Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski światek - info, komentarze, opinie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kibolski światek - info, komentarze, opinie

wiele osób mnie męczy,że nie chce oglądać fotek tylko chce info

równie wiele chce fotki bez info, komentarzy itp.

także co by wilk był syty i owca cała rozdzielam dwa zagadnienia
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

w końcu, od tygodni zbierałem się, żeby założyć taki temat, ale nie chciałem wychodzić przed szereg
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

ja w sumie też myslałem o tym od dawna tyle,że chciałem poczekac już do końca sezonu naszej kopanej we wszystkich ligach

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Zamieszczone przez mort Zobacz posta
        wiele osób mnie męczy,że nie chce oglądać fotek tylko chce info
        www.kibole.info
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

o widzisz - i np. news o takiej stronie zginie zawsze wśród postów z setką fotek

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Napastnik Zenita Sankt Petersburg Danko Lazovic został zaatakowany paralizatorem przez policjanta tuż po zakończeniu wyjazdowego meczu z Wołgą Niżny Nowogród - poinformował klub z miasta nad Newą. Policja temu zaprzecza.

Po końcowym gwizdku Lazovic, ciesząc się ze zwycięstwa 2:0, podbiegł do kibiców Zenita, aby rzucić im koszulkę. "W tym momencie policjant zaatakował mnie z tyłu, paralizatorem w plecy. To szaleństwo, że coś takiego dzieje się podczas zawodów sportowych. Ale tutaj, w Rosji, wszystko jest możliwe" - powiedział Lazovic, którego słowa zamieszczono na stronie internetowej Zenita.

Jak poinformował klub, przedstawioną przez serbskiego piłkarza wersję wydarzeń potwierdziła obdukcja lekarska, która wykazała oparzenie pierwszego stopnia wywołane paralizatorem. Zenit zamierza złożyć skargę przeciwko tamtejszej policji.

Z kolei policja odrzuciła zarzuty, oskarżając kibiców z Sankt Petersburga o prowokacyjne zachowanie, a piłkarzy gości - o to, że wbrew zakazom zbliżyli się do trybuny ze swoimi sympatykami. W wydanym komunikacie przyznała, że jeden z funkcjonariuszy trzymał paralizator, ale nie użył go.

Zenit, broniący tytułu mistrza Rosji, zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli, ze stratą dwóch punktów do CSKA Moskwa. Lazovic jest najlepszym strzelcem rozgrywek. Do tej pory zdobył dziewięć bramek.

Komentarz

http://www.youtube.com/watch?v=1stEM...eature=feedlik
              dni Włocławka
              polecam,od 1:01

-klubem Łodzi jest?
              -ŁKS!
              -dziękuję

Komentarz

Den Haag 14 lipca wycieczkuję się na Litwe

http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...aws/index.html

Komentarz

a odległość z Warszawy do Taurogów kilka kilometrów dłuższa jak ze stolicy do Lubina

Komentarz

Zamieszczone przez rydzuuu Zobacz posta
                    Den Haag 14 lipca wycieczkuję się na Litwe

http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...aws/index.html
                    Ja tam pamiętam, że w szkole, przy okazji Trylogii Sienkiewicza, Kmicic był stawiany za wzór patrioty. A Taurogi spalił

http://biznes.onet.pl/zadziwiajacy_p...adomosci-detal
                    A jak się kibole wezmą za zrywanie tabliczek, to chyba wszyscy wiedza jak sie to może skończyć :>

Komentarz

Zamieszczone przez t2 Zobacz posta
                      Ja tam pamiętam, że w szkole, przy okazji Trylogii Sienkiewicza, Kmicic był stawiany za wzór patrioty. A Taurogi spalił
                      Kmicic spalił Wołmontowicze

a w Taurogach miał zamek Bogusław Radziwiłł

....nie zmienia to postaci rzeczy, że wielu ludzi się tam wycieło.....
                      Ostatnio edytowany przez Zdzisiek; [ARG:4 UNDEFINED].
                      "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
                      Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
                      "
                      Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Komentarz

Jak już wiemy, FC Den Haag trafiło na Tauras Tauragė (Litwa) w Lidze Europy.
                        Czy ktoś myśli poważniej o wyjeździe na Litwę? Jak mówią Google Maps całkowita odległość z Warszawy to 467 km, a przybliżony czas podróży to ok 7 godzin jazdy.
                        Więcej : http://europejska-trasa.mexxx.info.p...uragelitwa.php

Komentarz

Zamieszczone przez jot Zobacz posta
                          Jak już wiemy, FC Den Haag trafiło na Tauras Tauragė (Litwa) w Lidze Europy.
                          Czy ktoś myśli poważniej o wyjeździe na Litwę? Jak mówią Google Maps całkowita odległość z Warszawy to 467 km, a przybliżony czas podróży to ok 7 godzin jazdy.
                          Więcej : http://europejska-trasa.mexxx.info.p...uragelitwa.php
                          ....zastanawiał bym się raczej, czy kibice Jagielloni pojadą 6000 tyś kilometrów..

Bo my, wspierając FC Den Haag, jesteśmy u siebie !!!
                          "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
                          Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
                          "
                          Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Komentarz

Zamieszczone przez Zdzisiek Zobacz posta
                            ....zastanawiał bym się raczej, czy kibice Jagielloni pojadą 6000 tyś kilometrów..
                            A no zobaczymy . Póki co przeglądając ich wypowiedzi w necie widzę tylko narzekanie . Znając nas, gdybyśmy byli na ich miejscu na pewno znalazłyby się osoby które by pojechały .

A propos wspierania Den Haag, ciekawe ile by kosztował wynajem busa na do Taurage?

Komentarz

Zamieszczone przez Zdzisiek Zobacz posta
                              Kmicic spalił Wołmontowicze

a w Taurogach miał zamek Bogusław Radziwiłł

....nie zmienia to postaci rzeczy, że wielu ludzi się tam wycieło.....
                              Uuuu Kochany, musisz jeszcze sporo doczytac co wyprawiał imć pan Babinicz vel Kmicic - Wołmontowicze palił na początku. A później, jak dostał od króla Tatarów to z dymem szły Prusy, a później m.in. Taurogi, Prostki, a nawet Zamość...

E:

Zamieszczone przez jot Zobacz posta
                              A propos wspierania Den Haag, ciekawe ile by kosztował wynajem busa na do Taurage?

I młodzież niech sie uczy, to nie żadne Taurage, tylko polskie Taurogi. Na Wilno też będziecie Vilnius mówili?
                              Ostatnio edytowany przez t2; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X