Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklepy z fajerwerkami

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sklepy z fajerwerkami

Nie wiecie moze gdzie mozna kupic jakies race ognie rzymskie bengale itp. w Wawie??? jesli tak to wpiszcie w tym temacie adresy sklepow z takimi akcesoriami
    "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Na Górczewskiej koło takiej wypożyczalni video jest mały sklepik.Tam kupowałem rzymskie ognie na Karmazyna Było tam też trochę innej pirotechniki,ale niestety szczegółów nie znam.
    Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

W Marysinie Wawerskim jest nieduży sklep, ale dobrze zaopatrzony. Kupowałem tam na sylewstra i dla stałych klientów dają porządne zniżki. Mają też race. Nie znam dokładnego adresu.
      Z pokolenia na pokolenie
      Saska (L) Kępa
      Legioniści

Komentarz

Ej no w tym temacie zniknelo troche postow!! co to za firlej?

Komentarz

Boisz się że nie dostaniesz wszystkiego na tacy i sam będziesz musiał się wysilić?
          Przepraszam ze chcialem sie poradzic kolegow (?) z forum, ktorzy zapewne lepiej wiedza gdzie jest dobry sklep z fajerwerkami typowo kibicowskimi niz ksiazka telefoniczna. Wydaje mi sie ze kibice sa bardziej obiektywni od sprzedawcow chcacych za wszelka cene sprzedac towar (nawet kiepski)

:fu:

Komentarz

8-

Naprawde myslisz ze ktos zdradzi ci na OGOLNODOSTEPNYM forum gdzie kupuje pirotechnike?

Komentarz

Zamieszczone przez peyek
              8-

Naprawde myslisz ze ktos zdradzi ci na OGOLNODOSTEPNYM forum gdzie kupuje pirotechnike?
              Słuszna uwaga Peyek

Komentarz

Nie okłamujmy sie ale każda ekipa wie gdzie czego szukac i u kogo. Z piro już nie ma takiej konspiry jak zawsze była
                Chwilowo na rezerwowym nicku ;]

Komentarz

Mi nie chodzilo o to gdzie kupic jakis profesjonalny sprzet (uzywany np. przy oprawach naszych meczy) tylko o zwykla pirotechnike, chcialem akurat wtedy kupic pare petard (pisalem to juz, ale ten post zniknal w niewyjasnionych okolicznosciach) na mecz Polski ze Szwedami (w sumie dobrze ze mi sie nie udalo). Chcialem tez informacje z pewnej reki tzn miec pewnosc ze taki badz inny sklep naprawde tam jest. Ksiazke tel. to mam stara a wiadomo jak to jest z mala przedsiebiorczoscia, pojawia sie i znika (takie czasy). Dziekuje wszystkim osobom ktore mimo wszystko podaly mi te informacje

Komentarz

Pracuję...
                  X