Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pogoń Szczecin - Arka Gdynia

20 września Pogoń Gra u siebie z Arką .

mecz będzie zajebisty spodzewana jest ponownie wysoka frekwencja.
    czy ktoś z Was wybiera się na to spotkanie ?
    bilety na to spotkanie :
    po 15 na wysoką tyrbuną, po 10 na niską i 8 ulgowe ale tych lepiej nie kupowac bo są do jakiś marnych sektorów.

ps; z Wisła Kraków gramy dzień wcześniej 19.września.

Re: Pogoń Szczecin - Arka Gdynia

Zamieszczone przez Lakers
    20 września Pogoń Gra u siebie z Arką .

mecz będzie zajebisty spodzewana jest ponownie wysoka frekwencja.
    czy ktoś z Was wybiera się na to spotkanie ?
    bilety na to spotkanie :
    po 15 na wysoką tyrbuną, po 10 na niską i 8 ulgowe ale tych lepiej nie kupowac bo są do jakiś marnych sektorów.

Ja może pojade--zależy od finansów...ale chciałbym bardzo !!
    W ogóle Legia musi kupowac bilety??!! :/ Chore to troche...
    WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
      Ja może pojade--zależy od finansów...ale chciałbym bardzo !!
      W ogóle Legia musi kupowac bilety??!! :/ Chore to troche...
      Postaram sie jeszcze dzisiaj dowiedzeć ...

Komentarz

Zamieszczone przez Lakers
        ja pierdolę - znowu piątek ?! CHWD C + !!!
        bana mu , temu pestu

Komentarz

O wiele ciekawiej bedzie na Arka-Pogon.
          Pogon nadjedzie ze wschodu... tam Arka.
          A warszawcy sympatycy Pogoni z poludnia,niestety wszyscy tam sie wybierajacy beda potrakowani jako "misiowi chlopcy".....niestety "misie" nie dotra(maja powody),dlatego wszytkim kibicowskim pacyfistom polecam rozwage.
          Noooo....ale to dopiero na wiosne, wiec zycze fajnej zabawy w Szczecinie.

Pozdrawiam

Komentarz

T.D. - dokonujesz bezwzględnej manipulacji z nazwą tych "misowych chłopców". To tak jak ja bym napisal "grin gang" (uśmiechniety/wyszczerzony gang), wiem, że to nie to samo, ale nie chce mi się wymyślać alternarywnego rozwinięcia skrótu "M.O." '8 W naszym wieku takie rzeczy? :>

Pozdrawiam
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Bez przesdy, manipulujesz agielskim, bezwzglenie chodzi o kolor,czyli zielony- GREEN Jesli chodzi o MO ....to lekki niefart,tyle ze juz bardziej znany w Polsce,tu lekko zapomniany i traktowany z przymrozeniem oka,wszak jestesmy rodzina(wiele sie zmienilo),czyli wszyscy wszystkim potrzebni,stad nawet obecnosc Pawelka (L).
              Jesli chodzi o sam temat ,to wyskoczylem baaardzooo daleko i zupelnie niepotrzebie(masz racje).Ale nie czuje sie tak stary, mam dopiero trzydziesci pare....
              Stone-w tym temacie koncze...ehhh ten alkohol,wiesz wszedlem aby zadac "klina" Vasylovi a tu lipa,no ale mam nadzieje ze spotkamy sie w innych tematach
              Pozdrawiam

Komentarz

Ja manipuluję angielskim . Słownikowe hasło "TEDDY" - "- BEAR: miś, zabawka", "- BOY: rozrabiacz", "- BOYS - powojenna młodzież dorastająca; bikiniarze"

Mój przykład był jak najbardziej adekwatny.

Życzę lekkiego kaca i do zobaczenia w innych tematach.

Pozdrawiam.
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

i jak Grochów ? jedzesz jak tak to powiedz to moze uda sie za free bilet Ci załatwić ...

"Oto co mozna zobaczyć na stronach Arki Gdynia arka.hat.pl oraz arka.gdynia.pl
                  "

Komentarz

Niezły weekend: Legia z Wisłą, Pogoń z Arką, Widzew z Lechem! Mam nadzieję, że będą to tylko widowiska kibicowsko - piłkarskie! Chociaż "avanti" nie można wykluczyć! :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                      Niezły weekend: Legia z Wisłą, Pogoń z Arką, Widzew z Lechem! Mam nadzieję, że będą to tylko widowiska kibicowsko - piłkarskie! Chociaż "avanti" nie można wykluczyć! :fu:
                      "Avanti" - :angar: najbardziej realna wydaje się w Szczecinie ... ale nie ma sensu gdybać bo wszedzie może być ...

Komentarz

Grochów jezeli odczytasz to info przed meczem to badz koniecznie !! w przerwie meczu pod flaga wielki CWKS !!

Komentarz

Ja może trochę OT ale w końcu podoba mi sie to co masz napisane pod avatarem Lakers...
                          Pozdrawiam
                          Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                          Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

zajebisty meczyk w Szczecinie , bez kitu
                            16 000 ludzi
                            arka przyjechała wprawie 400 osób z tego co słyszałem to z lecha było tylko 9 osób ... troche sie darli alebyli momentalnie zagłuszani
                            doping konkretny cały mecz , szkoda tylko ze było sporo bluzgów ... ale co tam :>
                            Legia była bardzo często sławiona !! i to musimy wziąśc pod uwagę!!!

i co wazne dla nas Legii w Szczecinie zameldowało się prawie 40 osób ... wisiały 2 flagi Legii z wwa - WIELKI CWKS ,i fan club z Choszczna i 3 Legii ktore maja Portowcy ...

nastepnego dnia pojechalismy na mecz FLOTA ŚWINOUJŚCIE - UNIA TCZEW gdzie okazało sie ze nie byliśmy jednymi fanami Legii z Warszawy ...razem było nas 9 osób ... Flaga rowniez zawisła na płocie koło flagi Floty a nastepnie na trybunie ...
                            zrobilismy fotki ktore ukaża się na legianet.com z pełną relacja może nawet już wieczorem ...
                            pzdr

zdjecie pochodzi ze strony pogon.v.pl

Komentarz

Pozdrowienia ze Świnoujscia dla Lakersa,Tomka i Siary

do zobaczenia na Craxe albo wczesniej :>

Komentarz

Pracuję...
                              X