jak zwykle ...

po wywiezieniu nas ze stadionu do neiczego juz nei doszlo ... a W Warszawie całkiem dobrze sie wspolnie przez 2 h bawiliśmy ...
    LEGIA POGOŃ 4 EVER!

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Lakers jak pewie zauwazyles niestety nie spotkalem tego typa wtedy pod brama... :/

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    Widziałem bramki na wocie, całkiem ładnie Pogoń strzelała

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    sa juz fotki z wyjazdu

http://www.legianet.com/index.php?st...arka20ix2003-1

niestety nie wysztkie ... :/

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez Kaper
    Pozdrowienia ze Świnoujscia dla Lakersa,Tomka i Siary

do zobaczenia na Craxe albo wczesniej :>

my też pozdrawiamy !!
    w powrotnej drodze dostaliśmy mandat koło bydgoszczy ... mieliśmy 110 km/h na zabudowanym
    z 200 + 5 pkt karnych stargowaliśmy do 50 zł i 1 pkt karnego

mgrSiara & Lakers

Zostaw komentarz:

• cfc
    odpowiedział(a)
    no i arka poplynela ...

Zostaw komentarz:

• Kaper
    odpowiedział(a)
    Pozdrowienia ze Świnoujscia dla Lakersa,Tomka i Siary

do zobaczenia na Craxe albo wczesniej :>

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    zajebisty meczyk w Szczecinie , bez kitu
    16 000 ludzi
    arka przyjechała wprawie 400 osób z tego co słyszałem to z lecha było tylko 9 osób ... troche sie darli alebyli momentalnie zagłuszani
    doping konkretny cały mecz , szkoda tylko ze było sporo bluzgów ... ale co tam :>
    Legia była bardzo często sławiona !! i to musimy wziąśc pod uwagę!!!

i co wazne dla nas Legii w Szczecinie zameldowało się prawie 40 osób ... wisiały 2 flagi Legii z wwa - WIELKI CWKS ,i fan club z Choszczna i 3 Legii ktore maja Portowcy ...

nastepnego dnia pojechalismy na mecz FLOTA ŚWINOUJŚCIE - UNIA TCZEW gdzie okazało sie ze nie byliśmy jednymi fanami Legii z Warszawy ...razem było nas 9 osób ... Flaga rowniez zawisła na płocie koło flagi Floty a nastepnie na trybunie ...
    zrobilismy fotki ktore ukaża się na legianet.com z pełną relacja może nawet już wieczorem ...
    pzdr

zdjecie pochodzi ze strony pogon.v.pl

Zostaw komentarz:

• CywiL
    odpowiedział(a)
    Ja może trochę OT ale w końcu podoba mi sie to co masz napisane pod avatarem Lakers...
    Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X